28 EKİM 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Uygun kilosu ile başarılı yarışlar çıkartan 10 – GREEN ALLEY uyumlu binicisi ile favorim. İyi durumuna rağmen şanssızlıklarla boğuşan safkan 9 – AMAZONAS favorinin sert rakibidir. Kazandığı kum koşusundaki performansı devam eden 6 – PRINCESS SÜREYYA ve son yarışında kazanamsını beklerken fotoda kayebden 4 – BEST OF SERENAY plasede tuttuğumuz safkanlardır. Gurp genel olarak aynı dereceye sahip safkanlar bir araya gelmiş durumda, mümkün olduğunca çok at eklemekte fayda var.

 • 2. AYAK

  Son sprinti mükemmel olan 5 – BLACK BROW’un bu sefer kazanmasını bekliyorum, bankom. Yaşına rağmen bir koşu gören 9 – WARRIOR HAWK rakibidir.

 • 3. AYAK

  Koştuğu iki koşuda bu grup için yeterli olan 2 – DIVINE RACER favorim. 8 – RAZİYE ANA sert rakibidir.  4 – WATANABE ve 5 – CEM KIZI plaseler.

 • 4. AYAK

  4 – TULBARKAN gruptan farklı dursa da yarış içinde sapma problemi işleri zora sokabilir. 2 – BABÜR, 1 – BİÇER ve geçen 4×4 yapıp bütün koşularını kazanan formda jokey Hacı Akın 3 – MERCANLI ile yazılmalı.

 • 5. AYAK

  4 – GUNPOWDER ve ekürisi 7 – LADY DORA favorim. İlk yarışında mükemmel bri derece ile kazanan 9 – ASNAWAND bu grup içinde yeterli bir safkan. Ekürilerin sert rakibi olur. 10 – ATLANTIS TIGER’ı son koşusunda banko önermiştik ama sulu pist yüzünden 4.lük ile yetindi. Şimdi daha sert grupta bile şansını yüksek görüyorum, mutlaka yazılmalı. 3 – PANİKLİ çok iyi bir safkan fakat özlediği 1.liği almakta zorlanıyor. Binici değişikliğine gidilen safkana bir çarpı atılması taraftarıyım. 2 – GREY CORAL, 1 – ART WOMEN ve 8 – SELECTED çok atta eklenir.

 • 6. AYAK

  2 – GALAPACUS biraz daha handikap puanı yükseltecek sanırım, bankom. Plasede 12 – TEMEL TAŞI önerebilirim.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
33.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
5
2
8
1
2
3
4
1
2
3
4
8
9
10
2
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.