Ana Sayfa / Tahminler / 28 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞLARI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
istanbul altili tahminleri

28 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞLARI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Şartlı-1 yarışta orjin ve çalışmaları göze alarak yaptığım çalışmalarda 4-ÇAMLIBEL, 3-BABA AHMET, 5-KIRIK TESTİ ve 2-ASTRONOT sırasıyla şanslı olmasını beklediğim isimler.

2.AYAK: Kilo dezavantajı yaşamamak adına apranti indiriminden yararlanan 1-TAHİRE ve her geçen gün daha iyi duruma gelen 7-TURANHAN başta şans verdiğim isimler. Daha sonra Ahmet Çelik idaresindeki formda 2-ZEUS, star problemi yaşasa da kalitesiyle 4-GEZEGEN ve istikrarlı 5-SERKANAĞA. Yarışın sürprizini hafif kilo avantajıyla yarışacak olan 10-BAKIRCIBEY ve kendisini unutturan 11-TULUYHAN'dan bekliyorum.

3.AYAK: İzlemesi keyifli ama tahmini zor bir sürat yarışıyla karşı karşıyayız. Ben ilk şansı son yarışını 63 kg gibi ağır bir sikletle kazanan 2-YALPAGAN'a veriyorum. Rakip olarak idmanlarında çok formda gözüken iki isim dikkatimi çekti bunlardan ilki 1-GOLDEN TOWER diğeri ise 3-HEIWA IWA.

4.AYAK: Start aldığı ilk yarışı kazanırken rakiplerini sürklase eden, binicisinin sonlarda zorlamadığı elinde en az 1 saniye sermaye ile fotoyu geçen 4-GAZIBORA KHAN bugün henüz ikinci startında G2 yarış koşacak olsa da bende çok büyük bir at olacak izlenimi bıraktı ekibinin de beklentisi büyük olmalı ki bu yarışı hedeflemişler. Ben bugün yine çok iyi koşacağını düşünüyorum. BANKOM.

5.AYAK: Son kum startını önemsemediğim, daha iyi koştuğu çim piste yaklaşık 1.5 ay ara verdikten sonra dinçlikle çıkacak olan 6-VICTORY IS OURS yaptığı çalışmalarda da kendine geldiğini gösteriyor. Usta jokeyinin de kendisine katacağı artıyla ben bugün bu rakipleri geride bırakacağını düşünüyorum. BANKOM.

6.AYAK: Sona kadar ekonomik geldiğim için son ayakta rahat bir yarış seyretmek istiyorum hiçbir atı dışarda bırakmak istemiyorum. Tercihim HEPSİ sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-3-5-2

2.AYAK: 1-7-2-4-5-10-11

3.AYAK: 2-1-3

4.AYAK: 4

5.AYAK: 6

6.AYAK: 1-6-3-5-8-7-10-9-4-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Arda.

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar….

ons
Ziyaretçi
ons

Usta mrb bu gun adanada cok guzel bir oyun kurgun vardi ben 5 ayskta 3 yatdim sonra fark etdim 3 numarayi vermissiniz 5 tl altili 4 tek 6 tek olmadı

Azor Ahai
Üye

Benim gazi favorimdi özcan saolsun atın önünü açamamıştı bugün büyük ihtimal 2.at çıkar ama bendede tek olucak.

hepsera3
Ziyaretçi
hepsera3

Bugün benim için en sağlam tek Gazi sonrası çok büyük bir aşama kaydeden ve son koşusunda gösterişli bir birincilik yapan Abbas yolcu’ dur…

Bombaci
Üye

Günaydın iyi pazarlar herkese. Arda bol şanslar

ERKAN
Üye
ERKAN

Günaydın bol şanslar

dragon
Üye
dragon

Bombacı bugün icin altılı yorumların yokmu?sabrının atını banko vermeni bekliyordum

Cemal
Ziyaretçi
Cemal

Bombacı oyun bekliyoruz…oyun yoksa tek…

hepsera3
Ziyaretçi
hepsera3

Son ayak için yorum yapmak istiyorum. Sabrinin atı’ nın tüm yarışlarını banttan tekrar izledim. Tüm yarışlarında start sorunu var. 2-10 boy arasında. İstanbulda ilkkez koşuyor. Akın Sözen ilkkez biniyor. Bu nedenle kaliteli bir at olmasına rağmen, tek atmak risk olur. Burada Karataş’ın İzsoy yerine Kırbulut’a binmesi, Caş orijinli atın kalitesini gösterir…

Ali
Ziyaretçi
Ali

Bol şanslar herkese, bence bugünün en sağlam bankoları chery chery lady ve abbas yolcudur…

Adanalı
Ziyaretçi
Adanalı

1 koşu 9/2/4/7//1/5/3/6/ 2 koşu 3,,,,,,,,,,,,,,2/5/10/ koşu 3 4/2/1/6/7/ koşu 4 finesse Bankom koşu 5 1/,,,,,2/6/ koşu 6 10/7/6/3/8/9/ ist herkese Bolşanslar

admin
Yönetici

Yine tay yarışından gitti kupon

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.