27 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 Temmuz 2014 pazar günü yapılacak olan İstanbul koşularında zorlu bir program bizleri bekliyor. Toplam 8 koşunun koşulacağı yarış gününde ilk iki ayakta çok atla girdiğimiz kuponumuzda 3 banko var.

1 – AYAK: 1 – BERTUĞ favorim. 5 – ZORALP ilk rakibidir. 8 – TEKELİKIZI, 4 – GÜNALHAN, 6 – ARATBABA, 2 – DAYI DAYI ve 3 – DEMİRCİ sırasıyla plaseler.

2 – AYAK: Henüz performansları belli olmayan safkanların buluştuğu koşuda tercihim HEPSİ. 1 – CASHIER, 3 – FINAL TRY, 4 – HALL OF FAME favorilerim.

3 – AYAK: Kısalan mesafede daha şanslı gördüğüm 1 – EL AZRA iyi işleriyle bu koşudaki bankomdur. 6 – DIREHORSE, 5 – AZZURA ve 2 – INSPIRATION rakipleridir.

4 – AYAK: Son kazandığı çim pist 1100m koşuda 1.05. lik derecesi ile bu grubun üstünde gözüken 2 – TÜRÜTCAN bankom. İlk kum yarışını uzak kazanan 3 – PAN IKONA ilk defa çim piste çıkacak olmasına rağmen iyi durumu ile favorinin rakibidir. 1 – BLACK SAPHIRE plase.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nihat

yazık oldu dünkü izmir altılıya.
http://i4.minus.com/jbohqAPG3k36qP.jpg
mehmet kaya ata çok kötü bindi,acemiler gibi….genede sağlık olsun diyek.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x