Ana Sayfa / Tahminler / 28 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

28 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: (7) KEKEÇBEY yine bu rakiplerininde kafaya kekeçi indirebilir benden söylemesi. Her türlü mesafe de istediği tempoya girebilme ve yarış içinde ki nabza göre şerbet verme özelliği olan safkanın pek şakası olduğunu düşünmüyorum ilk saflanım.

2.ayak: Bence günün en kritik yarışlarından biri. Yarış hayatına kötü başlayıp yada sahada önceleri tutulmayıp sonradan istediği formu bulan safkanların mücadelesi bana pek güven vermiyor. Zaten agf gelirse de muhtemelen ikramiye kısır kalacak diye düşünüyorum. Son yarışında son düzlüğe onuncu sırada dönüp bariyer dibinde ki atakları ile dördüncü gelen safkanın adam olacağı çok belli. Biraz daha atakla önlerde yer tutup yarışı 4-5 takip eder sabırla beklerse bence günün süprizine imaza atabilir (9) ÖZSEPHA ilk safkanım.

3.ayak: Bir ara bozulan safkan sürekli olarak üzerine koymaya devam ediyor. Bugün yarın gelecek ama nerede gelecek mesele Zaten onu kestirmekte. Ben bu yarışta (1) CHASTE için risk seven arkadaşlara kesinlikle tek olarak tavsiye ediyorum. Şablonum için rakip gördüğüm isimler sıralamada olacak.

4.ayak: Burada o kadar geride kalacak ki belkide (3) MEHMET ABİ (3) MEHMET ABİ olalı böyle ganyan görmemiş olacak. Uzayan mesafe ile birlikte yarış severler için tarihi fırsat olduğunu düşünüyorum dikkat çekmek istediğim kalite safkan ilk atımdır.

5.ayak: Dün NASUHOĞLU’nun yaptığı gibi ne oluyoruz stop beyler buraya kadar derse kimse şaşırmasın (3) ŞAHPAZLI ilk safkanım.

6.ayak: (5) GRAY AMAZON ve (7) LILITH arasındaki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-2-1-4

2.ayak: 9-4-2-7

3.ayak: 1 /// 2-7-6

4.ayak: 3-8-5

5.ayak: 3-7-4-8-1

6.ayak: 5-7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
dragon
Üye

Bol şanslar.mehmet abi benimde dikkatimi çekti.patroniceye hakkında ne düşünüyorsun.uc yarıştır iyi koşup kazanamıyor.bu grupta iş yaparmi?

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar Bombacı

admin
Yönetici

Bol şanslar

Orhan turan
Ziyaretçi
Orhan turan

Bir veya iki tekli altılı tahmini verirseniz memnun olurum

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.