27 Mart Perşembe İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

İzmir de Mustafa ÇİÇEK ŞOV.Bugün altılı ganyanın kilit ismi.Neredeyse tüm ayaklarda geliri yüksek gördüğüm ve banko önerebileceğim safkanlara M.ÇİÇEK biniyor ve buda şablonumu oluşturmamda beni epey zorladı.Umarım doğru yerde seçimi yapıp kurgu hatası yapmama neden olmaz.Jokey olmak için oldukça fazla çaba sarfeden başarılı apranti M.ÇİÇEK bugün jokeyliğe adım atar ama hangi koşuda veya koşularda.

1.AYAK : Uzun aranın ardından gördüğü son üç yarışında yavaş yavaş formunu artıran -3-GÜRHANAĞA grubun en şanslı ismi.Bunun dışındaki tüm safkanlar neredeyse eşit şanslara sahip.Ben kendi kuponumda tek bırakıyorum alternatif teki olanlar ve güvenemeyenlerin ayrım yapmadan  HEPSİ demesi mantıklı sonuç olacaktır.

2.AYAK : Son koşusu Açık grup mücadele olduğundan ölçü almadığım 5-POWER GOLD mainde atı olmadığını düşündüğüm isimlerden.Binicisininde bizzat ilgilendiği 5-POWER GOLD uygun grupta maidene veda eder.6-ŞİLEYE, 3-GLASGOW ve 8-WIN FEARLESS

rakip arayanlara önerebileceğim isimler.

3.AYAK : İngiliz safkanlarının Handikap-16 mücadelesinde gruptan üstün duruşuyla 1-WHITE LADY favorim.3-SKYLANDER favorinin fotoya kadar ensesinden ayrılmayacak ilk isim.Eğer bu ikili mesafeden etkilenir gruptan ayrılamaz ise 2-ZU VERE ve 4-KEYFE DEĞER devreye girecek isimler olur.Orjin olarak mesafeye yatkınlığıyla 5-AFRICAN QUEEN bu ayağı patlatabilir dikkat.

4.AYAK : Son koşusunu uzak araka kazanan 3-BORGATA favorim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.7-ORKUNHAN ve 6-AYAZBEY favorinin en yakın takipçisi.Bir süredir koşu görmemiş olsada 5-SANTO DOMINGO etkili olduğu mesafede şans verilebilir.4-NATIVE STAR sürpriz.

5.AYAK : Günün yedinci koşusunda 5-COŞARTAY sevdiği mesafede en şanslı isim.Temposunu ayarlar ve gruba kabullendirirse kazanır.Eğer ksi bir durum olursa 3-TURABİ rakibini fotoda avlar.Yaklaşık bir yıldır koşu görmeyen 8-BURKAL galoplarındaki görüntüsüyle kolay pes etmeyecek gibi.

6.AYAK : Bir dönemin şampiyon safkanlarından GOLDEN SUN ile anne hattından kardeş olan 3-FIGHTER pedigri olarak çok yüksek potansiyele sahip.Orjini hatrına alternatif kuponumda tek yazacağım.Şartlı koşulara girip tecrube kazanan 5-KILIÇASLANOĞLU favorinin en sert rakibi olur.İlk koşusunda startta oyalanmasına rağmen koşudan üçüncülükle ayrılan 10-FOR NATURE ihmale gelmez.9-YEPYENİ BEN ve 7-REİSHAN sonraki ihtimaller.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : 5

3.AYAK : 1 – 3 – 2 – 4 – 5

4.AYAK : 3 – 7 – 6 – 5 – 4

5.AYAK : 5 – 3 – 8

6.AYAK : 3 – 5 –  10 – 9 – 7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gokhan

Ramazan kardeşim son ayakta 2 numaraya şans vermiyormusun. Üzerindeki jokeyden dolayı mi yoksa tabela yapamaz dediğin için mi yazmadın

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x