Ana Sayfa / Tahminler / 27 NİSAN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 NİSAN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  3 - YOLBULAN güzel işleriyle favorim. 6 - SARRAF yaşına rağmen güzel hazırlıklarıyla ve sprinter yapısına müsait binicisiyle farklı koşabilir. 1 - HASANŞAH plase.

 • 2. AYAK

  RİBELLA'nın koşacak ilk tayı 2 - BALASAGUN son galobu hariç hazır gözüküyor, orijin olarakta müthiş bir kan hattına sahip nadide safkana Halis Karataş binecek. Rakip ise yine şampiyon bir kısrağın NICOMEDIA'nın kızı 7 - KARLOVY VARY. İç pistteki galoplarında iyi gözüken tay ihmal edilmemeli. 4 - HATTRICK gördüğü koşu sonrası yaptığı çalışmalarda çok iyi gözüküyor. Diğer sıralamam 6 - IRON GIRL, 11 - RALEYKA, 15 - WHITE GIRL ve 13 - TUĞCUYE.

 • 3. AYAK

  Bu ayakta müthiş bir yarış bizi bekliyor. Bir tarafta geçen sezon fırtına gibi esen 4 - KULOĞLU ve seneye seri 1.liklerle başlayan 5 - MY DEAR SON. Son koşularında KULOĞLU doğru yerde çıktığını sanarken MY DEAR SON içeriden birden arttırınca yapacak pek bir şeyi kalmamıştı. Üsütüne üstlük dışardan etkili gelen HAKEEM'e de rahat geçildi. Bu sefer H.Karataş'ın rakibini uzun süre kollamasını bekliyorum. Geriden çok kuvvetli gelecek bir safkan olduğunu da sanmıyorum. Uzak bir ihtimal 2 - BENELUX diş gösterebilir.

 • 4. AYAK

  1 - BİÇER, 5 - VELİ CAN KIZI'na önde fazla sermaye bırakmazsa yarışa ortak olur. Bu ikili yeterli gözüküyor.

 • 5. AYAK

  8 - YARAMAZ ÇOCUK iyi gruba denk geldi, bankom.

 • 6. AYAK
  Tahminlerim doğru gelirse son ayakta çay içmek isterim. HEPSİ uygun seçenek. 3 - HEALDER ünlü DR FONG'un tayı, şimdi olmasa da takibe almanızı öneririm. Galoplarda ise 14 - SUNLINE, 7 - MIA BELLA, 6 - LOLION, 2 - AGARA ve 1 - AALEYAH öne çıkan safkanlar.
  HERKESE İYİ PAZARLAR VE BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
67.2 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
1
3
6
2
4
6
7
11
13
15
4
5
1
5
8
H

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.