28 ARALIK 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Sorunları olmasaydı bambaşka yerlerde göreceğimize inandığım 5-İZSOY aradan sonraki yarışında sorunlarından kurtulduğunu belli etti. Bugün artan form ve kondisyonuyla rakiplerini geride bırakacaktır. BANKOM.

2.AYAK: İlk startında çok güzel bir ikincilik yapan 7-REBEL YELL, son startı çok sert grupta olduğu için önemsemediğim çalışmalarında diri gözüken 12-WAR LORD mücadelesine ekürilerinin kendisine vereceği destekle 8-REKOR‘da katılabilir.

3.AYAK: 4-UNCLE‘dan bugün çok başarılı bir yarış çıkarmasını bekliyorum favorim. Son startında binicisi tarafından pek de üzülmeyen 3-SUHARRY, siklet dezavantajına rağmen kalitesiyle 2-WORLD STAGE, hep iyi koşan ama bir türlü kazanamayan 8-ATEŞİM, istikrarlı 5-FLY TIME ve son tabelasıyla 1-CURVE sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Bu pist ve mesafede grubun en iyi derecesine sahip olan 2-SEMADA YILDIZ ve uzun sentetikte de başarılı yarışları bulunan 6-VELİCAN KIZI arasındaki mücadele birinciyi belirler diye düşünüyorum.

5.AYAK: Favoride gelse bomba da patlasa şaşırmayacağım bir yarış tercihim HEPSİ.

6.AYAK: Start aldığı ilk yarıştan sonra takip listemin başında yer alan her yarışında tek yazdığım veya başta tuttuğum 13-WEST LIFE bugün değişen binicisi Ahmet Çelik idaresinde virajı yine en sonlarda dönmeyip ön grubu biraz daha yakınlarda takip edebilirse son virajda yapacağı ataklar ile grubu avlar favorim ve alternatif bankomdur. Eksik koşması durumunda start aldığı iki startından da ikincilikle ayrılan 2-EDERLEZİ ve son startındaki ikinciliği başarılı 9-SCIFO şanslı olabilecek isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 7-12-8

3.AYAK: 4-3-2-8-5-1

4.AYAK: 2-6

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 13/2-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Ugurtk
Ziyaretçi
Ugurtk

İlk ayak izsoyu tek mi geçsem derken senin yazını okudum, bugun 100 m daha uzamış ve son yarışta tabelaya güzel giriş yapmış. Sprinter bir at olmasına rağmen jokeyi geç zorlamış atı, jokey hatası olmasa belki o yarışı kazanırdı. Bugun ozcanla gelme ihtimali yuksek ama Açıkçası ilk ayağa tek atmak cesaret işi, sanırım bi tane kontra kupon yapacağım bunun için. Karataşın olmadığı bir istanbulda Ozcandan bugun en az 2 hatta 3 yarış kazanmasını bekliyorum, birincisi bu olursa 3 yarış garanti. Tum kurgumu bugun ozcana gore yapıyorum, çok iyi atlara biniyor. Bol şans✌️️

Hüseyin01
Ziyaretçi
Hüseyin01

Başseklavi bugün kazanır.
Velican kızını altılıma yazmam

Ayahnalı
Ziyaretçi
Ayahnalı

Son ayak EDELLEZİ (2) Uçan kuş geçemez.

Çok sağlam yerden