Ana Sayfa / Tahminler / 28 AĞUSTOS 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

28 AĞUSTOS 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1.Ayak Günün zorlu ayaklarından biri olan yarışta ya çok safkana şans verecektim ya da güvendiğim safkanı banko olarak atacaktım. Ekürilerin süratlendirmesini beklediğim koşuda son yarışında bariyer dibinden yaptığı etkili ataklarıyla çok güzel bir düzlük sprinti yapan (8) ÇÖLRÜZGARI BANKOMDUR. Daha tecrübeli aprantisiyle yarışa katılacak olan safkan sonlarda rakiplerine yakın ara olsa da hakim olacaktır.

2.Ayak Birbirine denk güçlerin mücadelesinde (3) AKÇEŞME  grubun üzerinde ki performansıyla favorimdir. Son zamanlarda ki etkili formunu koruyan (5) AK KATMER, bu safkanları geçebilecek güce sahip olduğunu düşündüğüm uygun grupta start alacak olan (13) ŞAHBEY sonrasında ise (4) FINISHER ve (7) BİLANA yazacağım.

3.Ayak Günün zevkli mücadelesinde son yarışını dikkate almadığım (8) WHITE LADY sevdiği mesafe ve pistte favorim. Son yarışları ölçü olmayan (1) MAGNIFICA PRESENZA, (2) TORUN CALLAS, (11) LADY FALCON ve toparlanan (6) GREEN ALLEY yazacağım.

4.Ayak Stili rakibi bulunmayan süratli safkan (5) PADOKGÜLÜ bilindik sert temposuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya yakın duruyor. Son yarışında ki gibi çok bekleme yapmazsa (1) MERTADAM şanslı safkanlar arasında. Son olarak ise ön gruba yakın yürüyüp düzlük üzerinde rakibinin üzerine gitmesini beklediğim (7) KARAMENDUH yazacağım.

5.Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim (5) RED REBEL düzlüğe kadar iyi idare edilebilirse kazanabilir. Bu safkana tek rakip olarak (9) MAHREM  yazacağım.

6.Ayak Günün zorlu koşusunda sırası ile (13) ORİJİN OSMAN, (3) BEKMEZ, (2) NURKO, (8) ZEYNETTA GIRL ve (4) GHOST OF DARKNESS yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

8 TEK
3,5,13,4,7
8,1,2,11,6
5,1,7
5,9
13,3,2,8,4

ŞABLON TUTARI : 45,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ozan
Ziyaretçi
ozan

Bol Şanslar By creed. Şans Yanında Olsun.

ozan
Ziyaretçi
ozan

BURSA ALTILI TAHMİNLERİ BANKOTAHMİNLER FORMUNDA BULUNMAKTADIR. !!!!!
BOL ŞANSLAR.

Aydın kılıç
Ziyaretçi
Aydın kılıç

Son ayakta bir numara tabelada 4 yazmayan yanar.

Elevato
Ziyaretçi
Elevato

Üstad sen çok iyisin ama Ankara İstanbul yorum. Yapmıyon diğer şehirler daha fazla veriyon lütfen bizim için Ankara İstanbul

Bursa ruzgari
Ziyaretçi
Bursa ruzgari

Bursa hibodromundan aldığım oyun
Birinci ayak : 13. 6.7
Ikinci ayak : 14 tek rakip / 16.13.7.3.17.5
Üçüncü ayak : 6.3
Dördüncü ayak : 2.1.7
Beşinci ayak : 9 tek
Altıncı ayak : 7.2 4.3.5.12

Sefa
Ziyaretçi
Sefa

Çok yaklaşıyoruz yorumlarınız hakikaten güzel ama bazen başka yorumculara bakıyorum sizin güvenerek verdiğiniz teki beş altı atın içinde vermiyorlar bunun kriteri nedir acaba

Yazar: Bycreed

Bycreed