27 NİSAN 2017 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

YİĞİTSOY; Grubun en klas ismi. Son yarışında formunu yükselttiğini gösteren safkan bugün grup içerisinde en şanslı gördüğüm isim. Ancak koşuyu süratlendirecek olan BAYKETENCİ starttan alacağı liderligi fotoya kadar sürdürme uğraşında olacak bunuda başarma gücünde olduğundan riske girmek zor. Yeri olanlar koşunun gidişatı açısından diğer isimlerede şans vermeleri mantıklı olur.

SOĞUK ÇERMİK; Gün geçtikçe formunu yükselten safkan son koşusunda mesafe kısa gelince tabelayı dördüncü sırada bitirmek zorunda kaldı. Bugün uzayan mesafede şansı dahada yüksek. Sonlarda yapacağı güçlü ataklarıyla fotoya uzanmasını bekliyorum. Riskli olsada banko olarak öneriyorum.

NORTH VALLEY; Tabeladan düşmeyerek muazzam performanslar sergileyen safkan uygun grupta yetenekli aprantisiyle fotoyu önde geçeceğine inaniyorum.

DITMAS DRIVE; Neredeyse gruptaki en iyi orjine sahip safkan bu pistte ilk kez start alacak olsa da galoplarindaki görüntüsüyle kazanabilecek güçte. Eküri desteği avantajinads sahip olan safkan kazanması sonucunda benim için sürpriz olmayacak. Küçük çaplı ve misli kuponlarda tek tercihi olabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM

1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 8
3.AYAK : 2
4.AYAK : 1.3
5.AYAK : HEPSİ
6.AYAK : 5.1.14.3.11.12.8

MİSLİ KUPONUM
1.AYAK : 1.4
2.AYAK : 8
3.AYAK : 2
4.AYAK : 1.3
5.AYAK : 2.5
6.AYAK : 5

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar