Ana Sayfa / Tahminler / 28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Ara sonraki koşularında bile cok iyi durumda olduğunu gözler önüne seren 4-FORGET ME NOT net favorimdir. Hemen arkasına formda günler geciren 5-TOMS, bu tip gruplarda herzaman ismini duyurabilecek pozisyonda olan 2-HIDDEN JEWELS, tam lehine pist ve mesafe avantajıyla 6-GRAVESEND, sahip değiştirdikten sonra bir çıkış yapması beklenen, ancak beklentilere henüz cevap verememiş olsada 1-HARPUTLUNUN OĞLU, son koşularına oranla biraz daha uygun rakiplerle start alacak olan 7-GOYCOCHEA ve kumu daha iyi olsada sonlardaki akınlarını gerçekleştirmesi durumunda 9-ULUDAZ ile zorlu yarışın içinden cıkmaya çalışacağım.

2.AYAK: Satış2 koşuda burdaki rakiplerinden bir adım önde olan 9-BLOOMY kazanması gerekir. Dileyen Alternatif BANKO olarak kullanabilir. Ancak takibimdeki 10-BLUE KING, 12-POINSETTIA'yı at arayanlar kesinlikle ıskalamamalılar.. Daha çok isim yazacaklara 4-MY NUMBER ilavesi yeterli olacaktir.

3.AYAK: Tjk bankosu olarak ön plana cikan 2-RODOSTO'nun çim pisti biraz eksik olduğunu düşünmeme rağmen uygun grup avantajiyla yinede ilk isim olarak yazilmalidir. Ara sonrası gördüğü yarışlarla kazanacak kıvama gelen ve beyaz bayrak yapma ihtimaline karşı 6-EMMİ'yi kuponumda bulunduruyorum.

4.AYAK: Henüz yarış karakterleri oturmamış tayların yarışında ağır favori olan 4-MY FREDOOM kazanması zaten olağan netice. Ancak ilk defa koşacak olmasına ragmen, olumlu galoplarıyla ilk start titizligi yaşamazsa 3-HARPUT RÜZGARI'ndan cok ters bir yariş bekliyorum. Sonrasında 7zKEMANCI KIZ yazarak tay yarışını kapatıyorum.

5.AYAK: Güzel İzmir'imden deplasmana cok formda gelen ikili; kendisi gibi dişi rakiplerinin arasında, B.KURDU idaresindeki 7-NIGELLA'nin bu kosuyu kazanarak İzmir'e dönmesini bekliyorum ve BANKOMDUR..

6.AYAK: Altılının belkide kaderini belirleyecek koşulardan.. 7-BAKIRCIBEY, 4-TURANHAN, 13-KADİR EFE, 3-DİLŞEKER, 8-ZAL ve 2-ERAYHAN ile ben bu zorlu ayağı kapatıyorum. Tuttuğunuz atlara öncelik vererek ilave yapılabilecek bir koşu..

ALTILI TAHMİNLERİM

4-5-2-6-1-7-9

9 // 10-12-4

2-6

4-3-7

7 NIGELLA

7-4-13-3-8-2

BOL ŞANSLAR SİZİNLE OLSUN..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

Adrian
Üye

Başarılar Özgün

Ramazan Yılmaz
Üye

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..