ankara altili tahminleri

28 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

—-CANKARDEŞLER —– CUMHURİYET koşusuna damga vurur.

Zevkli ve güzel bir program önemli koşuların ön planda olduğu bugünde bütün yarış sever dostlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : İkinci altılı tercihim oldu zevkli ve mücadelesi yüksek geçmesine aday koşular seyir zevkinin güzel olacağını düşünüyorum. Altının başlangıç ayağında son iki yarışını kazanan ve artık beklenen formunun üstünde olduğunu düşündüğüm seri birinciliklere devam edebilecek form ve performansını koruyan seri ayak 3 ARTUKLU bugünde ilk tuttuğum isim olacak, İkinci şansı yapmış olduğu hazırlıklarında formunu koruduğunu gösteren ve bugün ki rakiplerinin son koştuğu rakiplere göre biraz daha dengeli olduğunu düşündüğüm ismin tek dezavantajının son günlerde çok formsuz gördüğüm ve muhtemelen aynı görüş içersin de olup gülerce ekürisi ile yollarını ayıran S.kaya faktörünü aşarsa etkili bir yarış ortaya koyacak 8 YELTAY‘ın rakiplerinin önünde olduğunu düşünüyorum. Ufak ve misli kuponlarda yeterli olacağı kanaatindeyim. Daha geniş ve sağlam kuponlarda son yarışında yakın ara tabela içersin de yer alan  bugün ekürisinin de yardımıyla etkili bir sonuç alabilecek 6 SELKUT ve son yarışını oldukça beğendiğim etkili sprint atabilen 1 AKKULA sıralamasının koşu için yeterli olacağını düşünüyorum.

2.AYAK : Günün en karışık ve süprize açık geçmesini beklediğim bir koşu açıkçası hepsi diyerek rahat bir yarış izlenebilir ama bugün kolaya kaçmayıp daha çok ön planda tuttuğum isimlere şans verip risk almaya karar verdim. Son yarışlarında oldukça etkili performans sergileyen bir ismi görünce direk aklıma sonu inşaallah (ADİLABİ) gibi olmaz dedim form yakalayan atların bu kadar çok sık koşturularak performanslarını etkilemeleri üzücü. Son kazandığı  yarışında oldukça güçlü gözüken ve formunun zirvesinde ki isim 5 AGAH öncelikli şanslı isim, bugün kendisine biraz daha yakın bir grup bulan ve yarış hazırlıkları bu koşu için yeterli olduğunu düşündüğüm mesafenin etkili ismi 4 MUSON RÜZGARI, Ankara da kazandığı yarışlardan sonra farklı illerde koşup koşu kazanamayan fakat tekrar sevdiği piste dönen 7 KRALINADAMI, Bursa pistinde ki hazırlıkları muntazam olan 10 KIZGINÖFKE, Kocaeli pistinden gelen ve uzun mesafeli bu tip koşularda her an devreye girebilecek güçteki 11 HONG KONG , Yakın tarih koşusunda yarıştan üçüncülükle ayrılan ve formunu koruyan 8 ÇELEKAN, Bu grup için yeterli hazırlıkları bulunan 1 LENGÜR LÜNGÜR, ve son olarak son yarışlarında ki performans düşüşü olsa da uzun ve kum pistte etkili yarışları bulunan 9 ALİBEGİ şeklinde bu koşuyu geçiyorum.

3.AYAK : Günün önemli koşularından birisi olan CUMHURBAŞKANLIĞI koşusunda nefesleri kesecek bir mücadele için Ankara da olup hipodromdan seyredecek yarış severler çok şanslı . Gazi şampiyonumuz aradan sonra ikinciliğinden sonra son yarışında kolay bir birincilikle performansını üst seviyeye taşıdı ve bugün kendisi kadar hazır durumdaki formda ekürisi ile yarışın haklı olarak mutlak favorisi konumunda ki 14 PIANO SONATA öncelikli isim olup ufak ve misli kuponlarda tek olarak yazılabilir. Üzerinde aksesuar değişimine gidildikten sonra oldukça farklı bir isim haline gelen ve son kum yarışında ortak fikir S.kayanın az teşviğinden dolayı yarışı kaybettiğini düşündüğüm bugün etkili idman görüntüsüyle S.kaya’ya rağmen etkili bir yarış koşup favorinin en ciddi rakibi olacak olan 13 FINESSE, ikilisinin yanına bugün ilk defa 2400 mesafeli bir yarış koşacak olan ve uzun mesafeli yarışlarında daha etkili sonuçlar alabileceğine inandığım muntazam idman görüntüsüyle koşunun süprizine damga vurabilecek güçteki 7 ORADINARIO‘yu kuponuma ekleyerek bu ayağı geçiyorum.

