27 KASIM CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (CEMOLIN)

1. Ayak: Bir hafta önce koştuğu yarışta çok sert tempo koyarak yarışı koparmaya çalışan ancak sonlarda bu sert tempoyu kaldıramayan ve üç erkek rakibine geçilerek koşuyu 4. olarak tamamlayan (5) KATHMANDU dişi safkanlara ait Maiden koşuda mesafenin de 100 metre kısalacak olmasın da verdiği avantajla kazanacaktır BANKO.

2. Ayak: Mesafesini ve uygun grubu bulan (3) ÇAKICI EFE kendisi tanıyan son günlerin başarılı aprantisi Burak Averbak idaresin de kazanacaktır, BANKO.

3. Ayak: AGF’de çok önde çıkacağını düşündüğüm (2) YÜREKKAAN’nın kazanamaması halin de koşunun karışacağını düşündüğümden, kuponumun da müsait olması nedeniyle HEPSİ diyerek, ters bir sonuç çıkmsını bekleyeceğim.

4. Ayak: En son 19 Kasım 2014’de Selim Kaya idaresinde kazanan ve tam bir yıldır yarış kazanamayan, son olarak GR 1 Cumhurbaşkanlığı koşusu 5. si (5) SWEET BREW Dişilere ait GR 2 Ayasofya koşusunu kazanarak birincilik hasretine son verecektir, BANKO

5. Ayak: Günün 3. ayağında olduğu gibi bu koşuda da (5/2) KAFKAS KRALI / SARDES ekürileri AGF Tablosun da açık ara ilk sırada çıkacaktır. İkramiyeyi yükseklere çekebilmek adına yine sürpriz bir ismin gelmesini umut ederek HEPSİ, diyorum.

6.Ayak: Son koşularında sonlarda ki etkili ataklarına rağmen kazanamayan ve kendisine sürekli tabela yer bulan ve bu koşularda hayli beğenimi kazanan (3) CANIS MAJORIS ilk atım. Vermiş olduğu araya rağmen (8) KİŞKENE APAKAY, aradan sonra gördüğü iki koşuyla (11) ÇALIŞKAN, İstanbul’dan götürüldüğü Kocaeli’n de 2 yarış üst üste kazanarak istenilen seviyeye ulaşan (5) FORGET ME NOT, çimdeki etkili performansını Sentetik pistte de sürdürebileceğini düşündüğüm (4) FANTASTIC LERO, zaman zaman uzayan mesafelerde etkili yarışlarına tanık olduğumuz (10) ALKANHAN yazarak bu ayağı geçebileceğimizi düşünüyorum.

1. Ayak: (5) KATHMANDU
2. Ayak: (3) ÇAKICI EFE
3. Ayak HEPSİ
4. Ayak: (5) SWEET BREW
5. Ayak: HEPSİ
6. Ayak: 3-8-11-5-4-10

Kupon Bedeli: 43.56 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Cemolin

Cemolin
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
George Thomas

Tebrik ederim bence başarılı bir tahmin olmuş.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x