28 MAYIS 2015 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA KEMAL)

1.AYAK:

Yarış karakterleri henüz belli olmayan safkanların orjin ve galoplarına göre oluşan sıralamam kumda harika yarışlara sahip TAŞ PLAK ile anne kardeşi olan (2)-ERKEHAN, YÖRÜK GELİN ile anne kardeşi olan (3)-HORASANGÜNEŞİ, HÜRBEYİM ve ASİLBAKIŞ ile baba kardeşi olan (5)-SON MANAZ ,galoplarından anlaşılacağı üzere çok seri bir safkan gibi duran (1)-BAYKETENCİ, (7)-ZAİSALAM ve (11)-KARBAHAR‘ ıda yazdık mı sanırım bu ayağı atlatabiliriz.

2.AYAK:

Eğer yarışda (9)-ALİKO olmasaydı kesinlikle bankom (3)-BİOTİC olacaktı. Malum (9)-ALİKO yarışı istediğinde birden hızlandırıp önde kaçan safkanı temposunun üzerine çıkartabiliyor. Olur da yarışı ikincilikte gitmek isterse (9)-ALİKO bir nefeste bitirebilir.Yine yarışı önlerde takip etmezse sürekli üzerinde durduğumuz ama bir şekilde her zaman kaybeden yada katledilen (10)-RİVER DRAGON, mesafenin 100 mt uzaması tamamen lehine olan ve bu grubu her defasında geçen ayrıca sempatim olan (7)-SOPHİSTİCATED bu koşu için yeterlidir bana göre.

3.AYAK:

(1)-GARANTİ:Bilindik stile sahip safkan önde istediği tempoyu belirlemek için oldukca hızlandıracak gibi duruyor yarışı.Şayet olurda çok fazla kaale alınmazsa herkesi uyutabilir tabii ekürilerden birisi üzerine gitmezse, ben bu safkanıda bu yüzden eliyorum…

(2)-MAGMA:Bana göre pisti biraz yumuşak isteyen,bu mesafenin uzun geleceğine inandığım ve kısa sprinte sahip olan safkan eğer idareli sürülebilirse aynada herkesi avlayabilir.DİKKAT.

(3)-SEÇKİNER:Yarışa istediğinde hız katabilecek ki (1)-GARANTİ’nin hemen arkasında bitecek, yani ensesinde takip edip rahatsız edebilecek ve düzlükte liderliği alabilecek ilk isimden birisi doğal olarak geriden gelebilecek sprinter atlara direnebilir.

(4)-TUMBULZELE: Yarış geçmişi harika başarılarla dolu nadide safkan eğer yol yorgunu değilse tartışma götürmez favoridir.

(6)-YARIŞALAN:Yarışda aklımı karıştıran tek safkan o yüzden hislerimi dinleyecek ve bu safkana şans vermeyeceğim şablonumda.Kendi stilinde 3 rakibi mevcut olduğu için elemiş oldum diyelim.

4.AYAK:

Galoplarını üzerindeki isimle yapan ve dereceli işler sergileyen (10)-DOKUNMABANA, 1100 kum yarışının son 800 ü harika bir dereceyle koşacak olan (7)-ŞAHMURATLI arasındaki birincilik mücadelesi kazananı belirleyecek gibi duruyor…İnşallah (7)-ŞAHMURATLI yı tek atmadığım için pişman olmam :)

5.AYAK:

Yarışta (1)-CİNNEBON un en önde, arkasında (2)-LA LUNA DIVINA onun arkasında (11)-QUEEN DORA ve (8)-DANGEROUS TEACHER son düzlüğe kadar bu sıralamayla çıkılırken bu ön grubun yarışı hızlandırmasından faydalanacak olan o muhteşem sprinter  (3)-ROYAL BEGOVİÇ en dışlarından gelecek ve cezayı kesecektir,  BANKOM. Rakip yazmak isteyenler (6)-RAKİBİM PİSTLER‘i değerlendirebilirler.

6.AYAK:

En son koşu tarihi 03.07.2010 tarihinde yapılan bir koşu koymuşlar son ayağa ve muhtemelen tam 1,5 saattir bu ayakla meşgulüm…(1)-KOÇARLI liderliği isteyecek arkasından (4)-CERRAH hamle yapacak onların yanlarından (2)-KOŞANGÜZEL ısrarcı olacak liderlik için geriye tek bir isim kalıyor aslında kısa ama seri sprinter (3)-SANCAKGÖR Alternatif bankomdur…Rakipleri (13)-GEÇİLMEZ,(14)-YÜKSELİN OĞLU,(6)MURATEFE,(9)-ŞAFAK VAKTİ ve son olarak nerede nasıl koşacağını kestiremediğim (11)-ABJARKAYA‘yı yazıp herkese BOL ŞANS diliyorum.

ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 2,3,5,1,7,11
2.AYAK: 3,9,10,7
3.AYAK: 2,3,4
4.AYAK: 10,7
5.AYAK: 3
6.AYAK: 3///13,14,6,9,11

Mustafa Kemal ÇELİK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
adem

Harika tahminler yapiyosun mustafa,emeğine sağlık,

ali

Abi muhteşemsin dünkü altılım ilk ayakyan yatıyo son ayaga yüklendim senintekler ğüzel

10 alex

arkadaslar herkese bol sans ilk yarisinda cimde 3 lugu begendim kumdaki galoplarida guZel olmus yusuf acilda tayi fazla zorlamamis galop guzel ekuride guclu bi jokey faktoru kaliyodu oda sinan bu gurubun uzerinde jokey olarak ust seviyede yek 7 nolu zaisalam 2.ayak cim yarisi ve cok basarili olmayan atlar ni araya gelmis burda siralamam orjine gore olcak 1-3-5-7-2-10-11 / 3ayak kaya ekurisinden bi at gorsem hep yazayimmmi yazmayayim derim ne zaman gelcekleri belli olmuyo gecen yarisini begendim ekuri avantaci da olmasi nedeniyle efsanetay ve yarisin foverisi tumbulzele yani siralamam 4-+-5–6 :/ 4.ayak1200 kumda kosulcak yaris supriz kokuyo siralamam siralamam 9-8-2-6-3-7-5-10-4 / 5 ayak bu gurupta hata yapmaasssa 2 nolu laluna divana kazanir hata yaparsa 8 nolu at dangerous teacher gelir ama ben kuponuma 2 tek aticam son kosusiralamam 9-12-6-3-14-2-4-5 bol sans izmir

ali

Laluna uzuna gitmiyo gibi yarışlarını izledim

murobaha

Yarislar kuma alindi.sablonda degisiklik olucakmi

Mustafa Kemal

izmir de henüz böyle bir gelişme yok Syn murobaha….

ANKARA ALTILI ŞABLONUM…

1.AYAK:1,7
2.AYAK:13///H
3.AYAK:1///9
4.AYAK:1,3,6,7
5.AYAK:14,3,9
6.AYAK:4,1,3,9,7,5

murobaha

Mustafa bey cok pardon.ankarayi kastetmistim ama siz izmiri yorumlayinca tabiki yanlis anlasildi. By creed in yorimlari icin demek istemistim:)

ali

Ankara son ayak 4ü tek attım sizce geliri nedir

Gökmen

İzmir de saat 4ten beri yağmur var pistlerin yumuşak olması

servet

1.ayak: 7 tek
2.ayak: 8.1.4.3.10
3.ayak: 1.4.5.2.6
4.ayak: 7 tek
5.ayak: 2.3.8.10
6.ayak: 5.6.9.11.14.3

Mustafa Kemal

Yazdiginiz gibi gelsin servet bey.Bol sans

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x