Ana Sayfa / Tahminler / 28 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
ankara altili tahminleri

28 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

28 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNİ(KUBİ)

1.AYAK: (3) ŞEVALABLA kumda olduğu kadar çimde de başarılı olacağını gösteren safkana son 16oo deki başarılı performansı ile ilk şansı veriyorum. (4) SIRADAĞLAR son ikinciliği ile toparlandığının sinyalini verdi. Heran yarış kazanabilir. (7) GÜLFEM her ne kadar son zamanlarda kötü yarışlar çıkarsa da unutmamak gerekirki 90 handikap puana yükseldikten sonra düşüşe geçti. Kalitesini yarışa yansıtabilirse kazanabilir. (10) IHLARA BEYİ son ikinciliklerinde kafa burun photoya attı kendini. Bu kez şeytanın bacağını kırabilir. (1) MAHMUT BERAT start sorunu olan safkan eğer starttan sorunsuz çıkarsa kazanabilir.

Sıralamam: 3.4.7.10.1

2. AYAK: (6) BERKEBEY Çimdeki son yarışında bu gruptaki öne çıkan safkanları geçti ve bize çim de iyi yarışlar çıkarabileceğini gösterdi. Bu sebeple ilk tuttuğum isimdir. (7) GÜNEYFIRTINASI son yarışında o da bu gruptaki atları geçme başarısı gösterdi. Bu nedenle ikinci tuttuğum isimdir. (2) BAHARŞAH istikrarlı yarışlarıyla hep tabelada kalıyor. Bugün önce geçildiği isimleri geçebilir. (3) KORKMAZAĞA üst üste ikincilikler yaparak adeta tırnağımın ucundayım diyor. İhmale gelmez. (9) BOZBABA aylar önce çimde güzel bir yarış kazanmıştı ancak üstüne koyamadı. Bugün bir sürprize imza atabilir.

Sıralamam: 6.7.2.3.9

3.AYAK: (3) HABERBEYİ isimli safkan 89 handikapa ulastıktan sonra düşüşe geçti. Aslında kaliteli bir kumaşı var. Son yarışında dördüncü olurken 1. ile arasında 3 4 boy fark vardı. Toparlandığını düşünüyorum. Kazanmasa bile takibimde olacak ilk şansı veriyorum. (4) TOMMİKS son üç yarışının ikisini kazandı. Gayet formda görünüyor. Favorinin en ciddi rakibidir. (11) ÇAĞLARKAN formda safkanlardan bir diğeridir. Son yarışını Tommiks önünde kazanarak formda olduğunu gösterdi. (7) SEMİHKAN uzun mesafenin başarılı isimlerinden bir diğeridir. Heran devreye girip rakiplerini alt edebilir.

Sıralamam: 3.4.11.7

 4. AYAK: (2) AYRTON her ne kadar yarış kazandığı için öne çıksa da performansı belirsiz safkanların ne yapacağı belli olmaz. HEPSİ diyerek bu riski ortadan kaldırmak niyetindeyim.

Sıralamam: 2.4.1.5.3.6

5. AYAK: (5) KEPEZ STORM ile (9) KUPA ASI arasında geçeceğini düşündüğüm yarışta risk alarak son yarışında OGHUZ arkasında ikinci olurken iyi bir performans sergileyen (5) KEPEZ STORM'u tek geçiyorum. BANKO

Sıralamam: 5 tek

6. AYAK: (5) TARRAGONA Kaptan Amca gibi uzun zamandır maiden dan cıkamadı. Bu kez şeytanın bacağını kırarak kazanmasını bekliyorum. BANKO. Rakip arayanlar (2) KAPTAN AMCA ve Baştacımın kardeşi (1) APİKO DORA' yı yazabilirler. Herkese bol şans.

Sıralamam: 5 tek// 2.1

Kupon:

3.4.7.10.1

6.7.2.3.9

3.4.11.7

2.4.1.5.3.6

5

5 // 2.1

Kupon bedeli 36tl veya 108tl

COMMANDANTE
Üye

Bol şans Kubi başarılar

Savasci
Üye
Savasci

Bol şans Kubi…

silivrili
Üye

Bol şanslar

Adrian
Üye

Başarılar KUBİ

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.