Ana Sayfa / Tahminler / 27 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

27 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 - AYAK: Bombacı'nın keşfi 4 - PAN ŞKRYEL, son yarışında öndeki rakibini geçme şansı kalmayınca rahat bir 2.lik yapmıştı. Yine denk grupta Maiden dan çıkmasını bekliyorum.

2 - AYAK: 5 - REŞİTBEY için grup uygun gözüküyor. Hafif kilosu ile 2 - DURMUŞKARDEŞ, güzel formuyla 3 - GERGİN ve 4 - PALERMO rakipleridir. 12 - UÇAN BİLGİN EKLENDİ.

3 - AYAK: Zorlu grupta tercihim Hepsi olacak. Kazandığı yarışlar ve yine müsait kilosu ile 7 - FIRATIN ÖFKESİ favorim. Hepsi yerine 4 at çıkarıldı.

4 - AYAK: Güzel formlarıyla 1 - WHISPER ve 2 - MENINA favorilerim. 4 - KOMSHU ve 6 - MANOUSH ikilisi favorilere sert rakiptir. Son tabelası ile 10 - SİNKIZI sürpriz.

5 - AYAK: 6 - HALENAY gördüğü koşu sonrasında uygun grupta Maidendan çıkacaktır. Rakip arayanlara 7 - LADY CROCUS öneririm.

6 - AYAK: Bursa'dan gelen 8 - SERRACEM, uygun grupta 1 - SANAY ve ara sonrası güzel iki yarışı ile 3 - ÖNCÜPINAR favorilerim.

Kuponum

4
5-2-3-4-12
7-1-2-3-4-6-8
1-2-4-6-10
6
8-1-3

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

11 yorum

 1. Bol şans adminim. Yazmak için zaman sıkıntısı çekiyorum. Yarınki programlar iyi görünüyor. İnceleyemedim ama ikinci ayakta uçanbilgini de ekle bütçeyi zorlamayacaksa. Öğleden önce inceleme şansım olursa yorum yazarım

 2. Bombaci

  Bol şanslar ✌️✌️✌️

 3. Dördüncü ayakta iki-dört mailden nerede erkek at daha şanslı

 4. Adrian

  Başarılar Adminim.. Bu arada ETC nerelerde ? hiç sesi çıkmıyor

 5. M28 tahmin verrrrr…kaytarma ya bir var bir yoksun..

  • selam herkese. kempes52 kaytarma değil de zaman sıkıntısı. fırsatım oldukça yazmaya çalışıyorum, Kocaeli için detaylı inceleme fırsatım yoktu, Adana’ya bakıyorum. yarım saat civarında yayınlarım

 6. Startta kaldı, tökezledi, yürümedi ne talihsizlik varsa yaşadı at.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir