28 Aralık 2013 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

AHIRLAR BOŞALTILDI ADANADA ŞENLİK VAR…

1.AYAK : 2 Yaşlı İngiliz safkanların maiden mücadelesinde CELERITAS gibi kalite safkanla babadan ve anne hattından ise KING DROK gibi isimle kardeş  4-KING HIRO rakiplerine oranla üstün potansiyele sahip.Böyle bir pedigriye sahip safkanı A.ÇELİK iradesinde tek yazmayarak bugnkü zorlu programla başa çıkmak zor bir ihtimal.Kalitesine inandığım 4-KING HIRO bugün bende geçilmez.Rakip arayanlara kuma daha yatkın görünen 11-SILVER SHOES ve MATADOR YAŞAR ile kardeş 5-MATADOR ARAP önerebileceğim safkanlardır.

2.AYAK : Ahırın boşalıp hipodroma geldiği koşuda 5-DEUX EX MACHINE favorim.Ancak bukadar kalabalık grupta hangi safkan yol bulup fotoya uzanır tam bir paradoks.Bu nedenle çok ata şans veriyorum sıralamam şablonda.

3.AYAK : Güzel yarışlar çıkarmasına ramen birtürlü fotoyu önde geçemeyen 2-SEDEFKAR bugün kazanmasını beklediğim safkan.Yalnız sikletinin ağır olmasından ötürü güvenip tek yazamıyorum.Ama kazanırsa ve gerçek anlamda içime oturur.3-HIRÇIN TAY, 6-ŞAMBAYATLI diğer şans verdiğim safkanlar.10-EZHARKIZ ve 14-HÜRGÜZEL bu ayağı patlatabilir dikkat edilmeli.

4.AYAK : Son koşusunu bu pistte kazanan 6-SYMPHONY etkili binicisiyle bugün sığınılacak liman konumunda.Rakip arayanlara 9-HÜNKARIN KIZI, 3-ULTRAMARINE önerebileceğim safkanlar.

5.AYAK : Bugün ençok kafamı kurcalayan ayaklardan birisi beşinci ayak.3-GÜMÜŞSOY tek yazsammı yazmasammı diye tereddütte kaldım.Yine start problemi yaşar düşüncesiyle tek yazmaktan vazgeçtim.Son koşusunu kazanan 9-ÖZKURUŞ en yakın rakibi.1200 metre mesafedeki ikinciliğinin ardından 7-ARAPKIR tek yazmayanlar için değerlendirilmesi gereken isim.Öte yandan 14-KARELİN ve 13-YENİ BEN patladı patlayacak aman dikkat.6-CANÖZÜMLÜ, 2-DELİDUMRUL, 5-OSMANBABA ve 4-PEYAMİ sırasıyla şans verdiğim safkanlar.

6.AYAK : Günün son koşusunda çok sürpriz konumda bulunan ve son iki koşusu ölçü olmayan 10-TAİR bugün çok kişinin kuponunu yırttıracak.Maidenden çıkmadan KV6 kazanan bu safkan A.SÖZEN iradesinde bu zayıf gruptan eğerki yol bulma sorunu yaşamazsa kazanması benim için normal sonuç olacaktır.13-GENCERHAN, 16-UÇAN GÜL, 19-DÜŞÜM, 2-ADAM, 9-SAĞANAK, 17-ASİRUH, 8-MUSON RÜZGARI, 18-TYPHOON çok at yazanlara önerebileceğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4

