Ana Sayfa / Tahminler / 28 EKİM 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

28 EKİM 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Uygun kilosu ile başarılı yarışlar çıkartan 10 - GREEN ALLEY uyumlu binicisi ile favorim. İyi durumuna rağmen şanssızlıklarla boğuşan safkan 9 - AMAZONAS favorinin sert rakibidir. Kazandığı kum koşusundaki performansı devam eden 6 - PRINCESS SÜREYYA ve son yarışında kazanamsını beklerken fotoda kayebden 4 - BEST OF SERENAY plasede tuttuğumuz safkanlardır. Gurp genel olarak aynı dereceye sahip safkanlar bir araya gelmiş durumda, mümkün olduğunca çok at eklemekte fayda var.

 • 2. AYAK

  Son sprinti mükemmel olan 5 - BLACK BROW'un bu sefer kazanmasını bekliyorum, bankom. Yaşına rağmen bir koşu gören 9 - WARRIOR HAWK rakibidir.

 • 3. AYAK

  Koştuğu iki koşuda bu grup için yeterli olan 2 - DIVINE RACER favorim. 8 - RAZİYE ANA sert rakibidir.  4 - WATANABE ve 5 - CEM KIZI plaseler.

 • 4. AYAK

  4 - TULBARKAN gruptan farklı dursa da yarış içinde sapma problemi işleri zora sokabilir. 2 - BABÜR, 1 - BİÇER ve geçen 4x4 yapıp bütün koşularını kazanan formda jokey Hacı Akın 3 - MERCANLI ile yazılmalı.

 • 5. AYAK

  4 - GUNPOWDER ve ekürisi 7 - LADY DORA favorim. İlk yarışında mükemmel bri derece ile kazanan 9 - ASNAWAND bu grup içinde yeterli bir safkan. Ekürilerin sert rakibi olur. 10 - ATLANTIS TIGER'ı son koşusunda banko önermiştik ama sulu pist yüzünden 4.lük ile yetindi. Şimdi daha sert grupta bile şansını yüksek görüyorum, mutlaka yazılmalı. 3 - PANİKLİ çok iyi bir safkan fakat özlediği 1.liği almakta zorlanıyor. Binici değişikliğine gidilen safkana bir çarpı atılması taraftarıyım. 2 - GREY CORAL, 1 - ART WOMEN ve 8 - SELECTED çok atta eklenir.

 • 6. AYAK

  2 - GALAPACUS biraz daha handikap puanı yükseltecek sanırım, bankom. Plasede 12 - TEMEL TAŞI önerebilirim.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
33.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
5
2
8
1
2
3
4
1
2
3
4
8
9
10
2
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.