27 OCAK 2018 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Önde çok sayıda safkanın yarışı kabullenecek olması geriden gelecek olan ve bu yarışa iyi hazırlandığını düşündüğüm (5) BOZDAĞ EFESİ’ni ön plana atıyor bu kısa mesafede çok risklide olsa BANKOMDUR.

2.ayak: Koşmuş olduğu başarısız yarışlar sonrasında bir süre geri çekilip tekrar pistlerdeki yerini alan safkanlar arasında en hazır safkanın (1) numaralı CAPTAIN CEMO olduğunu düşünüyorum ilk safkanım.

3.ayak: ilk bakışta handikap puanı itibari ile aşağılarda yer alsada gerek siklet avantajı gerekse rakiplerin uzun arasınolması itibari ile ben photalamasını bekliyorum zorlu programda risklide olsa (10) numaralı SPARTACUS ikinci BANKO tercihimdir.

4.ayak: Son yarışı gösterdi ki bu rakipleri önünde uzun mesafe yarışlarda söz sahibi olacağı kesin. Rakibi sarkanlarında bu mesafede göstereceği performansı merakla beklediğim yarışta (1) numaralı AĞA OSMAN ilk safkanım.

5.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacaktır.

6.ayak: Tercihim HEPSİ

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 tek

2.ayak: 1-7-2

3.ayak: 10 tek

4.ayak: 1-5-7

5.ayak: hepsi

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28

bol şans

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x