istanbul altili tahminleri

28 ARALIK 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (AZOR AHAİ)

1.AYAK Sentetikte başarılı koşan 1Kazdağı ilk şanslı isim.Ara sonrası güzel koşan izsoy bugün favori ama kazanması zor ben yazmayacağım.diğer şanslı isimler şablonumda.

2.AYAK Çok güzel orjinler olmakla beraber 9 Teen wolf bende çok öne çıkıyor henüz tayların tam yarış karakteri oturmadı soğuklarında etkisi ile yaza kadar bi şekilde kendini atmaya çalışıcaklar bu yüzden süprizler olabilir yoksa kaliteli olabilicek tay sayısı fazla şablonda devamı.

3.AYAK Bugün geri planda kalabilir ama son yarışlarına aldanmayın geri dönüş için herşey uygun 2 numara WORLD STAGE kuyruğunu göstermeden beyaz bayrak ayna yapacaktır.

4.AYAK Herhangi bir sorun yaşamaz ise 7.BAŞ SEKLAVİ kazanmalı

5.AYAK Form tutan 2.Power love çok şanslı tek tercihlerimizi kullandığım için rahatlıkla yanına korktuğum tayları ekleyebilirim.Güzel kazanan 4.Light foot ve 1 ve 3 nolu safkanlar sigortadır.

6.AYAK Birçok kişi son ayağa gelelim düşüncesi ile favori safkan görünce onu tek atıp bekleme yoluna gidiyor genelde ama ben simitçi şablonlarını sevemediğim için çoğu zaman yanılsamda güzel bir ikramiye için yıkma taraftarıyım.sıralama aşağıda

1.ayak 1 6 7 8
2.ayak 9 5 8 7 11 4 3
3.ayak 2
4.ayak 7
5.ayak 2 4 3 1
6.ayak 8 9 5 13 2

Herkese bol şanslar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai
Adrian
Üye
Adrian

Hoşgeldin Azor, hayırlı olsun

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

İzsoy ? zor ?
Görüşelim senle gundi ahai :)