27 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

STAR OF ROCK : Yarış hayatına başladığı günden beri takibimde olan gerek görünüşü gerekse yarış içinde ki karakterini çok beğendiğim bu safkanı kendisine göre çok uygun grupta gördüm. Son yarışında ki sert rakiplerinin yanında boy gösterememesini es geçeceğim safkanın bir önceki yarışında ki 3.lüğü bile bu gruptan fazla olduğunu düşünüyorum. Ondan önce 2.liğinde ise HARPUTLUNUNOĞLU‘na geçilmişti. Buna sebep olarak Ö.KAYA ilk defa bu safkana binmiş ve bariyer dibine çok dalmasından dolayı düzgün aksiyonlarla fotoya süzülememişti ve benim o gün gördüğüm en büyük hatası ise sprinte kalkmış bir safkanı ayak değiştirdikten hemen sonra 2 saniye bile olmadan tekrar ayak değiştirmeye kalkması  geçilmesine neden oldu. Gruba baktığım zaman AKFIRAT, LOVELY PRENS, TANZER gibi ayağına seri safkanların olması da bir etken. Hele ki TANZER‘in süratli temposuna ayak uydurabilecek AKFIRAT var lakin bu safkanın TANZER‘e uyup döküleceğini düşünüyorum. Bu tip tempolu yarışları çok seven STAR OF ROCK ön grupta kabulleneceği yarışta düzlüğe kadar tuta tuta gelmesi sonrasında ise etkili ataklarıyla yarışı  kendisini çok iyi tanıyan M.KAYA ile start alacak olan safkanın emin adımlarla fotoya uzanmasını yakın buluyorum.

FERMANTAY : Yarış hayatının ilk startında çok kolay bir birincilik elde eden safkanın beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını geçtim o gün pistin en dışına açılmasında rağmen kendisini geçen rakiplerine tekrardan çok güçlü ataklarla cevap verip sadece 2sn içerisinde uzak fark yapması bu safkanın kumaş farkını ortaya çıkardı. Bu safkanda eğer ki ilgilileri de fark etmişse çok etkili bir sprint özelliği daha var. Bence koştukça çok iyi yerlere gelecek olan safkanın ayakları düz bassın. Bugün aynı stil koşmak isterse gruba baktığımda kendisini rahatsız edecek olan tek bir safkan var o da son yarışını beyaz bayrak ayna yapan TORAMAN var. S.KAYA ısrarcı olur mu bilmem ama olmazsa da TORAMAN‘ın hemen arkasında yer tutup düzlükte kendisinden rahat sıyrılıp rahat bir galibiyet elde etmesini bekliyorum. Liderlikte ısrarcı olursa da FERMANTAY için birşey değişmeyecek aslında ısrarcı olması en ciddi rakibi TORAMAN‘ı ekarte etmesi anlamına gelecek. Bu tip yarışları çok iyi okuyan jokeyiyle kazanması normal sonuç olur.

İYİ KOŞMASINI BEKLEDİĞİM SAFKANLAR :

1. Ayak (6) UNUTULMAZ : Çok inişli çıkışlı performansa sahip olan bu safkan bana göre hak etmediği yerlerde. Kendi gücüne göre çok zorlu rakiplerle koşturulduğunu düşündüğüm safkanın bugün kendisine göre bir nebze daha uygun grupta start alması bugün için kendisini gösterme fırsatı sunacak. Son yarışında 59 kiloyla çok iyi bir yarış çıkardığını düşündüğüm safkanın bugün uygunlaşan kilosuyla etkili bir yarış sergilemesini bekliyorum.

2. Ayak (6) ROSE HIIL : Verdiği aranın ardından bir yarış gören safkan o gün belki pist sentetik olsaydı daha etkili koşacaktı. İç pistte koşulan koşuda isteneni veremese de bugün çok daha iyi hazırlandığı yarış için yaptığı dereceli işlerini dikkate aldım. Nefes yönünden de problemlerini çözdüğünü düşündüğüm safkandan etkili bir yarış gelebilir.

5. Ayak (2) VOKAL : İSTANBUL çim pistine çok alışamasa da son sentetik yarışında ki etkili sprintini VELİ CAN KIZI gibi kaliteli bir safkanın ensesinde hissettiren bu safkan bugün kendisine direnebilecek güçlü bir VELİ CAN KIZI göremedim. Sonlarda çok etkili bir sprinte imza atmasını bekliyorum.

1. Ayak : 6,1,2,5,4

2. Ayak : 6,7,1,8,5,9,4

3. Ayak : 9 TEK

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 2,6,5,3,1

6. Ayak : 9,2,6,3,7

ŞABLON TUTARI : 52,50 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
salih

By creed altılarımıvsizin şablonunuza göre kuruyorum umarım birgün kazanırım

emin

by creed yarın son defa bi altılı yapıcam daha sonra uzun bir ara vericem.umarım yarın şans bizden yana olur..bol şans…

Anonim

Kurgu ve yorumlar super olmuş yürekten tskler kupon un aynısını yatircam inslah günün sonunda yüzümüz güler yurube star Of rock sen gelirsen bu is tamamdir

Özgür

Abi yorumlar herşeyi anlatıyor emeğine sağlık verdiğin atlarla plase yapacam bide ilk koşuya 1veya 2 at söylersen sevinirim

sheva_sevki

Kasap ve star of rock gunun kalesi. Heyecan a gerek yok at yine bariyer disina kacarsa geri gelip kazanmasi kolay olmaz tmm cok iyi sprinti var mesafede cogaldi kacarsa yine kazanamaz kimden bahsettigimi anlamissinizdir zaten

Beydağı

Merhabalar Bycreed istanbul teklerinize yüzde verecek olursak %85 diyebilirim bol şans herkese

Zübeyr

Reis kır artık şu Şeytanın bacağını, ondan sonrada papuçlarını ters giydir )) herkese bol şans.. Elazığ altılım.. Birinci ayak 4,2,5,6,1,3 ikinci ayak 4 tek üçüncü ayak 2,7 dördüncü ayak 3,4,2,7,6,5, beşinci ayak 2,5,1,6 altıncı ayak 2,1,6,8 kupon tutarı 46.08 TL bilet no E-8C09-C923-5EBC

ilkerselim

sevgili admin bişey sormak istiyorum kaya kardeşler kendi atlarına verirlermi yarışı acaba toroman kendilerinin

soner

2.Ayakda (3) SLAYER SCREAM (4) KAYRAHAN ihmal edilmez
3.Ayakda LOVELY PRENS Klas jokeyi ile kuponlarda bulunmalı 2 yarışa çıkacak bence asılır
6.Ayakda bu 3 safkandan sürpriz bekliyorum 8 SELECTED 6 GRAND LARA 7 BLUE LIFE

Mustafa Kemal

Bol şanslar…

Zübeyr

Olmuyunca olmuyor reis Elazığ güzel harçlık vermiş teki yanlış yerde atmışım, ))

16
0
Tahmin paylaş.x
()
x