2.AYAK : 5 – 7 – 8 – 9 – 20 – 14 – 18 – 11 – 10 – 12 – 13

3.AYAK : 2 – 3 – 6 – 14 – 10

4.AYAK : 6 – 9 – 3

5.AYAK : 3 – 9 – 7 – 14 – 13 – 6 – 2 – 5 – 4

6.AYAK : 10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İbrahim

akşam bülteni saatlerce kurcaladım. 2,5 tek buldum. hemen hemen aynı şablondayız.
ilk ayak 4-KING HERO günün en sağlam atı. benim ilk tekim.
diğer tek ise 5.ayakta 6-CANÖZÜMLÜ.. fakat son ayakta 10-TAİR’i tek atmakta tereddüt ediyorum. bana göre birkaç rakip çıkabilir. 11-YANLIZKURT, 2-ADAM, 6-GÜVENER, 1-KAĞIZMAN ile sağlama alınabilir. 4.ayakta 1-LULLABY kupona eklenirse müthiş iş çıkarmış oluruz. Umarım bugün şablonu kurmayı başarıp altılıyı içeri alırız. Bol Şanslar…

Ramazan YILMAZ

İbrahim bey bugünkü program oldukça zorlu iki ayakta 20şer at koşuyor obiki ayağı hepsi yapmadan güvenilir bir kupon yapmak güç kolaya kaçmamak için HEPSİ demedim TAİRe sığındım belki işi biraz zor ama olursa güzel olur :)

İbrahim

TAİR’İn koşu eksiği sorun yaratmazsa ve dediğiniz gibi yol bulabilirse zaten kazanır. 4 ay aradan sonra AĞABİŞKEK’ten 2 saniye geri kalmış. Kilo +2,5 apranti kuvveti falan AĞABİŞKEK’ten yanaymış. TAİR bugün bombayı patlatamazsa bile bir sonraki koşuda favori çıkarak kazanır zaten. 2.ayakta 1,6,10,15,18 tuttuğum atlar. favori gelme ihtimali az da olsa var. Fakat bana göre son ayakta kesinlikle favori at gelemez. AĞABİŞKEK UÇANGÜL çok zor. belki SAĞANAKHAN gelir ama 20 atın içinde o da çok zor. bugün iyi şeyler olacağını hissediyorum. hadi hayırlısı.

Ramazan YILMAZ

4.Ayakta 6ya da guvenebilsem tek atıp son ayaga biraz daha yuklenebilirim

Ramazan YILMAZ

TAIR son koşusunda aralara sıkıştı yol bulamadı yetmedi faule mağruz kaldı bu yuzden tabela dışında kaldı ama bugün aynı sanssizliklari yaşamaz umarım tek düşündüren kulvarı başkada bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

İbrahim

4.Ayakta 6-SYMPHONY çok zor. Orda kalite ve hemen hemen pistini bulan 3-ULTRAMARINE var. Bence 1-LULLABY rakip gibi görünüyor. İnşallah yanılırım ama 6-SYMPHONY’e sakın güvenmeyin derim. Selim in tek at bindiği yer galiba. Bu at için Adana’ya gitti. Belki de at için değilde sahibinin hatırı için gitmiştir. Selim’in işi zor.

5.ayakta Şartlı-5 şampiyonu 6-CANÖZÜMLÜ olmaz mı dersiniz? katıldığı 4 Ş-5 koşuyu da kazanmış. Üçünü Ömer Kaya ile kazanmış.??

İbrahim

Ben şöyle bir şablon yaptım:
1.AYAK: 4-KING HERO BANKO (Ortak bulursam 3 ve 11)
2.AYAK: 10,6,18,1,15,20,5,8,13,19,12,9,7,3,11,14 ama muhtemelen (H) çekerim :)
3.AYAK: 2//7,8,10,1 (Tek düşündüm ama kilo sorunu aynen kafama takıldı dün akşam)
4.AYAK: 3,1//6
5.AYAK: 6-CANÖZÜMLÜ BANKO
6.AYAK: 2,10,11,6,1//9,19,17,3,16

SEVGİLİ RAMAZAN YILMAZ SOHBETİN İÇİN TEŞEKKÜRLER. BANA MÜSADE.

HAYIRLI GÜNLER VE BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Ramazan YILMAZ

Bol şanslar Ibrahim.bey yazdığınız gibi gelsin.

Ramazan YILMAZ

sürprize yazdık favori çıktı iyimi :)

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x