Ana Sayfa / Tahminler / 28 EYLÜL 2013 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

28 EYLÜL 2013 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK:ilk defa koşacak safkanları kestirmedigimden her atın şansı yüksek görüyorum ve rahat bir yarış izlemek icin hepsi diyorum..
2.AYAK:Son yarışını kazanan  ve banada belli miktar kazandıran PARADISE RIVER uzun mesafelerde  başarılı olan bu safkan A.kurşunla aslında bu gurubu tekrar geçeçegine inanıyorum kücük yapanlar  tek atabilir..mesale beşli ganyan oynayanlara PARADISE RIVER  önerebilirm..çalışmalarındada rahat işler sergileyen bu safkanı çok tutuyorum...
3.AYAK: sıralamam şablonda aynen yazarak katılıyorum..
4.AYAK: Zor bir ayak  cıkan safkan yarışı bitirir yüksek bir ganyan gelme şansı yüksek STEEL CAT anne ve babadan bakdıgımda MOUNTAIN CAT-STEEL GIRL tam bir çim safkanı selim kayayla hata yapacagını zannetmiyorum...
5.AYAK: Selim- karataş kapışmasında  form durumu daha iyi olan DISTANT RISING bankom..
6.AYAK: anne hattından hep KISACI kardeşleri olan ŞUBATINKIZI son yarışını ölcü almıyorum kücük kupon yapanlara önerebilirim. at yazmak isteyenler tuttukları safkanları yazmalarını tavsiye ederim..
1.AYAK:  HEPSİ
2.AYAK:  9//// 7.6
3.AYAK:  6.8.2.3.7.5.9
4.AYAK:  STEEL CAT
5.AYAK:  DISTANT RISING
6.AYAK:  ŞUBATINKIZI //4.5.1.11.12.9.10.17

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Yasar
Ziyaretçi
Yasar

bilal sekmen tam bir bombacısın seni takip ediyorum uzun süredir sayende iyi paralar kaldırdım sagol

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.