27 TEMMUZ 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Altılıda güvenebileceğim herhangi safkan olmadığından vaktimi 2. altılıya harcadım yazdığımız ganyan olsun.

Son Dakika : Kum pistin normal olmasından dolayı 1. ayakta 5 at önerdiğim yere IMPERFECTIONIST bankom olmuş olup bu safkanlar KIBRISLI’nın yanına eklenecektir.

1. Ayak Son yarışında çim pistten etkilenen bir önce ki kum performansında ise önde ki rakipleriyle çok didiştiği için hatta sonrasında çok erken yürümesinden son 100 metre de rakiplerine direnecek sermayesi elinde kalmayan (3) IMPERFECTIONIST BANKOMDUR. Bugün süratli rakiplerine karşı grubu 2-3 takip edip düzlük dönülür dönülmez yapacağı etkili ataklarıyla kolayca rakiplerinden sıyrılıp gerilerden gelecek DARK BOY ve çok tuttuğum LADY TIFFANY‘e direnmesini bekliyorum.

2. Ayak Ön plana çıkartabildiğim safkan olmamasından dolayı sürpriz beklediğim mücadele de sırası ile : (14) LADY KRUSEVAC, (3) INDOCTRO, (9) GENÇ KARA ŞİMŞEK, (12) JANİCO, (11) İREMSULTAN, (16) YILMAYA, (5) SENCERBEY, (6) ŞEKER ABİ ve (8) DIVINE LOVE yazacağım.

3. Ayak Günün en zorlu yarışlarından biri olan koşuda çok geri planda gözükse de benim uzun süredir takibimde olan bu tarz koşuları çok seven (13) ZÜMRÜT KIZI sonlarda çok etkili bir yarış çıkartmasını bekliyorum. Bu safkana rakip olarak (1) BERRAGÜL, (7) HİSARGÜL, (4) DİLŞEKER ve (5) FETHİYE yazacağım.

4. Ayak Sanırım çoğu kişi burayı (1) KINOWA ve (2) YILMAZHAN olarak geçecek. Bende ilk etapta YILMAZHAN’ı banko önermeyi düşünüyordum aksiyonları gayet diri ve netti. Lakin koşuda tempoyu belirleyecek bir safkanın gerçekten çok şanslı olacağını düşündüğümden grupta ki çoğu safkanın bekleme yarışı yaptığı lakin (4) MAN OF FIRE’n İSTANBUL pistinde yaptığı beyaz bayrak ayna yarışını çok beğenmiştim. Bugün aynı şeyi deneyebilir ve çok kişinin canını yakabilir. Bir de pedigri olarak çok farklı olan (3) FOREVER AND EVER yazmadan edemeyeceğim.

5. Ayak Son yarışında düzlüğe çok rahat dönmesine rağmen mesafenin uzun gelmesinden dolayı arttıramayan (7) KIBRISLI bugün rakiplerini geride bırakmaya çok yakın gördüm favorimdir. Bu safkana rakip olarak : (5) ÇÖL RÜZGARI, (1) BİLGİNİNOĞLU, (4) BABÜR ve (10) ZORLUAT yazacağım.

6. Ayak Gruba baktığım zaman gerçekten tempoyu yükseltecek çok fazla sayıda safkan gördüm. Gerilerden gelebilecek bir safkanı banko tercih etmem mantık çerçevesinde en akıllıcası olur sanırım. Bu grubun çok üzerinde gördüğüm form durumu burada ki rakiplerinden fazlasıyla iyi olan (6) GLOBAL POWER sonralarda grubu toplayacaktır.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3 TEK

2. Ayak : 14,3,9,12,11,16,5,6,8

3. Ayak : 13,1,7,4,5

4. Ayak : 2,1,4,3

5. Ayak : 7,5,1,4,10

6. Ayak : 6 TEK

ŞABLON TUTARI : 54,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
atiati
Üye
atiati

2.3.4.6.10
11.16
8 burcunur
1.2.3.4.5
5.7
3.4.5.6.7.13.14
bursaya riskli tekle oynadım sorunlarından kurtulduysa güzel bir sonuç alabilirim

servet sivritaş
Ziyaretçi
servet sivritaş

abi para acil ihtiyacım var bu kuponu aynen böyle oynuyayımmı

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Çok karışık bir gün.her yerde her at gelebilir reissss. .

miço 35
Ziyaretçi
miço 35

Bursa altılısı para verir
H
5,8,10,16
4
H
7
6,11,13,14

admin
Yönetici
admin

2.ayak zordu ama çok alakasız bir at geldi. Ne derece ne galop var.

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

2.ayak 7 no dincdi bunu atladik

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

2.ayak gelen at 1den cikiyormus ilginc

Altılı
Ziyaretçi
Altılı

Gecen günde Ankara da 7-1-1-7 gitmişti altılı
Kıbrıslı tekimdi 2. Ayakta 7 gelince 4 lü yaptım misli 1-1-7-H
Bu altılı Tjk tarafından masa başında ayarlanıyorsa hepsini Allah kahretsin yemek içmek nasip olmasın

7li ganyan
Ziyaretçi
7li ganyan

7 li ganyan yüksek tevzi varsa altılı yedili oynamamak lazım bu ilginçLikler devam edecek
Tjk yöneticilerininde at sahiplerininde futbolda olduğu gibi takibe alınması gerektiğini düşünüyorum

Urfa
Ziyaretçi
Urfa

6-13-2-5 bugun kalan 3 koşuda 1 tane 7 nolu at var hazırlıklı olun