Ana Sayfa / Tahminler / 28 HAZİRAN 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

28 HAZİRAN 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Çok güzel keyifli bir pazar bizleri bekliyor. Yarın Veliefendi tıklım tıklım olması olası gibi görünüyor. O tıklımlığa bir aksilik olmazsa bizde katılacağız umarım. Programa baktığım zaman kilit isim S.KAYA nerden baksanız çoğu bindiği safkanlar çok şanslı gözüküyor. Lakin bu tip programlar yanıltıcı olduğunu bildiğimden güzel bir kurguyla sizlere şablonumu paylaşacağım.

1. Ayak İlk etapta GÜZELKAYA'yı tek atmayı düşünmüştüm. Lakin (2) FERMANTAY olmazsa olmazlardan, safkanların 800 derecelerini kıyasladığımda birebir denk çıkıyor. Üstün çıkan tarafta var o da FERMANTAY yarın sapma yapmaz ise kazanması olağan. Startla birlikte liderliği almasını beklediğim safkanın önde rahatsız edileceğini düşünemedim çünkü safkanın temposuna ayak uydurabilecek bir safkan yok grupta. Safkanın beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını olağan buluyorum BANKOMDUR.

2. Ayak Karışık bulduğum mücadele de çok sayıda safkana şans vereceğim sırası ile : (5) ELEVATO, (12) PAN AMORE, (15) WARRIOR PRINCESS, (1) ADAKARASI, (16) WILLPOWER, (9) LADY BEAUTY, (6) ESPRESSO, (2) ALY GIRL, (7) EXPERIMENT, (11) MOON RAIN yazıp burayı geçeceğim.

3. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşu da net favorim istisnasız (2) ATASOY olacaktır. Safkan son yarışını kazandı hatta bir önce ki yarışını da kazanacaktı ki aralarda sıkışması yediği tamponlar buna engel oldu. Sonlarda yapacağı etkili ataklarıyla kazanmaya yakındır. Bu safkana rakip olarak hala söylediğim çim pistte bana göre kazanmasına rağmen eksik olan (4) CANKARDEŞLER ön gruba yakın yürüyüp düzlük üzerinde liderliği alıp sonuca gitmeye çalışacak olan taktikle koşacaktır. Bu tip koşuları seven (3) AZMİ REİS grubun olmazsa olmazlarından

4. Ayak Evet günün en heyecanlı koşusunda benim kafamda ki galip şimdiden belli. Herkesin at yazacağı bu koşuyu tek safkanla geçmek kurgumuzu çok kolaylaştıracaktır. LUCKY MOMENT ve GÜNGÖR BABA'nın süratlendireceği koşuda yüksek ihtimalle LUCKY MOMENT liderliği üstlenecektir. Hemen arkasında 2 olarak takip edecek olan GÜNGÖR BABA onunda arkasında TATVAN İNCİSİ olması muhtemel. Temposunu kaybedene kadar liderliği sürdürecek olan LUCKY MOMENT, GÜNGÖR BABA'nın ısrarsız baskılarına boyun eğmeyecektir. Düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz GÜNGÖR BABA bu safkandan sıyrılmaya çalışmaya çalışsa da bu o kadar kolay olmayıp betona çarpmışcasına afallayabilir. Son yarışında önde bomboş kalmasına rağmen zor kazanan GÜNGÖR BABA'nın bu yarışta ihtimali dahi zayıf gözüküyor. Lakin pistin ortasından yapacağı ataklarıyla son 300'de liderliği alıp geriden gelecek olan VICTORY RIVER, OĞLUM BERAT,MY BAŞKAN, SEDDIFI, RENK ve ARSEN LUPEN'in etkili ataklarına yarışın her metresinde cevap verecek olan (22) TATVAN İNCİSİ'nin net 1.lik elde etmesini bekliyorum !! Ben sana inandım TATVAN İNCİSİ sen kendine inan yeter..

5. Ayak Son yarışında aksiyon bozukluğu yaşayan o gün 4. olmasına rağmen protesto sonucu geriye atılan (17) WAKANDA sıkıntılarından arındıysa çok şanslı. Önde tempoyu belirlemesini beklediğim (10) KIZIMASLI bu pistte kazanması sürpriz olmaz İSTANBUL, BURSA arası pistler de gördüğümüz üzere İSTANBUL'dan BURSA'ya giden safkanlar ve BURSA'dan İSTANBUL'a gelen safkanlar genelde kazanma ihtimalleri yüksek oluyor. KIZIMASLI'nın hemen arkasında yer tutacak olan (2) BİCİ BİCİ bu safkandan erken kurtulabilirse sonuca gidebilir. Son yarışında kazandı dediğim lakin bir anda olduğu yere basmaya devam eden (11) LADY FALCON, sonrasında ise sonlarda çok etkili gelecek olan (15) QUEEN OF ES ES,(7) GULL, (6) GIFTED SISTER yazacağım.

6. Ayak Her ne kadar (12) ŞAHİNOĞLU ve (13) TAMGA grupta ön plana çıkan isimler olsa da ben bu safkanlara rakip olarak bu yarış çok tuttuğum (3) CASH IN ve iyi durumda olduğunu gördüğüm (4) FRENKLİ RÜZGARI yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2 TEK

2. Ayak : 5,12,15,1,16,9,6,2,7,11

3. Ayak : 2,4,3

4. Ayak : 22 TEK

5. Ayak : 17,10,2,11,15,7,6

6. Ayak : 12,13,3,4

ŞABLON TUTARI : 50,40 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Güzel şablon çıkmış, bol şanslar.

OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMINLERIM…

Bır pazar gunu ile merhaba… 8 kosulu istanbul programı ile cok bekledığımız.. 89.su düzenlenecek olan GAZİ KOŞUSU İle birlikte güzel bir kupon ve altılı tuturma sansı buluruz.. sansızın bol yolunuz ıpek olamsını diliyerek Sayın.. BY CREDD izniyle Bu buyuk yarısta Altılı Kuponumu Yayınlamak istiyorum…

4.AYAK= 89. GAZİ KOSUSU,Nu çok düşündüm ve cok inceledım… Uzun bır sure Analızlerımı Yaptıktan sonra Bır safkan… Yaklaşık 1 aydır takibimde olan… (12),, RENK.. Son haftaların formda ismi A.ÇELİK idaresinde kosuda bulunacaktır… Normalde Favorı ısım.. (10),, MY BAŞKAN dır.. Fakat Kazandığı Tum kosularda kısa mesafelerde bırıncılık almıstır.. uzun mesafede.. Hele 2400 çimi kazanacağını dusunmuyorum…. bu nedenle… 89. GAZİ KOŞUSUNDA…. (12),, RENK.. BANKOMDUR… Rakipleri tabikide var… BUNLAR… (22),, TATVAN İNCİSİ,, (21),, SHE İS MINE,, (7),, GÜNGÖR BABA,, (11),, OĞLUM BERAT,, (13),, ROYAL PUNCH dir.. Safkanların Ayaklarının duz basmasını diliyorum….

BANKO= 12 RENK

ALTILIM…

1.AYAK=3//5,2
2.AYAK=6,7,8,14,15,16,12,2
3.AYAK=4,12
4.AYAK=12 RENK BANKO
5.AYAK=1,2,10,14,12,15,3,9
6.AYAK=4,7,10,1

KUPON TUTARI= 93,TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU…. :)

Adrian
Üye
Adrian

Basarilar Bycreed kardesim

İSTANBUL
1.) 1.2.6
2.) 1.16.5.13.12
3.) 4
4.) 7.11.22.17.12.13.19
5.) 7.2
6.) 13.12.1.10

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bol şans

Yazar: Bycreed

Bycreed