27 ŞUBAT 2015 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Etkili formu ile HATTUŞAŞ(2) favorim. Tekrar uzayan mesafede LEO(7), istikrarlı MÜYESSERS GIRL(3) ve süprizde MEGAS(5) rakipleridir.

2.) Son yarışı ile AKDENİZ ATEŞİ(2) kazanabilir. Sürekli tabela içinde yer alan ACEMBEY(1), artan formu ile ÇÖREKLİ GÜZELİ(12), ALOŞHAT(3), KOŞBAKALIM(9) ve BARLASTAY(4) rakipleridir.

3.) Etkili formu ile CENGAVERİM(2) favorim. Formda HAFİZEM(3), boş kilosu ile KEMİK KIRAN(6) ve SİSBEY(7) rakipleridir.

4.) Artan formu ile PRINCESS MAHRA(5) ile AYŞIN SULTAN(1) arasında bir yarış olur.

5.) Grubun etkili ismi MY NUMBER ONE(1) tek.

6.) Uzun mesafeli yarışında beğendiğim SUSKUNKAYA(9) tek.

Altılı

1.) 2-7-3-5
2.) 2-1-12-3-9-4
3.) 2-3-6-7
4.) 5-1
5.) 1
6.) 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Ilhan
Ziyaretçi
Ilhan

Bol şans büyükk üstat yazdığın gibi gelsin

Enver
Ziyaretçi
Enver

Valla ben sızın her yapdıgınız kuponu yaklasık bır aydır oynuyorum daha 3 kurus sıftah edemedım yınede takıp edıyorum hangı akla hızmetse:)

admin
Yönetici
admin

Enver bey kupon fiyatlarını çok düşük tutuyoruz ki sizlerde kendinizden bir şeyler ekleyin. Diğer siteler gibi rakamı yükseltince illa tutuyor ama çoğunluk oynayamıyor o kuponu. Umarım yakında kazanırsınız.

1kan
Ziyaretçi
1kan

herkeze bol sanslar konu dişinda ama kinggok die bir arkadas vardi uzun zamandir goremiyorum bilginiz var mi tesk.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Abi altılı ganyan koşu bölümü nasıl doldurulur

yasar24
Ziyaretçi
yasar24

Admin bey Kingdom yerine ben gelebilirim kardeşim başka siteden almiyacagim hergün oldukça erken yazarım bütün ayakları yorumluyacagim

yasar24
Ziyaretçi
yasar24

Ben msneden yazayım sizin e postaya gondereyim siz paylaşın sizde lütfen artık cevap verin dün yorumları hazırladım izmir için akşamdan kimse yazmadı eğer yazar olarak alınırsam batuhan ismini yazabilirsin iyi gunler lütfen menüden cevap yazın ben yorum ve şablonu mu yapmaya başlıyorum msneden yazıcam iyi gunler