Ana Sayfa / Tahminler / 28 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

28 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: (7) KEKEÇBEY yine bu rakiplerininde kafaya kekeçi indirebilir benden söylemesi. Her türlü mesafe de istediği tempoya girebilme ve yarış içinde ki nabza göre şerbet verme özelliği olan safkanın pek şakası olduğunu düşünmüyorum ilk saflanım.

2.ayak: Bence günün en kritik yarışlarından biri. Yarış hayatına kötü başlayıp yada sahada önceleri tutulmayıp sonradan istediği formu bulan safkanların mücadelesi bana pek güven vermiyor. Zaten agf gelirse de muhtemelen ikramiye kısır kalacak diye düşünüyorum. Son yarışında son düzlüğe onuncu sırada dönüp bariyer dibinde ki atakları ile dördüncü gelen safkanın adam olacağı çok belli. Biraz daha atakla önlerde yer tutup yarışı 4-5 takip eder sabırla beklerse bence günün süprizine imaza atabilir (9) ÖZSEPHA ilk safkanım.

3.ayak: Bir ara bozulan safkan sürekli olarak üzerine koymaya devam ediyor. Bugün yarın gelecek ama nerede gelecek mesele Zaten onu kestirmekte. Ben bu yarışta (1) CHASTE için risk seven arkadaşlara kesinlikle tek olarak tavsiye ediyorum. Şablonum için rakip gördüğüm isimler sıralamada olacak.

4.ayak: Burada o kadar geride kalacak ki belkide (3) MEHMET ABİ (3) MEHMET ABİ olalı böyle ganyan görmemiş olacak. Uzayan mesafe ile birlikte yarış severler için tarihi fırsat olduğunu düşünüyorum dikkat çekmek istediğim kalite safkan ilk atımdır.

5.ayak: Dün NASUHOĞLU’nun yaptığı gibi ne oluyoruz stop beyler buraya kadar derse kimse şaşırmasın (3) ŞAHPAZLI ilk safkanım.

6.ayak: (5) GRAY AMAZON ve (7) LILITH arasındaki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-2-1-4

2.ayak: 9-4-2-7

3.ayak: 1 /// 2-7-6

4.ayak: 3-8-5

5.ayak: 3-7-4-8-1

6.ayak: 5-7

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

7 yorum

 1. Bol şanslar.mehmet abi benimde dikkatimi çekti.patroniceye hakkında ne düşünüyorsun.uc yarıştır iyi koşup kazanamıyor.bu grupta iş yaparmi?

  • Bombaci

   PATRONİÇE zaten koşabileceği en üst gruplarda koşuyor. İlgililerininde öyle rakiplerden falan tırstığını düşünmüyorum. Ancak bana kalırsa konu şu: PATRONİÇE zaten en üst seviyede gayret gösteriyor. Yani mevcut halinin daha da üzerine koyabileceğini düşünmüyorum. Dolayısı ile sürekli olarak biri olmasa diğerine çarpılıyor. Buda gösteriyor ki PATRONİÇE’nşn gelebilmesi için öncelikli rakiplerinin hepsinin eksik koşması gerekiyor. Bende ne yaptım şablonda öncelikli rakiplerini öne koydum eksik koşarlarsa PATRONİÇE gelsin dedim.

 2. yavuzhan41

  Bol şanslar Bombacı

 3. Bombaci

  Tşkler arkadaşlar

 4. Bir veya iki tekli altılı tahmini verirseniz memnun olurum

  • Bombaci

   Orhan bey selamlar. Burada veya başka bir yerde farketmez tahmincilerin vermiş olduğu şablonda gelen TEK’lere veya ikili üçlü yakalama oranlarına veya ne kadar çok at yazarsa yazsın önemli değil max. İlk 3-4 atta gelen atı bulma istatistiğine bakın derim. Bunu bir kenara koyarsak eğer tek vermesi veya vermemiş olabilir o günkü programda koşan atlara olan güvenle ilgili. Sadece tek vermek adına yanıltmak doğru değil. Ne kadar süredir takip ediyorsunuz bilmem ama ben 3-4 tek bile verdiğimi görmüştür arkadaşlar. hatta 6 tekli şablon bile verdim. Ama bu o günkü programla ilgilidir. Bol şanslar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir