27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

1.Ayak: 1-APOPHIS ve 2-ARCHIE yarışta etkili olucaktır dileyenler buraya bu iki atı yazıp geçmeye çalışabilirler.Son koşusunda  pistten dolayı sprintini etkili atamadığını düşündüğüm 7-ONSLOW ve yine iyi koşmasını beklediğim iki isim 9-VISERION ve 4-HANSOLO ekliyorum.

2.Ayak:10-SHEHZADE favorim.Rakip olabilecek isimler 1-ÇOK YAKIN ve 6-KOCAMEMED sürprizde ise 7-MAHPERVERKIZ ve 9-ÇETİNSU yazıyorum.

3.Ayak:Bu mesafede etkili koşan 2-DONT HESITATE ilk atım.Etkili gelecek olan 1-BADEGÜL ve 5-ERENDIRA rakipleri olucaktır.

4.Ayak:1-AKALP güzel uyum sağladığı jokeyi ve sevdiği mesafede kazanacaktır diye düşünüyorum günün bankosu olarak öneriyorum.Yanına rakip arayanlar Kadir Tokaçoğlunun 3 yarışlık aradan sonra bindiği 7-ZAFERİMOL u yazabilirler.

5.Ayak:Son koşusunda içerden gelip gücü yetmeyen 5-GONCA ilk atım. 2-YUMRUK güçlü ve yarışa hazır durumda en yakın rakibidir.Sürprizde ise 13-KIVRAKTAY dan iyi bir yarış bekliyorum ve son olarak 1-HIZLI ASİYE ve 9-SONMUHARREM kalabalık tutmak isteyenlere önerip bu koşuyu geçiyorum.

6.Ayak:Uzun mesafede son koştuğu yarıştan tam 11 Kg eksik koşucak olan 4-HERO STORM alternatif bankom.6-LUXOR GIRL rakibi olucaktır.

 

1.AYAK:1-2/4-7-9
2.Ayak:1-6-7-9-10
3.Ayak:1-2-5
4.Ayak:1(AKALP)
5.Ayak:1-2-5-9-13
6.Ayak:4/6

Kupon Tutarı: 52,50 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Arnavut

Arnavut
22 Yaşındayım İzmirliyim. Çok genç yaştan beri at yarışlarını severek takip ediyorum genellikle tahminlerimi derecelere yönelik analizler üzerinden yapıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Arnavut
Ziyaretçi
Arnavut

Teşekkürler admin sizede bol şanslar dilerim

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar ARNAVUT

Arnavut
Ziyaretçi
Arnavut

Teşekkür ederim Deniz Tekin Deniz sizede bol şanslar

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadašlar

Bursa
1. Ayak 1 APOPHIS BANKO
2. Ayak 1 ÇOK YAKIN BANKO
3. Ayak 3,2,1
4. Ayak 1,7,6
5. Ayak Sürpriz Olur HEPSI
6. Ayak Bence Burda da Sürpriz Olur HEPSI
KUPON BEDELI 61. 74

admin
Yönetici
admin

Kupon süper, bol şanslar.

Arnavut
Ziyaretçi
Arnavut

ikinci ayakta alınan risk altılıyı buldurabilir. Bendede birinciliğe çok yakın :)

ahmet
Ziyaretçi
ahmet

tekler az neden kupon pahali oluyor

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Teşekur Ederim Kuponu Beğendiğinize Sevindim Yazdiğim Gibi Yatiracam ADRIAN