27 ŞUBAT 2020 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİM (BOMBACI)

Selamlar herkese izmir altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: On koşusunda ROBINSON arkası rahat dönen safkan ister istemez bende ön plana çıktı (6) RHYTHM OF POWER ilk safkanım. Son kazandığı yarışta son metrelere elinde avansla girmesi ve çiçek oğlanın tercihlemesi ile (7) BIGGY ikinci sırada. Son yarışında istediği performansı ortaya koyamasa da o yarışta yüzde 66 agf ve 1.25 ganyana koşan safkan için bana göre erken karar vermemek gerekir. Ben biraz daha takipte fayda gördüm (3) WONDERKID üçüncü sırada. Start sorunu olsa da kısalan mesafe ile birlikte son yarışına istinaden daha basit rakiplerle koşacak olan (1) MAGIC APPLE dördüncü sırada olacak. Bana göre devam etmek isteyen hepsi demeli.

2.ayak: Son yarışında fedailiye soyunmadan koşan safkan öyle tahmin ediyorum ilgilileri ikili bitirmeye gitmek istedi. Bir süre geri çekilen safkan etkili pilotu ve geliştirdiği formu ile birlikte tek olarak riske edilmeye değer gördüm (3) PATLICAN BANKOMDUR.

3.ayak: Yarış hayatına 4 yaşında başlayan safkan henüz 15 yarış koştu. Gelişim olarak biraz geri kalmış olsa da. Uygum gruplar d ısrarla üzerinde durulan safkanın kollanması gerektiğini düşünüyorum. Form yakalamış iken denemekte fayda gördüm riskli de olsa (6) FRENKLİ ATEŞİ BANKOMDUR.

4.ayak: (1) EL NINO nun ağır bastığı yarışta bu defa (3) DOMBRA nın istediği tempoyu rahat koyacağını yarışı oldukça süratlendireceğini düşünüyorum. (5) KING OF THE SUN son şans vereceğim isim olacak.

5.ayak: (2) MY MOONSHINE ın ağır favori olduğu yarışta rakip düşündüğüm safkanlar şablonum da olacak.

6.ayak: (1) GÜÇLÜKAYA ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-7-3-1

2.ayak: 3 tek

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 1-3-5

5.ayak: 2-3-4-6

6.ayak: 1-7-9-8

 

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

raMAN

Merhaba,
İzmir Altılısı aşağıdaki gibidir;

3156
7342
6
351
3
2

6 misli
Herkese bol bol şansss

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x