4.AYAK : Günün şüphesiz en önemli koşusu ve anlamı en büyük yarışı CUMHURİYET koşusu rövanş niteliğinde ki bu koşuda yukarı da yazdığım gibi koşuya damga vurmasını beklediğim isim şüphesiz belli , son kum yarışında sonlarda çok güçlü gelse dahi rakibini fotoda yakalasa da geçmeyi başaramayan ismin bugün sevdiği çim piste biraz daha uzayan mesafede sonlarda çok kuvvetli gelerek koşuyu kazanmasını beklediğim ve muhtemelen yarın agf tablosunun %50 nin üzerinde çıkması doğal olacak ve Altılı ganyanı beşliye çevirecek olan Ankara pistine giderek orda yapmış olduğu çalışmalarıyla da bu koşuya hedef koyan , yapmış olduğu Ankara idman pistinde muntazam hazırlıkları bulunan 3 CANKARDEŞLER‘i günün KALESİ olarak BANKO tek geçiyorum.

5.AYAK : İki isim ön planda dursada yanlarına bir de dinoma yazarak kuponu sağlama almak istiyorum. Ankara pistinde ki etkili yarışlarının ardından Son yarışında Bursa pistinden üçüncülükle dönen 3 DUKE PROSPERO ilk şanslı isim olup yine aradan sonra gördüğü yarışlarla formuna kavuşan ve yapmış olduğu idman görüntüsüyle favoriye en yakın rakip olarak gözüken 2 KIRDERE sıralamasının yanına usta pilotun tercih etmiş olduğu ve (BARDONORA) gibi bir ismi yarış geçmişinde geride bırakan dinoma görevindeki 5 KING CROWN‘uda ekleyerek bu ayağı geçiyorum.

6.AYAK : Kapanış bir maiden agf tablosunda iki isim muhtemeldir ki neredeyse %50 , %50 çıkabilir ikramiye boyutu bakımından ve koşacak olan maiden isimlere baktığımda çok fazla bir ayırım da açıkçası görmediğim için yanlarına süpriz bir isim daha ilave ederek bu ayağı geçmeye çalışacağım. Ahmet çelik idaresinde ki erkek isimlerden 1 BABALAMİH ilk şanslı isim olup, dişilerden G.kocakaya idaresinde ki 7 BİLGEPRENSES rakiplerinin önünde dursa da elazığ pistinden gelip Ankara da yapmış olduğu iki çim yarışında etkisiz kalsada yaşadığı start probleminin etkisiyle geri planda olan ismin bugün yaşadığı start sorununa rağmen bu maiden den çıkacak performans ve güce sahip olduğunu düşündüğüm 8 CELLUTHANKIZI‘nı da ekleyerek bu ayağı geçiyorum.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,8,6,1

2.AYAK: 5,4,7,10,11,8,1,9

3.AYAK: 14,13,7

4.AYAK: 3

5.AYAK: 3,2,5

6.AYAK: 1,7,8

TUTAR  : 51,83 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Ne atlar gelmiş ne para vermiş. İyi ki vaktim olmadı :)

ETC
Üye
ETC

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla, huzurunuza “HER DAİM” bol şans sunmalarını temenni ediyorum.

1.KOŞU: Gerek grubunun en iyi bitiriş derecesiyle, gerekse formda görünümüyle, dereceleriyle koşuya en hazır safkan durumda olan İSTASYON günün ilk bankosudur.

2.KOŞU: 3 Eylüldeki Fegentri Amatör Kadın Biniciler Dünya Şampiyonasında, grubunun en ağır sıkletinde olmasına rağmen bayan jokeyi Sara VEERMERSCH ile liderliğe uzanan AUTUMN PEARL KUM piste alışkın tarzıyla yine grubunun en hazır safkanı görünümünde olup, son 1400 KUMdaki 1.24-1.25 bitiriş dereceleriyle dikkat çekmektedir. Bankomdur

3.KOŞU: Son startındaki 3.lüğü ölçü almadığım ve eküri avantajıyla da ayrıca dikkat çeken grubunun en kalite atı BITCOIN bu defa 3.koşuda 3. kez bankomdur

