Ana Sayfa / Tahminler / 27 MAYIS 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

27 MAYIS 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1. Koşu : BOYLAM (6) : Aradan sonra yarış gören safkan bugün tüm rakiplerine ekarte edip kazanabilir, ALTERNATİF BANKOM.

2. Koşu : BABASAMİ (1) : Günün en zor yarışı burası olacak, PERFECTO yavrusu olan safkanın ilk yarışında mesafe avantajı ile kazanması süpriz olmaz, favorim. Burası süprize gebe.

3. Koşu : RAY OF SUNSHINE (6) : Geçen yarış yumuşaktı pistti, bugün normal gözüken pistte rakiplerini geçmesini beklediğim safkan BANKOM.

4. Koşu : KING OMER (3) : KOCAELİ'de çok başarılı yarışlar yapan safkan bugün eğer BURSA pistini yadırgamaz ise kazanır, BANKOM. Güvenmeyenler yanına şablondaki rakiplerini eklesin.

5. Koşu : EMİRALİ (2) : Son yarışında O.ÖZTÜRK ile iyi uyum sağlayan safkan bugün ağrılaşan kilosuna rağmen yine kazanabilir, favorim.

6. Koşu : TREVI FOUNTAIN (1) : Safkanların hepsi bu mesafede ilk kez koşacak, ANNEDEN - KANSAS (GB) (KAHYASI (IRE) yavrusu olan safkan bu mesafelerde çok iyi koşar, binicisine rağmen kazanmasını beklediğim isimdir. BANKOM.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 6        ////  4-3-7-5
2.Ayak : 1-7-8-10-4
3.Ayak : 6
4.Ayak : 3        ////  4-1-2
5.Ayak : 2-3-5-1-4 // 7-6-8
6.Ayak : 1

 

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
mustafa ankay
Ziyaretçi
mustafa ankay

adrıan saNLIURFA VERECEKMISINIZ YOKSA OYNAMIYORMUSUNUZ

mustafa ankay
Ziyaretçi
mustafa ankay

ADRIAN BEKLIYORUZ SANLIURFA OYNAYACAKMISINIZ

admin
Yönetici

Adrian sürekli online olmuyor Mustafa. Anlık cevap gelmeyebilir.

Derince
Ziyaretçi
Derince

Urfa

New alacat ve atiksemra gunun bankolari..

H
46_11_12_1
3
123
2
156-9-10-11-7-8-13

Kadir
Ziyaretçi
Kadir

Emeğine sağlık bol sanslar

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.