Ana Sayfa / Tahminler / 27 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 Temmuz 2014 pazar günü yapılacak olan İstanbul koşularında zorlu bir program bizleri bekliyor. Toplam 8 koşunun koşulacağı yarış gününde ilk iki ayakta çok atla girdiğimiz kuponumuzda 3 banko var.

1 - AYAK: 1 - BERTUĞ favorim. 5 - ZORALP ilk rakibidir. 8 - TEKELİKIZI, 4 - GÜNALHAN, 6 - ARATBABA, 2 - DAYI DAYI ve 3 - DEMİRCİ sırasıyla plaseler.

2 - AYAK: Henüz performansları belli olmayan safkanların buluştuğu koşuda tercihim HEPSİ. 1 - CASHIER, 3 - FINAL TRY, 4 - HALL OF FAME favorilerim.

3 - AYAK: Kısalan mesafede daha şanslı gördüğüm 1 - EL AZRA iyi işleriyle bu koşudaki bankomdur. 6 - DIREHORSE, 5 - AZZURA ve 2 - INSPIRATION rakipleridir.

4 - AYAK: Son kazandığı çim pist 1100m koşuda 1.05. lik derecesi ile bu grubun üstünde gözüken 2 - TÜRÜTCAN bankom. İlk kum yarışını uzak kazanan 3 - PAN IKONA ilk defa çim piste çıkacak olmasına rağmen iyi durumu ile favorinin rakibidir. 1 - BLACK SAPHIRE plase.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

3 yorum

  1. nihat

    yazık oldu dünkü izmir altılıya.
    http://i4.minus.com/jbohqAPG3k36qP.jpg
    mehmet kaya ata çok kötü bindi,acemiler gibi….genede sağlık olsun diyek.

  2. BankoTahminler.com

    KASPAR ile çifteye kaldık. Bakalım nasıl koşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir