28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Ara sonraki koşularında bile cok iyi durumda olduğunu gözler önüne seren 4-FORGET ME NOT net favorimdir. Hemen arkasına formda günler geciren 5-TOMS, bu tip gruplarda herzaman ismini duyurabilecek pozisyonda olan 2-HIDDEN JEWELS, tam lehine pist ve mesafe avantajıyla 6-GRAVESEND, sahip değiştirdikten sonra bir çıkış yapması beklenen, ancak beklentilere henüz cevap verememiş olsada 1-HARPUTLUNUN OĞLU, son koşularına oranla biraz daha uygun rakiplerle start alacak olan 7-GOYCOCHEA ve kumu daha iyi olsada sonlardaki akınlarını gerçekleştirmesi durumunda 9-ULUDAZ ile zorlu yarışın içinden cıkmaya çalışacağım.

2.AYAK: Satış2 koşuda burdaki rakiplerinden bir adım önde olan 9-BLOOMY kazanması gerekir. Dileyen Alternatif BANKO olarak kullanabilir. Ancak takibimdeki 10-BLUE KING, 12-POINSETTIA’yı at arayanlar kesinlikle ıskalamamalılar.. Daha çok isim yazacaklara 4-MY NUMBER ilavesi yeterli olacaktir.

3.AYAK: Tjk bankosu olarak ön plana cikan 2-RODOSTO’nun çim pisti biraz eksik olduğunu düşünmeme rağmen uygun grup avantajiyla yinede ilk isim olarak yazilmalidir. Ara sonrası gördüğü yarışlarla kazanacak kıvama gelen ve beyaz bayrak yapma ihtimaline karşı 6-EMMİ’yi kuponumda bulunduruyorum.

4.AYAK: Henüz yarış karakterleri oturmamış tayların yarışında ağır favori olan 4-MY FREDOOM kazanması zaten olağan netice. Ancak ilk defa koşacak olmasına ragmen, olumlu galoplarıyla ilk start titizligi yaşamazsa 3-HARPUT RÜZGARI’ndan cok ters bir yariş bekliyorum. Sonrasında 7zKEMANCI KIZ yazarak tay yarışını kapatıyorum.

5.AYAK: Güzel İzmir’imden deplasmana cok formda gelen ikili; kendisi gibi dişi rakiplerinin arasında, B.KURDU idaresindeki 7-NIGELLA’nin bu kosuyu kazanarak İzmir’e dönmesini bekliyorum ve BANKOMDUR..

6.AYAK: Altılının belkide kaderini belirleyecek koşulardan.. 7-BAKIRCIBEY, 4-TURANHAN, 13-KADİR EFE, 3-DİLŞEKER, 8-ZAL ve 2-ERAYHAN ile ben bu zorlu ayağı kapatıyorum. Tuttuğunuz atlara öncelik vererek ilave yapılabilecek bir koşu..

ALTILI TAHMİNLERİM

4-5-2-6-1-7-9

9 // 10-12-4

2-6

4-3-7

7 NIGELLA

7-4-13-3-8-2

BOL ŞANSLAR SİZİNLE OLSUN..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

admin

Mailine de bir bakarsın :)

Adrian

Başarılar Özgün

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x