4.KOŞU: 15 Ekim tarihli koşularında birbiri ardına derece elde eden ve başarılı bulduğum, bu intiba neticesinde de bu koşuda başta yer vermeyi düşündüğüm AKKULA-ALTEPE ikilisi ile 1 Ekimdeki 1600 ÇİM koşusunda 5 boy farkla liderliği elde eden, bitiriş süresi de ona binaen dikkat çekici olan ve aynı koşuda AKKULA ve SİNANLI gibi grubunda yer alan atları bile gölgede bırakan ARTUKLU, Elbetteki eküri avantajını konuşturacak olan ve KARATAŞ idaresinde izleyeceğimiz SELKUT ve 16 Ağustosta 1400 ÇİM de Selim KAYA ile elde ettiği birinciliğin haricinde 30 Eylül koşusunda elde ettiği 3.lük ve bitiriş süresi ayrıca parmak ısırtan ve yine Selim KAYA idaresinde izleyeceğimiz YELTAY koşunun sigortalarıdır.

5.KOŞU: Son günlerin formda ismi AGAH, yine grubunu buldu ve emin olmak gerekirse zirveyi kimseye yedirmeyecektir. Mehmet KESKİN idaresinde bankomdur.

6.KOŞU: GAZİ KOŞUSU şampiyonu olması bir yana, eküri avantajını da elinde bulunduran PIANO SONATA yine alışık olduğu jokeyiyle istikrarını sürdürmeye devam edecektir. Ayrıca Ortalama mesafede ULAN BATOR, 3 Eylül ve 21 Eylül tarihlerinde yer ayırt etmeden 1600 ÇİM pistte elde ettiği 1.likleri neticesinde unutulmamalıdır.

7.KOŞU: Bu koşuda elbette AGF de en üst sırada ismini göreceğimiz bir CANKARDEŞLER var ve tercihlerim arasında ismi elbette olacaktır. Elbette ki günün en belirgin BANKOSUDUR.

8.KOŞU: Kısa mesafe KUM sınavında, Kum pistteki 7 sınavının 4’ünden 1.lik 3’ünden de 3.lükle ayrılan, bu piste oldukça alışkın tarzıyla bilinen KIRDERE idarecisi Akın SÖZEN ile, Grubunun en haif sıkletinde izleyeceğimiz, 7 Ekim ve 23 Ekim tarihli kısa mesafe KUM pist sınavlarında oldukça parlak bir intiba bırakan SLAYER SCREAM ise idarecisi Mücahit BAYIR ile zirveyi kollayacaklardır. Yaz performansına geri dönüşün sinyallerini veren DUKE PROSPERO da unutulmamalıdır.

9.KOŞU: 8 Ağustos tarihli sınavında F.YARDIMCI idaresinde elde ettiği 2.liği unutulmaması gereken BABALAMİH, (Bu sınavında son gülerin formda atı İSTASYON’u uzak ara ile geride bırakmış, KOCAELİ sınavlarında kendine sürekli tabelada yer bulan ABUZERHAT gibi kalite bir safkanın az farkla gerisinde kalmıştır.) tercihlerde gruptaki diğer atlardan daha önce, en önce düşünülmelidir.

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 2
2.AYAK: 1
3.AYAK: 2
4.AYAK: 1 – 2 – 3 – 6 – 8
5.AYAK: 5
6.AYAK: 14 – 15

5 MİSLİ: 3.00 TL

2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 2 – 3 – 6 – 8
2.AYAK: 5
3.AYAK: 14 – 15
4.AYAK: 3
5.AYAK: 2 – 3 – 7
6.AYAK: 1

5 MİSLİ: 9.00 TL

Bol şanslar diliyorum…

ETC
Üye
ETC

Teşekkür ederim Yavuzhan dost.. Tahminlerin harika, şansın da bu kabilde bol olsun, okuyucularının duası seninle olsun…

ETC
Üye
ETC

Aynen. Çok zevkli koşular olacak, dediğin gibi tam olarak bu anlamda okuyuculara faydamız olursa ne mutlu.

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar Yavuzhan

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

bay başkan bitcoin yeltay bankolarım piano sonata tabela yapmazzzzzzzzzzzzzzson ayak 1…7

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

gencer
Üye
gencer

bol şanlar arkadaşlar..bu altılı para vemez gibi geliyor bana.fazla yüklenmeyin derim.yavuzhan hoca da misli yapmış zaten..akşamki yarışlar daha cazip.
http://clip2net.com/clip/m26974/a2ccd-clip-149kb.jpg?nocache=1

admin
Yönetici
admin

Gencer arada uğra, kupon buldun mu kayboluyorsun :)

ETC
Üye
ETC

altılı para verir mi onu bilmiyorum ama Selim KAYA raporlu olduğundan CANKARDEŞLER’e TOKAÇOĞLU binecek. Bu minvalde işler biraz karıştı işte..