Ana Sayfa / Tahminler / 27 Nisan Pazar Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

27 Nisan Pazar Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son yarışlarında tabelada yer bulamamış olsada 3-MC GILL iyi bir çıkışla numarayı kapar ve önde boş bırakılırsa kazanır.Favorinin temposunu kaybetmesi durumunda 2-XASİ etkili binicisiyle devreye girecek ilk isimdir.Henüz maidenden çıkmamış olsada 8-SORCHA daha çok yatkın olduğu çim pistte bugün adından söz ettirebilir.Sürprizcilere öneririm.

2.AYAK : Son koşusundan muazzam ataklarıyla ikincilikle ayrılan 9-IMPRESSING yavaş yavaş kalitesini ortaya koymaya başladı bugün mesafeyi iyi ayarlarsa fotoyu önde geçer.4-RESCATOR, 6-KEY OF DESTINY ve ağır sikletine rağmen 3-BORASON şans verdiğim diğer safkanlar.10-VEZİRKÖPRÜ sürpriz.

3.AYAK : Son koşusunda faullere mağruz kalmasına rağmen kaybedebileceği yarışta binicisinin ustalığıyla dış kulvara çekilip muhteşem şekilde fotoya uzanan 1-BLANDOPHOBIC günün en sağlam bankolarından birisi olarak görünüyor.Ancak özellikle son koşusunda 3 boy geç çıkmasına rağmen viraja girerken grubun en önüne sarkan 11-EPOCA pedigrisinin kalitesini yansıtmaya başlayacak gibi.O yarışı izlerken açıkçası dopinglimi diye düşünmüştüm.Bugünse daha tecrubeli binicisi ve siklet avatajıyla favoriye rakip olabilir..Değerlendirmeye almakta fayda var.

4.AYAK : Özcan YILDIRIM çifte yaparmı bilmem ama DERHADIR gibi bir ismi bu pistte mağlup eden 7-ENDEREFE biraz zor geçilir gibi görünüyor.Alternatif teki olanlar 4-SEZAR başta olmak üzere diğer safkanlara yer verebilirler.

5.AYAK : Arap safkanlarının maiden mücadelesinde son koşusundan ikincilikle ayrılan 3-GÖLCÜK YAĞMURU favorim.9-SILASU favorinin en yakın takipçisi olur.2-BOZPINAR, 1-BEYLAM ve 5-KIR HALİME sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda 10-TOMURCUKHAN favorim.Diğer sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 3 - 2 - 8

2.AYAK : 9 - 4 - 6 - 3 - 10 // 7 - 8 - 13

3.AYAK : 1 - 11

4.AYAK : 7

5.AYAK : 3 - 9 - 2 - 1 - 5 - 6

6.AYAK : 10 - 12 - 7 - 14 - 13 - 6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
nihat
Ziyaretçi
nihat

1. altılı tahminide verirsen çok iyi olur.teşekkürler.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Adana 1.Altılı kuponum : 4.6.7.9.10.11/2/2.4.5.7.8.10/2.3.8/4.6.9/1

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.