27 OCAK 2015 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: 1200/1.26.0 Çalışan 3 CENGAVERİM en şanslı isimdir. İdeal mesafesinde koşacak olan 2 BABASEYFİ , uzun mesafede başarılı olamadığı son koşusunu dikkate almadığım 1 DAĞKAPLANI , bu pist ve mesafede kazandığı yarışı sonrası 5 SANAATKAR ve çalışmalarını beğendiğim 7 TATARBEYİ sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: İyi durumdaki 2 REAL POWER için mesafe uzun gelmezse kazanacaktır. Uzun ara sonrası yarış görüp nefes açan 1 GALLARDO ideal mesafesinde en ciddi rakibidir. Çalışmalarını beğendiğim 6 ALVINA , alışkın olduğu binicisi ile 4 GÜLCİHAN , uygun sıkleti ile 8 TUMAI , bir süredir kazanamasa da etkili durumdaki 5 GRAND LARA ve üç aydır koşmuyor olsa da hazırlıklarında istekli görünen 3 FAST TRACK diğer şanslı isimlerdir.

3.AYAK: Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanlığı koşusunda bu pistte daha önce koştuğu altı koşunun beşini kazanma başarısı gösteren 2 CASH AKÇE ilk bankomdur.

4.AYAK: Form durumu olarak birbirine yakın isimlerin koşacağı maiden mücadelede bu pistte ilk kez koşacak olan formda isim 8 KÖŞKAR , ekürilerinin de desteği ile 11 NURCANKAYA , ilerleyen form durumu ile 2 ÇÖREKLİ GÜZELİ , 600/43.0 sprinti tatminkar 5 FİRUZE KIZ , kilosu artmış olsa da 6 HALE HANIM ve iyi bir istirahat dönemi geçiren 9 NAR TANESİ ayırımsız yazılır.

5.AYAK: Bu günkü binicisinin idaresinde peş peşe iki kez kazanan formda isim 2 VULCANUS ikinci bankomdur.

6.AYAK: Ağır kilosu dezavantaj gibi görünse de son koşusundaki performansını yansıtırsa 1 ÖZÜMTATAR ın kazanmasını bekliyorum. İyi bir istikrar yakalayan 7 UNUTULMAZ , Kocaeli de siftah yapmak isteyen 8 HATUNSUYU , az farkla kaybettiği yarışı sonrası devam eden formu ile 5 ERTANBEY , ağır sıkletine rağmen 4 ENDERTAY ve çalışmaları ile 2 AHLATLI hata kollayacaklardır.

1.AYAK: 3-2-1-5-7

2.AYAK: 2-1-6-4-8-5-3

3.AYAK: 2 CASH AKÇE

4.AYAK: 8-11-2-5-6-9

5.AYAK: 2 VULCANUS

6.AYAK: 1/7-8-5-4-2

BOL KAZANÇLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: kinggok

Avatar
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ilhan

Kinğgok süper kurgu yazdığın gibi gelir umarım bizlerinde yüzünü güldürürsün büyükk üstat emeğine sağlık

Tolga

Kazanma Vakti Geldi Üstad

MEHMET KAYA

KOCAELİDE 4 ÜNCÜ AYAKTA 8 NUMARALI KÖŞKAR TEK KUMDA UÇUYOR TEKATMANIZI ÖNERİYORUM JOKEYİ MEHMET KAYA İDARESİNDE

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x