bursa altili tahminleri adrian

27 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) İlk ayaktan bakıyorum herkes ilk ayağa saldırıyor, ben çok düşündüm en sonunda YAPRAK KIZ(10) ı karışmaya aday bir koşu olsada tek yazıyorum. Umarım kafadan yıkılmayız. Güvenemeyenler AKCEREN(1-2), HÜRASLAN(6), GAZELANIM(4) ve KIRŞAFAK(7-3) ekleyebilir.

2.) Çok iyi bir form yakalayan KORALAY(8) binicisi ile 3 te 3 yapmaya çok yakın. Hata yapar ise KUTLUERİNOĞLU(9), ALMAATA(2), RUAT(1) ve BURAKŞAH(4) devreye girer.

3.) Mesafede WOW SO COOL(2) hata yapmaz ise kazanır. Yoksa diğerleri de şanslı olur.

4.) 3 at kafayı alıp giden atlar, bunlardan RUNNER CAT(4) benim tekim. M.Gündüzeli RÜZGAR ETO yerine onu tercih ediyorsa bildiği birşey vardır.

5.) Startta çok oyalanmaz, takılmaz ise DEMİRÇOCUK(3) bu sefer kazanabilir, favori. Formda safkanlar MÜDERRİS(2) ve İLGARTAY(1) rakipleridir.

6.) Bu sefer daha hazır gözüken BABA VANGA(4) hata yapmaz ise kazanır. Pist ıslak olursa ONTUĞ(1) yine çok şanslı. hedef yapan STILES(3) bombayı patlatabilir.

 

ALTILIM

1.) 10      // 1-6-4-7
2.) 8-9-2-1-4
3.) 2-3-1-4
4.) 4
5.) 3-2-1
6.) 4-1-3

11 TL  // 54 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Canbaba
Ziyaretçi
Canbaba

Adrian kardeşim,yarış yorumlarına saygı duyuyorum emeğine sağlık. Ancak bir itirazım var şöyleki;H.Karataş/Ö.Yıldırım/S.Kaya at seçer diğerleri at biner!!!

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Adrian

Utk
Üye
Utk

İyi şanslar usta

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Başkan kafada 10 gelirse içerde kupon inşallah takip ediyorum seni riske girip tek atınca teklerin geliyor yine güvenip 10 u tek yazıyorum

silivrili
Üye
silivrili

Usta bol şanslar ikimiz de farklı kurgular yapmışız
ikimizden biri bulacak bugün :)

silivrili
Üye
silivrili

Senin ki gelirse verir benim ki biraz zor verir :)

silivrili
Üye
silivrili

Bu çok vermez belli :) abi Şanlıurfa bugün çok güzel para verir şunu bi bulabilsek
çok on numara olur da 79 tane at koşuyor nasıl olur bilmiyorum.

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Urfa altını bekliyoruz

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Urfa altını bekliyoruz

bayhan
Ziyaretçi
bayhan

Sonson 3 ayak 1 ler tek vermemen.ilginc