Ana Sayfa / Tahminler / 27 OCAK 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

27 OCAK 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Stili rakibi olmaması kendisine avantaj olacak 2-WIN FOR ME favorim. Mesafe kendileri için kısa olsa da kaliteleriyle 3-CHICAGO ve 4-SO HELP ME GOD, hafif kilo avantajıyla 10-PERFECTUS, etkili sprintini atabilirse 8-FORTE ve son yarışında makineden geç çıkmasına rağmen güzel bir ikincilik yapan 7-IAN TAPP sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Son iki yarışında çok sert rakiplerle koşup tabela yüzü göremese de 1-ADAM bugün çok uygun rakiplerinin yanında kazanabilir favorim tek rakip olarak ise son yarışını tabelanın dibinde tamamlayan 7-ABJARKAYA'yı görüyorum.

3.AYAK: İstanbul'da start aldığı yarışlarda çok sert rakiplerle koşan 7-WAR LORD favorim daha sonra ise start aldığı iki startında da ikincilikler yapan 6-THORIN, start aldığı ilk startından 5 boy geç çıksa da sonlardaki aksiyonlarıyla ve padoktaki görüntüsüyle beğenimi kazanan 3-MAGMA STORM ve istikrarlı 1-BLACK ADLER şanslı olabilecek isimler.

4.AYAK: Son yarışında Razyana gibi bir kaliteyi el oynatmadan uzak farkla geçen 3-MARİSSA'nın beş gün sonra start alacağı bu koşuda o günkü koşusunun yüzde 50 si kadar koşsa bu grubu geçmesi normal sonuç olur. BANKOM.

5.AYAK: Bu mesafede yarış görmüşlüğü olan Native Khan yavrusu 2-HARDY KHAN, son yarışında Bursa'da Selly'i geçen 1-BARANIN GÜLÜ ve eküri desteğiyle 4-RUN FOR ÖZGECAN arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

6.AYAK: Uzun zamandır takibimde olan 6-YARALI KURT favorim. Kötü koşması halinde 1-ATOM ADAM, 2-KAFKAS İMPARATORU, 3-ASİ DİCLE, 5-KIZGIN ÖFKE ve 8-ADNAN DAYI sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2-3-4-10-8-7

2.AYAK: 1-7

3.AYAK: 7-6-3-1

4.AYAK: 3

5.AYAK: 2-1-4

6.AYAK: 6-1-2-3-5-8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Birol
Ziyaretçi
Birol

Commandanta 4 ayak halenay bir incele saygılar

Birol
Ziyaretçi
Birol

Marissa yı 1.800 kocaelinde 2 koşuda geçmiş 2 3 boy yapmış

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Murat
Ziyaretçi
Murat

Son ayakta sarecan olur diyorum zamanı gelmiştir..

İso
Ziyaretçi
İso

Bol sanş forte 8 numara 9 yazmışsınız

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Sizi takip ediyorum thorin gelirmi 3. Ayakta 6 numara

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Thorin gelmese burayı bulmak zor olacaktı 7 numara onu aldı ama 6 numara affetmedi bol şanslar

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.