27 NİSAN 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Gecikmeli başladığı ilk yarışında düzlükte de bariyere doğru hamleler yapıp jokeyini uğraştıran (3) ÇELİKMAN favorim. Aynı yarışta Çelikman’ın önünde ikinci olan (9) UNZEN ve fena bir at olmayan Sevgibağım’ın ilk tayı (1) ACUNHAN ile burayı geçmeye çalışacağım. Sürpriz arayanlar Selim’in indiği Ulubatur ve bindiği Çakıryusuf’u değerlendirebilir.

3. KOŞU: Run And Win’i yıkıp ikramiye yükseltmeyi düşündüğümde ilk rakip olarak önermiştim. 7 aylık ara sonrası koştuğu o yarışta düzlüğe çıkıldıktan sonra gerilerde kalmasına rağmen sonlarda iyi bindiren (1) CANGUVEN’i gelişen nefesiyle tek atıyorum. Şunu da yazmadan geçemeyeceğim; keşke Selim yerine Furkan ile devam etselerdi.

4. KOŞU: Uzun ara sonrası başarılı bir yarışa imza atan inatçı (3) BIG BROWN favorim olsa da hepsi formda olan atların olduğu bu ayakta risk almıyorum.

5: KOŞU: (4) MAVİDALGA, (1) ADINI SEN KOY ile erken bir kapışmaya girerse bu durum (3) GÖZYAŞI GECESİ’nin işine gelir ama farklı senaryoda durum değişir. Üç atı da yazarak geçiyorum.

6. KOŞU: Günün ağır favorisi çıkacağını düşündüğüm (3) DÖVER’i hem ikramiye hem de (5) YOLDAŞHAN’ın sentetik performansını merak ettiğimden yıkıyorum. Umarım yine rakiplerini dövmez.

7. KOŞU: Yüksek temponun olmasını beklediğim yarışta sonlarda etkili gelecek eküri koşmayan iki Kurtel atı (13) RUN FOR DERYA ve (5) FIREY ATES önceliklerim. Kupon bedeli nedeniyle (8,16) ARACI EKÜRİLERİ ve Ankara’nın yüksek rakımını avantaja çevirebilecek (10) PERİ LİNA’yı yanlarına yazıyorum. Kurgum müsait olsa Şekerhanım, Magic Taylor ve Noisy de kuponumda olabilirdi.

 

ALTILIM
1.AYAK: 3,9,1
2.AYAK: 1
3.AYAK: 3,1,4,5,2
4.AYAK: 3,4,1
5.AYAK: 2,5,8,(6,7)
6.AYAK: 13,5,(8,16),10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mine

Bursa yi gören rotayı ist çevirmiş 😁

admin

Koşu öncesi bir kupon bekleriz sizden de Mine hanım.

Mine

comment image

admin

Bol şanslar

admin

1.Ayak : 1,2,3,6,7,9
2.Ayak : 4
3.Ayak : 2,3,5,6
4.Ayak : 2,5,10,13
5.Ayak : 2,8
6.Ayak : 1,8

admin

Bol şanslar

admin

Yazar başvurularımız açılmıştır.

https://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

Lütfen detayları okumadan başvuru yapmayınız.

binbastar

adminim aşk olsun bir rusya’ya geldik hemen yerimize yazar aramaya başlamışsın=)))şaka bir yana umarım aramıza yeni katılacak arkadaşlar da kendi tarzları ile çok şey katarlar. soğuk rusya’dan sıcak selamlar, herkese saygılar, seviliyorsunuz

admin

Selamlar Binba. Olur mu öyle şey kimsenin yeri dolmaz burada. Arada mesajınızı da görmek kafi :)

Selim

Bursa tahmini yokmu

admin

Henüz gelmedi.

kofir kartar

bursa için profesor olmak lazım

admin

Tombala kupon yaptım, yatırırken hata verdi hiç bulaşmamak en iyisi.

kofir kartar

galop sitesi yapsam para kazanır mıyım admin? piyasada boşluk var resmen:) kaça satar saatçiler günlük alsam onlardan gazete gibi

admin

Galop piyasası karışık bu sıralar. Mahkemeler, ithamlar gırla gidiyor.

Sirkale

slmlar bol sanslar
bugun cazip bursa programi var tahminlerimi yazmadan gecemicem
1.ayak yaris kv6 oldugu icin ipini koparan gelemez busefer diye dusunyorum 11TUMBULZELE nin son metrelerde yarisa nokta koymasini bekliyorum olduki gecikti ekurilerden 7KARAYUREK rakiptir

2.ayak 14 IMZA navciyla cok sansli bi kuponuma tek biraktim rakip 15 LUCKY RED o.atmacayla sonlara atmaca gibi inebilir

3.ayak burda 9SERIFOGLU 10TORERO Kacacak o.yildizli serifoglu liderligi alir muhtemelen sonlardada 8ALOYSHA ve gecen yaris tek biraktigim 3KADIRKAAN Saldirir sonucu bnde merak ediyorum burda favoriyi tutmuyorum.

4.ayak kacak safkanlar cok oyuzden kinowanin disina 4COOGER cikip son metrelerde g.kocakayanin oyunuyla alir yarisi diye dusundum ve tek biraktim

5.ayakdinlenen 9ELEVATED basta hepsi

6.ayak gecen yarisi pas gecen NESETIM6 ketme yardimiyla yarisi vurabilir 12 Durukanbeyi bombam

herkese bol sanslar

Niyazi Erkan

Dünkü Ankara koşusunu yine buldum, teşekkür ediyorum

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x