Ana Sayfa / Tahminler / 27 NİSAN 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

27 NİSAN 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Başlangıç koşularında hastası, müptelası, karakartal gibi sevdalısı olduğum orijin yoksa, herhangi bir safkan çalışmalarında diğer rakiplerinden bariz biçimde ayrılmıyorsa risk alma taraftarı değilim. Ayakları düz bassın, birbirinden güzel orijinler, bir dönemin efsane isimleri taylarını vermişler, elde nargile benim oğlan senin oğlanı bak şimdi nasıl geçecek diye hara muhabbetlerine başlamışlar bile.Bu arada Bursa 1050 konutlar civarından bilenler, hatırlayanlar mutlaka olacaktır ANKA ve TEPECİK GÜZELİ yakından desteklediğimiz safkanlardı, bu gün de bir ANKA temsilcisi Bursa’nın üniversite semtinden ismini alan GÖRÜKLE ismi ile piste çıkacak, çok at yazanlar bir çarpı çeksin derim. Bende HEPSİ olacak

2.ayak: CANGÜVEN-1- ve ekürisi ile COGENERATION-2- çimde öne çıkanlar.Orhan Meker 2.si GANANDO SOLO-3- kesinlikle ihmal edilmesin ayrıca bu safkan mesafe tutacaktır.HEPBERABER-4-tatminkar çim performansı ile kuponlarda mutlaka bulunsun.

3.ayak: Eleyebildiğim tek ismin bulunduğu mücadelede mümkün olduğunca çok at yazılması taraftarıyım. Sıralamam 3-4-1-2

4.ayak: MAVİ DALGA-4- ile bu grubun arasında okyanuslar, dağlar, nehirler var a dostlar can dostlar. Nehir dediysem bizdeki gibi debisi yüksek, yatakları dar hızlı akarsular gelmesin aklınıza.Uçsuz bucaksız, yılın büyük bir döneminde buz tutup kaskatı kesilmelerine rağmen bir ucu İskandinavya’ya bir ucu da Uzak Asya’ya dayanan devasa sınırlara sahip  Rusya topraklarına hayat veren sonsuz nehirlerden ve de bunların en büyüklerinden biri olan Volga’nın kıyısında oturmuşum, bir türkü tutturmuşum, votkayı da yarılamışız, bugünkü tekimiz Rus işi olsun Kaizbert olsun, sihirbaz sağlam binsin rahat kazansın.

5.ayak: Sentetikte DÖVER-2-’i yazmayanı döverler, ki üzerinde Uğur Polat var billahi de söverler. ULUKIZ-1- ona keza bu pistte her zaman tehlikedir.YOLDAŞHAN-5-E sentetiği sökerse sert yüklenecek yok sökemezse keklik gibi sekecek,  elde dürbün kendine güvenenleri üzecek . Eküri İki Rus’u dışarıda bırakmayalım rulette kafamıza sıkmayalım.

6.ayak: MISS PLANET-8- hanım ağamızdır saygıda kusur etmeyiz, ablamız  güzellik kürlerini  yaptı, bir güzel zayıfladı, yogadır, saunadır iyice fit duruma geldi ve sizin yaptığınız gider benim hoşuma gider gençler diyerek ayağının tozu ile  kaldığı yerden devam diyecektir.Alternatif bankomdur. Yarış hali, trafik sorunu olur, geç çıkar, rahmetli Özdemir Atman’ın dediği gibi sen ne kadar hazır olursan ol biri gelir geçer durumu olursa son koşusunda VALENCIA’ya sonlarda avlanırken MISS PLANET’İ geçme başarısı gösteren ve çok iyi derece çıkartan NOISY-9- önde temposunu yapar ve üzerine gidilmez ise gürültü kopara kopara gelebilir aman dikkat.RUN FOR DERYA-13- grup puanı yüksek bir diğer isim sigortamız olsun, karanlıkta kalmayalım,herkese selamlar.

ALTILI GANYAN

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 1-2-3-4

3.AYAK: 3-4-1-2

4.AYAK: 4 MAVİ DALGA

5.AYAK: 2-1-5-6

6.AYAK: 8//9-13

TUTAR: 40,32//120,96 TL

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
İlhan
Ziyaretçi
İlhan

Eline emeğine sağlık

admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

Tahmini yeni okuyabildim, iyi döktürmüşsün 🙂

1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9
2.Ayak : 1,3
3.Ayak : 2,3,4
4.Ayak : 4
5.Ayak : 1,2,5
6.Ayak : 5,8,9

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.