Ana Sayfa / Tahminler / 27 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 Temmuz 2014 pazar günü yapılacak olan İstanbul koşularında zorlu bir program bizleri bekliyor. Toplam 8 koşunun koşulacağı yarış gününde ilk iki ayakta çok atla girdiğimiz kuponumuzda 3 banko var.

1 - AYAK: 1 - BERTUĞ favorim. 5 - ZORALP ilk rakibidir. 8 - TEKELİKIZI, 4 - GÜNALHAN, 6 - ARATBABA, 2 - DAYI DAYI ve 3 - DEMİRCİ sırasıyla plaseler.

2 - AYAK: Henüz performansları belli olmayan safkanların buluştuğu koşuda tercihim HEPSİ. 1 - CASHIER, 3 - FINAL TRY, 4 - HALL OF FAME favorilerim.

3 - AYAK: Kısalan mesafede daha şanslı gördüğüm 1 - EL AZRA iyi işleriyle bu koşudaki bankomdur. 6 - DIREHORSE, 5 - AZZURA ve 2 - INSPIRATION rakipleridir.

4 - AYAK: Son kazandığı çim pist 1100m koşuda 1.05. lik derecesi ile bu grubun üstünde gözüken 2 - TÜRÜTCAN bankom. İlk kum yarışını uzak kazanan 3 - PAN IKONA ilk defa çim piste çıkacak olmasına rağmen iyi durumu ile favorinin rakibidir. 1 - BLACK SAPHIRE plase.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
nihat
Ziyaretçi
nihat

yazık oldu dünkü izmir altılıya.
http://i4.minus.com/jbohqAPG3k36qP.jpg
mehmet kaya ata çok kötü bindi,acemiler gibi….genede sağlık olsun diyek.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.