28 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

Bugün İstanbul’da hem 6’lı hem 7’li oynamaya müsait bir program var; ikisinde de şansımızı deneyeceğiz.

3.KOŞU: SERHANTAY için söyleyecek bir şey yok; çok güçlü ve karakterli bir at; bugün de etkili olduğu mesafede elbette banko. Fakat son yarışında SERHANTAY’a zor anlar yaşatan ve bugün de Karataş’a emanet edilen SEMEND ve etkili sprintini yerinde atarsa AĞRI KESİCİ rakip olacaktır.

4.KOŞU: Altılı ganyanın ilk ayağında 2.GÖKKALE favorim; bir türlü kazanamayan 6.PALA DAYI, 8.ASLANSÜTÜ, 9.BİLGEKURT ve uygun kilosuyla 10.DELİDUMRUL öneririm.

5.KOŞU: Bu pist ve mesafede THE WORLD IS YOURS gibi sınıf bir safkanın arkası ikinciliği bulunan 8.DONTLOOSEDCONTROL uygun kilosu ile bu grubu geçecektir diye düşünüyorum, bankom.

6.KOŞU: Yarış hayatı boyunca yalnızca WANETA ya geçilen 1.DENİZCANIM diğer bankom.Cazipleştirmek adına KANEKO temsilcisi 2.GLEN ve bu mesafeyi 1.26 içinde koşan ikinci tay olan 5.SIERRA MAESTRA öneririm.

7.KOŞU: Tay Deneme ve Eskişehir koşuları galibi COPPERFIELD tabi ki favori. Fakat FINESSE benim başından beri çok beğendiğim bir tay, eksik koşmaıs halinde ilk devreye girecek isimdir. Gösterişli kazandığı şartlı koşu ardından bu iki rakibinin ardından üçüncü kaldığı koşusunu ölçü almadığım GAZIBORA KHAN sürprizde.

8.KOŞU: UÇAN, UÇANBEY,SİLAH gibi safkanlarım tam kardeşi UÇANŞAH ilk startını kazanmaya yakın ve favorim. Çalışmaları güzel 4.HABERATLI ve 2.BARBUT rakip gördüğüm isimler.

9.KOŞU: İdeal pist ve mesafesinde 2.RÜZGARIN RUHU çıktığı gibi bitirebilir; tekrar Akın Sözen ile biraraya gelen 3.BUDAKHAN sondaki sprintini doğru yerde atar ve trafik sorunu yaşamazsa ilk rakibi olur. 7.CANKURTBEY, 8.GEZEGEN ve 9.ZEUS sonraki ihtimaller.

7li Şablon

4,3,1

2,6,8,9,10

8

1

3,4,5

6,4,2

2,3 / 7,8,9

6 lı Şablon

2,6,8,9,10

8

1,2,5

3,4,5

6,4,2

2,3,7,8,9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.