27 KASIM 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

BIPOLAR LADY: İstanbul çiminde koştuğu son yarışı kısa mesafe ve çim pistten dolayı önemsemediğim BIPOLAR LADY M.Çiçek aşırı bekleme yapmaz ise sonlarda bu grubu transit geçer BANKOM.

BEYZAYAR: İstanbul sentetik pistteki son yarışında aprantisinin hiç bir katkı sağlayamaması sonucu tabela dışı kalan ama buna rağmen beğenimi kazanan isim BEYZAYAR etkili binicisi idaresinde FEYAT BABA ve MAZLUMZÜLFİKAR’ın süratlendireceği koşuda sonlardaki etkili atakları ile koşuyu lehine çevirecektir BANKOM.

AĞA BATUR: Son AÇIK çim yarışını önemsemediğim AĞA BATUR‘u kum pistte çok daha farklı yerlerde göreceğimize inanıyorum. AKYAZILI HAKAN ve ONE ZERO FIVE’ın süratlendirmesini beklediğim yarışta son viraja onların arkasında rahat tempoda çıkıp viraj üzerinde yapacağı ataklar ile koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-6-3-1-2-9

2.AYAK: 3

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 1

5.AYAK: 4

6.AYAK: HEPSİ

KUPON TUTARI: 51,84 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Efe

EMEĞİNE SAĞLIK BOLŞANSLAR

admin

Bol şanslar

baran

abi adana ufak bı kupon paylaşır misin

baran

tşk ederim abi

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x