28 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Zevkli ve çekişmeli koşuların olduğu günde, herbir yarışseverimize bol şanslar diliyorum.

4.KOŞU: En büyük rakibi Taliphan’ın bu önemli koşuya deklaresi olmamasina en cok sevinen şüphesiz 8-YELTAY’ın ilgilileri olacaktır :) ilk ismimdir. Bu pisti seven 3-ARTUKLU ve ekurisininde desteklerini fazlasıyla hissedebilecek olan 5-6-SELKUT daha sonraki ismimdir.

5.KOŞU: Günün ve ikramiyenin kader ayağı olabilir. Formda günler geciren, ekibininde formda durumdayken etinden sütünden herşeyinden faydalanmak icin her koşuya saldırdığı sık koşmasına raģmen 5-AGAH ilk ismim olsada, yanına risk alıp 4 rakip yazacağım. Şablonumdadır.

6.KOŞU: Tescilli şampiyon, sevdiği pist ve mesafede, kaliteli ekurisi Abbas Yolcununda katkılarıyla 14-PİANO SONATA ilk atımdır. Diger genç yetenek 13-FINESSE Selim’e rağmen rakibidir. Sprintini ayarlarsa sonlarda kanat takıp gelecek olan 6-OĞLUM BERAT, klasik koşuların gedikli ve aranan ismi 8-PERFECT WARRİOR, bugün bu koşuda bir patlama olacaksa, son zamanlarda grup koşulardaki basarıları ve patlattığı bombalarıda gözönüne alarak M.Ciçek idaresindeki 10-TAMBORA diyerek geçiyorum.

7.KOŞU: CUMHURİYET demek, özgürlük demek diyerek başlamak istiyorum.. Adına yakışır bir mücadele olması aşikar. Kış mevsiminde katılacağı her koşuyu lehine çevirebilecek olan şampiyon 3-CANKARDEŞLER fazla söze gerek duymadan kuponuma BANKO olarak yazıyorum. (Eğer bu koşuya tek başına, yani ekürisiz katılsaydı, kesinlikle sürpriz olarak bulunduracağım isim Gürsu olacaktı. Ancak ekürisi olması nedeniyle cok cazip olacağını düşünmediğimden yer vermedim. At yazacaklar kesinlikle değerlendirmeli..)

8.KOŞU: Ayağına süratli isimler 2-KIRDERE ve 3-DUKE PROSPERO liderlik için birbirini yıpratmazlarsa ikili bitirebilirler. Ben yanlarına temponun her yjkseldiği metrenin lehine olacağını düşündüğüm, düzlükte bariyer dibinde iyi yer tutarsa 4-SİMENTAL sürprizini bekleyerek üc isimle geçiyorum.

9.KOŞU: Yarış hayatlarında pekte basarılı olamayacak isimler birarada bence. Form durumlarına göre 1-BABALAMIH ve 7-BİLGEPRENSES arasındaki mücadeleden kazanan çıkabilir. Sigorta olarak yanlarına A.Sözen tercihi ile 5-JAPONBEY yazacağım.

ALTILIM

8-3-5

5-4-10-7-8

14-13-6-8-10

3 CANKARDEŞLER

2-3-4

1-7-5

Kupon Bedeli: 40.50 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar