27 KASIM PAZARTESİ 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK:  Bu rakiplerinden bir adım daha önde bulduğum YÜCELİR-12- favorim.Bu koşuya oldukça etkili hazırlanan ŞAHİNGÖZ-7- ve ILGARTAY-5- ihmal edilmesin.Bu kez sertleşen rakiplerine karşın son koşusunu kazanırken beğendiğim SAYGON-3-  ve kalite MARISA-6- daha sonra tuttuğum safkanlardır Etkili pilotu ile SAVAŞ ATI-9- kazanırda adını duyuracak güce sahip, gerçek gücü hakkında fikir sahibi olabileceğimiz bir grupta start alacak olan ARZAK-13- performansını merakla beklediğim bir diğer safkan,bu gruba yetebilecek performansı ile BURAKŞAH-8- daha sonra şans verdiğim isim olup güçlü  yapısı ile MERTADAM-2- ve inatçı yarış karakteri ile DOĞUHAN-1- koşuda sürpriz şansı verdiğim diğer safkanlar.

2.AYAK: Ağır favori çıktığı son koşusunda etkili koşmasına rağmen düzlük dönülmeden hemen aldığı küçük avansı finishe kadar korumayı başaran rakibine yetiştiremeyen LADY CARINA-7- ve başarılı bincisi Onur Öztürk için kendilerini affettirebilecekleri güzel bir fırsat. Bu ikiliye güveniyorum, kazanmaya yakın gördüğüm safkan zorlu program üzerindeki en güvendiğim isimdir, bankom

3.AYAK: Değişen jokeyi ile KIZIKHAN-4- kazanmaya yakın, favori olmayı hak eder.Bu safkanın hemen ardınan tamamladığı başarılı son koşusu ve kankaya bağladığı binicisi ile INVISIBLE WOMAN-7- öncelikli rakibidir.İdmanlarında etkili gözüken JUNIOR DANCER-3-, ERDEMİR-1-,WALLPAPERS-8- daha sonra şans verdiğim isimler olup istikrarlı koşan TAKAYAMA-5-’dan bir sürpriz gelebilir.

4.AYAK: Tam bir kum atı olan RED REBEL-5- ve kumaşı tartışılmaz RUNNER CAT-3- mücadelesine mesafenin etkili isimlerinden LİRA LİRA-2- ve son dönemdeki her yarışını gençlere taş çıkartırcasına koşan ihtiyar delikanlı CORITIBA-1-katılmaya çalışacak olup bu safkanların mücadelesi düğümü çözecektir.

5.AYAK: Başarılı ikincilikleri sonrası SANTA RUA-3- bu kez maidene veda edebilir. ACUISTIC COVER-6-’ın son işinden sonra Mudanya’da dev dalgalar görülmüş, ihmal edilmesin. İstikrarlı koşuları ile ANITA BLAKE-7- sürekli binicisi ile bir kez daha şans verilmeyi hak ediyor.

6.AYAK: BİNBİR-1- ve REİSOĞLU-5-.. İki safkanı da rakiplerinden daha farklı buluyorum,katıldıklarıson iki koşudan sahadan zaferle ayrılan isimler koşuya Bursa dışından katılacaklar.Bu iki klas safkanın her ikisinin de eksik koşması durumunda, ilk kez kuma çıkacak olan Kurtel akademi mezunu YÜCEDAĞ-11- 63 kg ile tamamlamış olduğu son 27,4-56 rahat işi ile devreye girer.

Kupon

12-7-5-3-6-9-13//8-2-1

7

4-7-3-1-8-5

5-3//2-1

3-6-7

1-5//11

30,24//60,48//129,6 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Mehmet28

bol şanslar

Bombaci

Bol şanslar

ETC

Binbaaa
Şansın bol olsun dostum… Talihin gün gibi ışısın yüzüne

ETC

Binba dost son ayakta kararsız kaldım. REİSOĞLU dedim ben ama benim sayfada Galopiyer dost bu atın tek başına çok riskli bir tercih olacağından bahsetti, sence bu isim risk edilebilir mi. Çok inceledim ölçtüm biçtim ama BİNBİR – MÜCİZEKAYA ikilisi de en az REİSOĞLU kadar geliri var gibi geldi. Sen ne düşünüyorsun kafam çok karıştı

ETC

Eveeet.. son yarışını ölçü almasak bile KUMda ilk performansı olacak YÜCEDAĞ’ın o dezavantaj gibi görünse bile dediğin gibi Kurtellerin atı olması işi bu atın lehine çeviriyor. Ben son dakika değişikliği yapabilirim tahminlerimde… BİNBİR’i önceki yarışımda tercihlerimde belirtmiştim, gene BİNBİR – REİSOĞLU diyeceğim zannederim.

fatih

3ayakta 2no tek olur çünkü aradan sonra yarış gördü o yarışta bile önü kapanmasına rahmen yakın 5.oldu şimdi nefeslendie akın sözen var tek olur ama sizde niye yok anlamadım

ETC

3.ayakta ERDEMİR – KIZIKHAN arasında bir tercih yapmak gerekirse henüz ilk koşusunda yaptığı sükse açısından ERDEMİR derim ama KIZIKHAN da tecrübesiyle kolay kolay yarış bırakmaz. O nedenle burayı bu 2 atla kapamak durumunda kaldım.. 2 numaranın bu minvalde pek bir şansı olmadığını düşünüyorum ben de, Grubu açısından

P@Ş@_LI_

Selam binbastar..Öncelik ile hayırlısı olsun tesadüf eseri burada gördüm seni emeğine kalemine sağlık umarım hatırlamışsındır beni..:)

Kendimce ufak bir yorum yapmak isterim BURSA için:

1.AYAK: Günün bana göre en karışık ve her türlü sonuca açık KV-7 arap ataların mücadelesi 13.ARAZAK son yarışında ki aceleci davranmayıp sabırlı bir bekleme yapabilirse viraj üzerindeki aldığı liderliği sonuna kadar koruyabilir aksi durumda bu ayak toz duman olur bu mesafede etkili koşabilecek birden fazla safkan mevcut özellikle 1.DOĞUHAN ağır kilo dez avantajına rağmen bana göre bu grupla baş edebilecek potensiyele sahip 5.ILGARTAY içinde düşüncelerim aynı 6.MARİSSA ve bu defa etkili pilotu U.POLAT ile 9.SAVAŞ ATI tabelada yerini almasını bekliyorum 8.BURAKŞAH dikencik ekürisine ait olan bu safkan mutlak değerlendirilmeli 12.YÜCELİR kaliteli pedigrisi ve A.SÖZEN ile benim ilk ayak için ayırımsız düşündüğüm safkanlar olacak..

2.AYAK: 7.LADY CARINA aslında bana göre bu grubun üstünde kalite ve potensiyel barındırıyor O.ÖZTÜRK son yarışında ki hatalarını tekrarlamaz ise risk alınabilir ancak 6.NEHİRCAN ve 4.PENGUEN takibimde olan iki safkanın altını çizmek istediğimi belirtmek isterim..

3.AYAK: 4.KIZIKHAN yarışın tecrübeli isimlerin başında geliyor ancak hayatının ilk yarışında bu pistte 1200 mesafede ki ikinciliğini derece olarak da beğendiğim 1.ERDEMİR mutlak değerlendirilmeli kısrak babası MOUNTAIN CAT olan bu safkanın fazla MAIDEN yarışlarda kalacağını zannetmiyorum 3.JUNIOR DANCER ve 2.FAITHFUL WOLF bana göre bu ağağın sigortası olur düşüncesindeyim..

4.AYAK: 6.SUHARRY bana göre kazanmaya en yakın isimdir uzun süren şanssızlığına bugün son verebilir bir süre ara veren kalite isim 3.RUNNER CAT bu aradan etkilenmemesi durumunda iddialı olacaktır galop çalışmalarında farklı görünen 2.LİRA LİRA çim yarışlarında etkili görünsede ilk defa koşacağı kaba kumda kalitesi ile bana göre mutlak kollanması gerekir yeri ve imkanı olanlar son yarışını kazanan 5.RED REBEL i dikkate alabilir..

5.AYAK: 3.SANTA RUA hayatının ilk iki yarışında da ikincilik elde eden bu isim 1200 ve 1400 her iki yarışında derece olarak da bu rakiplerinin üstünde kantarması S.İPEK ile bu defa MAIDEN olan bu yarışı kazanıp ilk birinciliğini almasını bekliyorum..

6.AYAK: 6.TEKİNER güçlü pedigrisi ile (ALTAHA\İLKORDU) son yarışında OLTACININ arkasından ikinci oldu bu defa M.ÇİÇEK ile daha etkili koşmasını bekliyorum riskli ve misli kuponların teki olabilir güvenemeyenler için 7.GONCANUR u bu grupta mutalak dikkate almak gerektiğini düşünüyorum.. Bu ayağın sürprizini İSTANBUL pistinden gelip burada bir koşu gören ve o koşuda üçüncü olan yaptığı çalışmaları da dikkate alacak olursak 9.CANFATİHİM i mutlak değerlendirmek gerektiğini savunuyorum..

ŞABLON;

1.) [13,,1,6,9,8,12]

2.) [7,,6,4]

3.) [4,1,3,2]

4.) [6,3,2,,5]

5.) [3.SANTA RUA]

6.) [6,,7,11]

Bolşans

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x