27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Uzun bir aranın ardından tüm takipçilerimizle beraber güzel bir hafta sonu geçirmeyi temenni eder bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Kupalı koşu başlangıç ayağında zor gördüğüm bir koşu kalabalık tutacağım koşuda ön planda tuttuğum isim rakiplerine oranla daha dinç durumda olup son Ankara idman pistinde ki görüntüsünü beğendiğim Çimden Kuma dönecek olmasına rağmen etkili koşmasını beklediğim 9 ONATKAN öncelikli isim olup, eksik kalması halinde rakip gördüğüm isimler sırasıyla 1 DORU YİĞİT, 2 ASRASYAD , 4 DERİN MAVİ, 6 ÖZBATU ve 7 ŞİMŞEKBERK koşuda değerlendirilmesi gereken isimlerdir.

2.AYAK : Yarışın uzun mesafeye dönmesiyle beraber koşuda ön plana çıkan isimlerin fazlalığı artan ve dişi erkek isimlerin karışık yer almasında tatlı sürprize açık bir yarış olabilir. Koşuda ön planda değerlendireceğim isim bugün rakiplerine oranla çok daha hazır gözüken ve son koşusunu görmezden geldiğim mesafenin uzamasıyla bugün etkili bir performans ortaya koymasını beklediğim formda Jokeyi Ahmet Çelik idaresinde ki 7 ZEHİR HAFİYE öncelikli isim olup, eksik kalması halinde rakip gördüğüm isimler sırasıyla 2 HÜMA SULTAN , 3 KÖRDÜĞÜM, 4 MELEKSİMA , 9 BUZUL , 6 AÇIK KIRMIZI ve 12 SİNGAPORE PRENSİ koşuda değerlendirilmesi gereken isimlerdir.

3.AYAK  : Koşu üzerinde rakiplerine oranla üç ismin yarış içerisinde oldukça ön planda olduğunu düşünüyorum ve ayrım yapmaksızın eşit şans olarak yer veriyorum 1 CAİZE , 2 ILDIR ESİNTİSİ , 3 ZEYNEP SULTAN koşu üzerinde yeterli gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : İlk kez çıkacağı Ankara pistinde çok etkili bir performans ortaya koymasını beklediğim ve pisti çok fazla yadırgamasını düşünmediğim Ankara idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça hazır gözüken ve üzerinde ki etkili Jokeyiyle bugün rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını beklediğim 1 FIND THE WAY ‘ı koşu üzerinde BANKO tercih ediyorum.

5.AYAK : Çim pist ve mesafenin etkili iki ismi ön planda şans veriyorum son dört yarış performansında etkili yarışlar ortaya koyup tam mesafesinde start alacak olan ve son idmanlarında iyi işler ortaya koyan 2 MONTEGO ve bu rakipler içerisinde olmazsa olmazlardan olduğunu düşündüğüm tam mesafesinde ki 8 ÖZYEL arasında zevkli bir birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum.

6.AYAK : Kapanış ayağında ki maiden mücadele de rakiplerine oranla maidene veda etmesi çok normal sonuç olmasını beklediğim ve agf tablosunda yarış severin güvenini kazanacak olan ve hazırlıklarında ki iyi işlerle bu koşuya hazırlanan 9 STRONG HOLD koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak gördüğüm isim olup, yarış içerisinde ikramiye açısından koşuda sürpriz beklediğim isimler sırasıyla 5 GÜRBEY , 14 NATİVE FAİR 7 OSCURO koşuda değerlendirilebilecek isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 9,1,2,4,6,7

2.AYAK : 7,2,3,4,9,6,12

3.AYAK : 1,2,3

4.AYAK : 1 FIND THE WAY

5.AYAK : 2,8

6.AYAK : 9,5,14,7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoş geldin Yavuz, bol şanslar.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x