27 OCAK 2015 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: İlk ayaktan idman pistindeki çalışmaları ile beğenimi kazanan 2 BAYBAŞKAN ı Selim Kaya idaresinde banko olarak görüyorum.

2.AYAK: Bu günkü binicisi idaresinde 1400 m mesafeli son koşusunu sürpriz bir şekilde kazanan 7 MEDOC riskli de görünse ikinci bankomdur.

3.AYAK: İyi durumunu bir türlü yarışlarına yansıtamasa da bu kez değişen binicisi ile ilk şansı 1 ÇIKMAZHAN a vermekteyim. Binicisi ile bir yarış görüp daha uyumlu koşacağını düşündüğüm 3 İZBATUR , son yarışlarında formunun zirvesinde olduğunu gösteren 2 EMPIRE CITY , ideal mesafesinde 4 MÜDÜR ve Sincap Gül arkası ikinciliği tatminkar 6 PRIZE FOR diğer şanslı isimlerdir.

4.AYAK: 1200 m mesafedeki son koşusunu rahat kazanan 5 TUMBUL ANZELHA en şanslı isimdir. Üç aydır start almıyor olsa da alışkın olduğu binicisi ile 6 VELİ CAN KIZI , sevdiği mesafede 1 BAŞKENTLİM ve iyi durumdaki 2 HANIM ABLA sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Son iki koşusunda maiden e veda etme sinyalleri veren 2 HAN ARDA en şanslı isimdir. Ancak bu ayak biraz karışık olabilir. Hazırlıkları ile 7 FAST TURTLE , yarış görüp nefes açan DİBLANZADE , tabeladan düşmeyen 5 PRINCE OF KEENELAND , hazırlıkları ile 3 JANO GRANDE , çok iyi çalışmaları bulunan 9 TEKDEMİRLİ ve son yarışı iyi olan 8 NARKOZCU Han Arda nın kazanamaması durumunda devreye girer.

6.AYAK: 2000 m mesafede kolay şekilde kazandığı yarışı sonrası devam eden formu ile 8 GÖKÇEER yine kazanabilir. eküri destekli 4 LENGÜR LÜNGÜR , şeytanın bacağını kırmak isteyen 5 ÇAKIRALP , seri dördüncülükleri ardından 6 GÜVENAY , mesafesinde koşacak olan 10 TYPHOON , bu mesafede kazanan 12 KÖKAĞA , tabela içindeki yarışı tatminkar 2 TUNAHANBEY ve sürpriz şansına sahip 9 ADAM diğer şanslı isimlerdir.

1.AYAK: 2 BAŞKANBEY

2.AYAK: 7 MEDOC

3.AYAK: 1-3-2-4-6

4.AYAK: 5-6-1-2

5.AYAK: 2-7-1-5-3-9-8

6.AYAK: 8/4-5-6-10-12-2-9

BOL KAZANÇLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: kinggok

Avatar