27 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda şampiyon safkanımız TURBO ile kan bağı bulunan 6-ARATBABA  uygun grupta kazanmasını beklediğim isimdir.

2.AYAK : İngiliz safkanlarının maiden mücadelesinde 15-ZELENİKA favorim ancak istikrarsız isimlerin kalabalık grupta toplanmasından ötürü çok taya şans veriyorum sıralamam şablonda.

3.AYAK : Gün geçtikçe kalitesini yanıstmaya başlayan 2-INSPIRATION etkili binicisiyle favorim.Eğeri Karataş sprint mesafesini doğru ayarlarsa sağlam bir foto finiş izleyebiliriz.Aksi durum olursa 6-DIREHORSE bu safkandan önce davranabilir.5-AZURRA ve 1-EL AZRA diğer ihtimaller.3-ONDÖRTBAHAR sürpriz.

4.AYAK : Derece ve performans açısından 2-TÜRÜTCAN ön plana çıksada henüz çim pistte koşmamış isimlerden bugün farklı bir sonuç gelebilir.5-SPECIAL SWORD, 3- PAN IKONA ve 1-BLACK SAPHIRE şans verdiğim diğer safkanlar.Yeri olanlar dışarda kalan diğer 2 safkanıda kuponlarına ekleyebilirler.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.