27 Mayıs Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Yarış hayatının ilk startından ikincilikle ayrılan 8-GORKY PARK maidene veda etmeye aday ilk isim.Makinadan iyi çıkış yapmasına rağmen son koşusunda binicisi yüzünden aksiyonları bozulan 6-DERİN KAFKAS değişen jokeyiyle farklı koşabilir.2-HARBİÇOCUK, 1-ERAYBEY ve 4-YAKUPBEY sonraki ihtimaller.
2.AYAK : Son koşusunu etkili ataklarıyla kazanan 9-BATMACI yeniden kazanabilir.Çok sürpriz konumda bulunan 17-MOLNIYA eğer son koşusunda çok ciddi faullere mağruz kalmasaydı bombaı patlatabilirdi.Bugünde koşu içerisinde sorunlar yaşamaz ise değişen takılarıyla sürprizi patlatabilir dikkat.4-HARLEMS QUEEN, 3-FAIRCEASE ve 6-FAIRCEASE şans verdiğim diğer safkanlar.
3.AYAK : Günün dördüncü koşusunda takıları değişen 3-XASİ ve 4-HAYIRLI arasında en az hatayı yapan safkan fotoyu önde geçer.
4.AYAK : Değişen binicisiyle 2-AĞA OSMAN kazanmaya en yakın isim.1-TATLIKOTAN ve 6-MATURKIZ en yakın rakipleri.
5.AYAK : Normal şartlarda 1-SHAMELESS kazanması gerekir ancak Adana’da normal şartlar geçerli olmadığı için yarış hayatında zolu günler geçirmesine rağmen birden bire ne olduysa ani bir değişiklik geçiren 2-ASAFHAN mamasının etkisi devam ediyorsa yine kazanacaktır.
6.AYAK : Gecenin son koşusunda sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 8 – 6 – 2 – 1 – 4
2.AYAK : 9 – 17 – 4 – 3 – 6
3.AYAK : 3 – 4
4.AYAK : 2 – 1 – 6
5.AYAK : 2
6.AYAK : 2 – 11 – 5 – 15 – 7 – 9 – 1 – 8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Admin bultendeki kuponlara bakıyorum da bizim yorumları dikkate alan yok he :D

admin

Oranın tasarımı çok kötü oldu. Kupon takibi çok zor o yüzden kimse bakmıyor. Farklı bir sistem geliştirmek lazımda yakınlarda zor gözüküyor.

Ramazan Yılmaz

Yok admin oranın tasarım gayet başarılı

admin

Tasarım derken yerleşim biraz daha değişmeli. Ekranı kaydırmadan en az 10 15 kupon görebilmelisin. En çok tek atılana tı vermeli, yorum ekleme vs kullanım alanları eklenmeli. Herkes bizim gibi kullanamıyor bilgisayarı. Altılıyı bulursak yaptırırırz artık :D

RAMAZAN-YILMAZ

İnşallah admin bulduğum sağlam altılıda yaptırcam söz :D

RAMAZAN-YILMAZ

Bugün 62 bini tamamen gereksiz yere kaçırdım almış olsaydım şimdi tasarıma başlanmıştı :D

admin

Sağol sen bul da tasarım eksik kalsın :D Yalnız bir değil iki değil sürekli kaçıyor.. 3.de alıcan parayı azz kaldı.

RAMAZAN-YILMAZ

Yarına inşallah :D

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x