Ana Sayfa / Tahminler / 27 NİSAN 2015 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

27 NİSAN 2015 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan idman pistinde ki görüntüsünü mükemmel bulduğum (4) GÖLİNCE MELEĞİ favorimdir. Rakipleri ise : (8) PADOKGÜLÜ ve (7) NURLUTAÇ'tır.

2. Ayak Karışık bulduğum bu koşuda derece ve çalışmalarına göre çıkardığım safkanların sıralaması : (2) NUREYŞAN, (6) VARDARLI, (1) KARPATLI, (5) İZMİRGÜLÜ, (4) HABER KARTALI.

3. Ayak  Gördüğü yarışların ardından kıpırdayan (7) SÜHAN favorimdir. Son yarışını kolay kazanan (11) ZENGİN ŞAH, son yarışını aksiyon sıkıntılarına rağmen çok iyi kazandığını düşündüğüm (10) EFSANEVİ, mesafeyi kısaltabilirse (6) YİĞİT HORSE, bu mesafeyi iyi koşan (4) ALADAĞLI, şu aprantiyi artık üzerinden indirseler de kazansa dediğim (3) MAVİ MELEK, sürprizde ise (1) AKBARAN ve (5) BURCUNUR yazacağım.

4. Ayak Süratli geçmesini beklediğim koşuda son koşularında olduğu gibi beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çalışacak olan UĞUR DAYI binevi bu grupta olması önerecek olduğum bankomun işini daha da kolaylaştıracak. Kendisi gibi seri isimlerin biaraya geldiği bu koşuda son koşusunu çok beğensem de stili rakiplerinin çok olmasından dolayı burada KRALİÇE BALKES'i eleme fırsatı buldum. Sonlarda önlerde yıpranacak olan rakiplerinin bir adım önünde gözüken sonlarda dış kulvardan etkili ataklarıyla yarışı kazanmasını beklediğim (3) WHITESOX BANKOMDUR. Bu safkana rakip arayanlara ise (2) DARE TO DREAM öneririm. Bütçe dolayısıyla benim şablonumda yer almayacak. Değerlendirmek isteyenlere öneririm.

5. Ayak SABIRLICAN'ın süratlendirmesini beklediğim koşuda favorim ön gruba yakın yürüyecek olan sonlarda rakiplerini atlatıp geride ki rakiplerine direnmesini beklediğim (4) ZULUT HASAN favorimdir. Son yarışlarında çok iyi bulduğum (1) ÇAKIRKAYA, ekurisinin desteğiyle (10) BÜYÜKBAŞ ve son olarak son yarışlarıyla ciddi bir çıkış yakalayan (13) DAŞTANBEY yazacağım.

6. Ayak Gruba baktığımda gerçekten kaosluk bir yarış görüyorum. Önde yürümeyi o kadar çok seven safkan var ki bunların hiçbirine şans vermeyeceğim. Şuraya yazacak olsam 7 safkan çıkar ortaya. İlk etapta BARRERA banko önermeyi düşünmüştüm lakin son yarışlarında epey yıprandığını düşünüyorum. Ve de stili rakipleri gerçekten haddinden fazla. İçlerinde aralarından sıyrılan bir safkan var o da son yarışını aprantisinin idare edememesinden daha doğrusu sprintini arttıramamasından kaybettiğini düşündüğüm (7) IMPERFECTIONIST BANKOMDUR. Bu safkanın son yarışında ki sprintini gördüğümde gözlerim büyümüştü. Tecrübeli jokeyiyle çok önde duruyor.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 4,7,8

2. Ayak : 2,6,1,5,4

3. Ayak : 7,11,10,6,4,3,1,5

4. Ayak : 3 TEK / 2

5. Ayak : 4,1,10,13

6. Ayak : 7 TEK

ŞABLON TUTARI : 28.80 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

BURSA AGF TABLOSU

bursa-agf-tablosu-27-nisan

Hakkında Bycreed

Bycreed

9 yorum

 1. Bycreed oncelikle dunky istanbul yarislarinda şiir gibi hakkında yorumunu ogrenmek ustiyorum dunku sorumda bu atin cok guven vermedigini soylemistim vede soru olarak sormustum bundan sonraki yarislarundaku dusuncen ne olacak tsk ediyorum simdiden

  • Bycreed

   Çağrı bey bu Safkani dün çözdüm bundan sonra ki yarışlarda tercih etmem için rölanti tempoda gidecek olan yarışlarda tercih edeceğim. Çok titiz bir safkan süratli tempoda giden yarışlarda varlık gosteremiyor. Ama düşündüğümüz kadar kumaş bir safkan değilmiş bunuda anlamış olduk.

 2. Emeğine sağlık by creed.

 3. Bol şans abicim ikinci ayak 11iyi koşar diyolar üçüncü ayak 5 iyi koşucak diyolar dördüncü 4/3 iyi koşarlar beşinci ayak 2 ön planda bol şans

 4. Dördüncü ayak ben 3 tek attım sonda 7 attımtekrar bolşans

 5. sevgiler yeni katılan adminin 2 ayaktaki tek verdiği mostar için ne düşünüyorsunuz sizin kuponunuzda göremeyince kafamda soru işaretleri oluştu ekleme yapalımmı mostarıda

 6. Mustafa kemal

  1.AYAK: 8
  2.AYAK: 14
  3.AYAK: H
  4.AYAK: H
  5.AYAK: 12
  6.AYAK: 7

  yazdığınız gibi gelmesi dileğiyle…

 7. 1.Ayak 3-7-11-8
  2.Ayak 2-5-9-12
  3.Ayak 7-9
  4.Ayak 2
  5.Ayak12-2-1
  6.Ayak 3-7-16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir