Ana Sayfa / Tahminler / 27 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 Temmuz 2014 pazar günü yapılacak olan İstanbul koşularında zorlu bir program bizleri bekliyor. Toplam 8 koşunun koşulacağı yarış gününde ilk iki ayakta çok atla girdiğimiz kuponumuzda 3 banko var.

Sponsorlu Bağlantılar...

1 - AYAK: 1 - BERTUĞ favorim. 5 - ZORALP ilk rakibidir. 8 - TEKELİKIZI, 4 - GÜNALHAN, 6 - ARATBABA, 2 - DAYI DAYI ve 3 - DEMİRCİ sırasıyla plaseler.

2 - AYAK: Henüz performansları belli olmayan safkanların buluştuğu koşuda tercihim HEPSİ. 1 - CASHIER, 3 - FINAL TRY, 4 - HALL OF FAME favorilerim.

3 - AYAK: Kısalan mesafede daha şanslı gördüğüm 1 - EL AZRA iyi işleriyle bu koşudaki bankomdur. 6 - DIREHORSE, 5 - AZZURA ve 2 - INSPIRATION rakipleridir.

4 - AYAK: Son kazandığı çim pist 1100m koşuda 1.05. lik derecesi ile bu grubun üstünde gözüken 2 - TÜRÜTCAN bankom. İlk kum yarışını uzak kazanan 3 - PAN IKONA ilk defa çim piste çıkacak olmasına rağmen iyi durumu ile favorinin rakibidir. 1 - BLACK SAPHIRE plase.

3 yorum

  1. nihat

    yazık oldu dünkü izmir altılıya.
    http://i4.minus.com/jbohqAPG3k36qP.jpg
    mehmet kaya ata çok kötü bindi,acemiler gibi….genede sağlık olsun diyek.

  2. BankoTahminler.com

    KASPAR ile çifteye kaldık. Bakalım nasıl koşacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.