Ana Sayfa / Tahminler / 27 KASIM 2015 İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

27 KASIM 2015 İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

İzmir altılı tahminleri, detaylı yorumlar ve kullanıcı yorumları.

1- Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda son startında GHOST OF DARKNESS gibi seri bir isme ayak uydurup düzlük üzerinde hakimiyetini kurarken faul yemesine rağmen yarıştan düşmeyen (2) MY GOLD riskli olsa bile BANKOMDUR. 

2. Ayak Son yarışını dikkatle izlediğim o gün için önde giden seri rakibine mesafeyi yetiştiremeyen bugün mesafenin uzamasıyla daha da şanslı gördüğüm (3) ELVANBEY BANKOMDUR. Safkanın yanına her ne kadar at yazmak istesem de tek ciddi rakibi gördüğüm UTKANER'in henüz piste yeni çıkacak olması ELVANBEY'in ise 1200 galobunda yanına at yaklaştırmaması bu safkana oldukça güvenimi arttırdı.

3. Ayak Son startında binicisinin hatalı koşturmasına rağmen kazanan (4) ATEŞYAĞMURU o gün için çok erken yürüdüğü için sonlarda direnecek gücü kalmamıştı lakin kafa burun yarış kazandı diyebilirim. Bugün mesafenin uzaması biraz daha sabırlı beklemeyle daha kolay birincilik elde edebilir favorimdir. Bu safkana ilk rakip süratli gidecek olan koşuda grubun uygunluğunu değerlendirebilirse (1) ZAFERİMOL, istikrarlı grafik çizen lakin çok geç açıldığının farkında olduğum (6)  MAESTRO ön planda tuttuğum 3 isim. Sonrasında ise sürprizde (2) RİO KARNAVALI, (7) SİNGAPORE PRENSİ ve (5) HORASANGÜNEŞİ yazacağım.

4. Ayak Yarın kale çıkacak olan TAYFUNER nasıl bir yarış izler gerçekten merak ettim doğrusu. Süratli isimler var doğrusu lakin TAYFUNER'in kafayı vereceğini de düşünmüyorum. Kaldı ki bu mesafeye çok alışık olmayan safkan bu kadar seri rakibinin baskısına ne kadar dayanır bunu da düşünmedim değil. Yani açıkça söyleyeyim bütün şartlar (1) ARBEDAŞ'a göre kurulmuş gibi. Tam bir kaos yaratıcı bir safkan önde ki tempoyu tabiri caizse vurup geçiriyor yukarılara çekebildiği kadar çekmeye çalışıyor yarışın sonlarında da kalan gücüyle enteresan koşu sergiliyor aklım almış değil bu safkanı ama burada çok şanslı gördüm. (3) TAYFUNER ise ikinci atım olacak. Bir diğer isim ise son yarışıyla formuna kavuşan (2) KUTLUERİNOĞLU sonlarda grubu toplayabilir. Son olarak ise çok sürpriz gözükse de bu tip tempo yarışlarında genelde bu tip süratli koşulara dayanıklı safkanlar kazanıyor (6) YEDİKARANFİL'e bir çizik atacağım.

5. Ayak Sevdiği pistte sevdiği mesafede start alacak olan (1) SEVİMLİGÜZEL beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Bu safkandan kısaca biraz bahsedeyim bir safkanın sonu bu kadar mı güzel olur bu kadar mı kazanma hırsı olur hala anlamış değilim. Düzlükte adeta değişime uğruyor safkan bugünde çok baskı yememesi normal gözüküyor. Bu safkanın hemen arkasında yarışı izlemesini beklediğim (3) SAYDA düzlük üzerinde bu safkanı erken atlatabilirse daha da tutan olamaz. Lakin SAYDA beklenen koşuyu yapmaz ise düzelmeler gördüğüm (6) PRINCESS ADA ve çalışmaları düzelen (5) İKİBAKİ yazacağım.

6. Ayak Günün son ayağında (11) YEDİİKLİM rakiplerinden 1 adım önde gözükse de tecrübesiz aprantilere ne zaman şans versem dilimi ısırttırıyor bana o yüzden favorimden öteye gidemeyecek. Bu safkana rakip olarak (3) BARBUN ONUR, (7) HÜSNÜBALA, (6) GÖNÜL FIRTINASI, (8) NOGAN BEYİ ve (5) ESRAR DEDE yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 2 TEK

2. Ayak : 3 TEK

3. Ayak : 4,1,6,2,7,5

4. Ayak : 1,3,2,6

5. Ayak : 1,3,6,5

6. Ayak : 11,3,7,6,8,5

ŞABLON TUTARI : 34,56 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

admin
Yönetici

Bol şanslar

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bol şanslar..

ERTANBEY
Üye

Bol şanslar üstad senin yazı yazdığın gün mutlaka bişeyler kazanıyorum umarım bugünde öyle olur.hepimize bol şanslar

Adrian
Üye

Bol şans herkese 🙂

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bol şanslar

can911
Üye

Değerli Bycreed kardeşime başarılar dileyerek bugün yazar yerine takipçi olmayı tercih ederek oynayacağım kuponu paylaşayım istedim. İzmir dün oldukça fazla yağış aldı.Pist muhtemelen ıslak olacaktır. Dolayısıyla ummadık ters sonuçlar da görebiliriz.Şimdiden bol şanslar şablonum aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911
1. AYAK:2 (My Gold),3 (Tahiri),1 (My Space),4 (Festivale)
2. AYAK:4 (Kehkeşan),8 (Utkaner),3 (Elvanbey),2 (Çamlıberk),9 (Yanarağa)
3. AYAK:2 (Rio Karnavalı),6 (Maestro),4 (Ateşyağmuru)
4. AYAK:3 (Tayfuner),2 (Kutluerinoğlu),7 (Ak Beyaz Mehmet),1 (Arbedaş)
5. AYAK:1 (Sevimligüzel),3 (Sayda)
6. AYAK:3 (Barbun Onur) /// 6 (Gönül Fırtınası),11 (Yediiklim)

Kupon Tutarı:28,80 (6.ayakta 6-11 ilavesiyle geniş kupon 86,40 TL olup bütçe tercihinize bırakıyorum, başta da ifade ettiğim üzere ıslak pist nedeniyle ters sonuçlar çıkabilir, ben küçük kuponu oynamayı düşünüyorum)

Hüseyin24
Ziyaretçi
Hüseyin24

1.ayak: 7, 9
2.ayak:1, 7,10
3.ayak:1,9
4.ayak:4 tek
5.ayak:2,4
6.ayak:4,10,11
Bugün küçük bir fantazi kupon yapayım dedim arkadaşlar, herkesin şeytanı bol olsun, bol şans

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Can Tebrikler . 2 gündür sektirmedin aman nazar değmesin..

Yazar: Bycreed

Bycreed