Ana Sayfa / Tahminler / 27 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

27 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: İstanbul’da buradaki rakipleri yanında oldukça zorlu safkanlarla mücadele eden (3) numaralı NAUGHTY BOY’ un bu mesafede sonlarda çok aşırı kesmediği taktirde gelmesi gerekiyor. Sonlarda yatmaktan bıkan oyuncular için kafadan alternatif bankom olup ilk safkanımdır.

2.ayak: ilk iki ayağı az atla geçmeyi kafaya koyduğum programda bu yarışın (3) GERGİN ve (4) PALERMO ile riske edeceğim.  Eksik koşması durumunda karakolda bitecek olan yarışta Allah herkesin yardımcısı olsun.

3.ayak: Son yarışında başarısız gibi görünüyor olsada 5 şubatta ki birincilik performansının tekrarı halinde burayı silip süpürmesi gerekir diye düşünüyorum. (2) mumaralı KRALIN ADAMI ilk safkanım.

4.ayak: Biraz eski oyuncular (6) MANOUSH’un nasıl bir kalite olduğunu çok iyi bilir. Eski gücünden uzak bir görüntü çiziyor olsada altı aylık aradan sonra yeni sahibine kesinlikle bir birincilik kazandırmak için piste çıktığına eminim. Formda rakipleri yanında kalabalık görünen bu yarışta riski seven oyuncular için bir başka alternatif bankom olup ilk safkanımdır.

5.ayak: Son ikinciliğinden sonra bu mesafede bu grubu geride bırakmasını bekliyorum. Eksik koşması durumunda kimin devreye gireceği ise dipsiz bir kuyu gibi. (6) numaralı HALENAY BANKOMDUR.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 /// 2-4

2.ayak: 3-4

3.ayak: 2-7-8-3

4.ayak: 6 /// 1-2-4-10

5.ayak: 6 tek

6.ayak: hepsi

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

7 yorum

 1. Bol şanslar Bombacı

 2. tahminler için teşekkürler ve bol şanslar dileyerekten bi kaç at hakkında yorumunu alabilir miyim abi.

  1.ayakta : 1-kanarbeyi yarış sonuna kadar kaçıp dayanabilir mi sizce ?

  4.ayakta : 6-manoush çalışmaları nasıl eski günlerini hatırlatır mı ?

  3.ayakta : 4-beyrek

  6.ayakta : 11-ayçanaz birer cümleyle yorum yaparsanız cok sevinirim tesekkurler simdiden

  • özellikle son ayakta öndeki atları özellikle öncüpınarı yıpratan biri olabilirse düzlükte 11-ayçanaz sprintiyle kuvvetli gelip geçer diye düsünüyorum ben kilosuda düştü.jokeyi atı cok iyi tanıyor.

  • Bombaci

   Selamlar öncelikle şunu söylemek istiyorum. Takip atım değilse veya üst düzel bilinen bir at değilse direk cevap veremiyorum veya bakamazsam bu tarz sorulara hiç dönüş yapamayabiliyorum.

   1- 1700 Metre yarış tecrübesi olmayan safkanlar için çok çok uzun bir mesafe ancak bahsetmiş olduğunuz safkan yeterli yarış tecrübesinde görünüyor. Eğer yeterli nefese de sahipse çok güzel Süpriz olur.

   2-MANOUSH çalışmaları yeterli risk ve heyecan seven oyuncular için TEK tavsiyem devam ediyorr. Az risk isteyenler için iki at WHISPER ile birlikte tavsiye ederim.

   3- Yazılarımı takip edenler bilir 3. Ayakta ki Arapları neredeyse hep beraber büyütüp bu yaşlara getirdik. Hiçbir zaman güven olmaz burada ki safkanlara ancak ben bu yarışta BEYREK işin şansı Yok diyorum.

   4- AYÇANAZ ı inceledim az önce hepsi demeyen oyuncular 5-6 atta YAZSIN derim. Güzel atlar bulmuşsunuz Bol şanslar

 3. İlk koşuda Puan Şkryel, tek deneyeceğim :)))

  • Bombaci

   Mesafeden dolayı bende yemedi. 1700 çok uzun tecrübesiz safkan. Ama gelirse de şaşırmam. Hale’n bu safkana inanmayan çok büyük bir kesim var. Tek olmasa bile yüzde 7 ile yakalarsak çok güzel olur. Bol şanslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir