ankara altili tahminleri

27 MAYIS 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Programa zorlu Satış3 koşuyla merhaba diyoruz. Mesafenin kisa olması v koşan safkanların hepsinin mesafeyi sevmesi koşuyu dahada zorlaştırıyor. Fazla at yazmanın yararımıza olacağını düşündüğüm koşuda 9-TEKDAL, 7-SHERE KHAN ve 3-THE MENTALİST ön planda olsada sıralamam şablonda olacaktır. Hatta bütçesi uygun olanlar HEPSİ yaparak rahat bir yarış izleyebilir.

2.AYAK: İlk yarışında yakın ara tabela dışı kalmasına rağmen yarışını çok beğendiğim, vasat rakipleri arasında sonlarda koşuya ağırlığını koyacağına inandığım 10-UCAN BRENDA benim bugünkü Alternatif Tekimdir. Tek rakip olarak gördüğüm isim ise bombacı jokeyi N.ŞEN idaresindeki 11-UZUNYAYLA GÜZELİ’dir.

3.AYAK:  G1 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Koşusunda şampiyon safkan 1-CANKARDEŞLER haklı olarak koşunun favorisidir. Yarında muhtemelen Türkiyenin teki olacak. Kazanmasıda olağan neticedir. Dileyen tek bırakabilir. Ancak ben yanına rakip yazarak sürpriz bekleyeceğim. Ankara pistini ve mesafeyi seven yaşlı kurt, bu koşunun son 3 sezondaki galibi 4-KARAÜZÜM dördüncü galibiyetini almak icin birkez daha sahada olacak. Kalitesi malum genç safkanlar 9-DENİZİM, son yarışını çok beğendiğim ve bir sürprize imza atabilecek potansiyeli herzaman olan 5-KIRDENİZ yazarak burayı geçebileceğimize inanıyorum.

4.AYAK: Sürpriz kokan bu koşuda ilk atım, tempo koşularını seven, önde biraz rahat kalması durumunda beyaz bayrak ayna yapacağına inandığım 3-GOOD HEARTED olacak. Ara sonrası yarış gören ve bu pisti sevmesiyle bilinen uyumlu pilotuyla 5-SERTTAŞ ilk rakibidir. Kaba kumun etkili ismi olan ve daha uygun grup bulduguna inandığım 8-EUPRHATES ve son yarışlarını ölçü almadığım A.Celik avantajıyla 6-MATALON yazarak bu ayağı geçmeye çalışacağım.

5.AYAK: Yine bir maiden koşu.. Cim piste çıkınca farklılaşan, son koşusunda önde kaçan rakibinin temposunun düşmesini bekleyen, öndeki rakibinin temposu düştüğü anda ataklarına hız verip gelen ancak yetiştiremeyen ve uzayan mesafeninde avantajına olacağını düşündüğüm 9-KIZIMÖZCELİK benim ilk tayımdır. Eküri avantajıyla 1-AYZENGİN ve son koşusunu pekte ölcü almadiğım bugün daha iyi yere gelebileceğini düşündüğüm 2-BİLMİŞ KIZ ilk plandaki rakiplerdir. Yarın bir çok kişinin sığınacak limanı olacak olan, AGF’de çok ön planda olacağını düşündüğüm, ancak bana göre koşmayı bilmeyen ve maidendan çıkması uzun süreceğine inandığım isim olan 10-MASALCI A.Celik’in ısrarla binmesi nedeniyle ne olur ne olmaz diyerek önereceğim son isimdir..

6.AYAK: Hatırlanacağı gibi, 2200 metrelik son H15 yarışında tam sprinte kalktiği anlarda yediği tamponlar ve son 200 metrede koşu yolu kapanması sebebiyle frene basılan, tekrar toparlayıp gelen, çekilen protesto kabul edilmeyip kazanabileceği koşudan ikincilikle ayrılan.. Bugün bence dahada uygunlaşan rakipleri arasında uzun mesafe avantajıyla 11-SIR PERDESİ geçen yarışındaki hakkını alacağını düşünüyorum ve BANKO öneriyorum..

ALTILI TAHMİNİM 

9-3-7-8-10 // HEPSİ

10 UCAN BRENDA // 11

1-4-9-5

3-5-8-6

9-1-2-10

11 SIRPERDESİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün. Mail gönderdim sana.

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x