27 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: İstanbul’da buradaki rakipleri yanında oldukça zorlu safkanlarla mücadele eden (3) numaralı NAUGHTY BOY’ un bu mesafede sonlarda çok aşırı kesmediği taktirde gelmesi gerekiyor. Sonlarda yatmaktan bıkan oyuncular için kafadan alternatif bankom olup ilk safkanımdır.

2.ayak: ilk iki ayağı az atla geçmeyi kafaya koyduğum programda bu yarışın (3) GERGİN ve (4) PALERMO ile riske edeceğim.  Eksik koşması durumunda karakolda bitecek olan yarışta Allah herkesin yardımcısı olsun.

3.ayak: Son yarışında başarısız gibi görünüyor olsada 5 şubatta ki birincilik performansının tekrarı halinde burayı silip süpürmesi gerekir diye düşünüyorum. (2) mumaralı KRALIN ADAMI ilk safkanım.

4.ayak: Biraz eski oyuncular (6) MANOUSH’un nasıl bir kalite olduğunu çok iyi bilir. Eski gücünden uzak bir görüntü çiziyor olsada altı aylık aradan sonra yeni sahibine kesinlikle bir birincilik kazandırmak için piste çıktığına eminim. Formda rakipleri yanında kalabalık görünen bu yarışta riski seven oyuncular için bir başka alternatif bankom olup ilk safkanımdır.

5.ayak: Son ikinciliğinden sonra bu mesafede bu grubu geride bırakmasını bekliyorum. Eksik koşması durumunda kimin devreye gireceği ise dipsiz bir kuyu gibi. (6) numaralı HALENAY BANKOMDUR.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 /// 2-4

2.ayak: 3-4

3.ayak: 2-7-8-3

4.ayak: 6 /// 1-2-4-10

5.ayak: 6 tek

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

skr005
Üye
skr005

tahminler için teşekkürler ve bol şanslar dileyerekten bi kaç at hakkında yorumunu alabilir miyim abi.

1.ayakta : 1-kanarbeyi yarış sonuna kadar kaçıp dayanabilir mi sizce ?

4.ayakta : 6-manoush çalışmaları nasıl eski günlerini hatırlatır mı ?

3.ayakta : 4-beyrek

6.ayakta : 11-ayçanaz birer cümleyle yorum yaparsanız cok sevinirim tesekkurler simdiden

skr005
Üye
skr005

özellikle son ayakta öndeki atları özellikle öncüpınarı yıpratan biri olabilirse düzlükte 11-ayçanaz sprintiyle kuvvetli gelip geçer diye düsünüyorum ben kilosuda düştü.jokeyi atı cok iyi tanıyor.

27Şubat
Ziyaretçi
27Şubat

İlk koşuda Puan Şkryel, tek deneyeceğim :)))