27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ ANKARA 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara ALTILI tahminlerim şu şekildedir

1.koşu: Adana da koştuğu son koşusunu çok beğendim. Bir dönemin yıldızı olan BAYBAŞKAN ve DUBLIN gibi çok sevdiğim iki safkanı geride bırakıp potaya zıpkın gibi giren safkan 100 metre daha kısalan mesafe de biraz daha zorlanacak gibi dursa da ben gelmesini çok büyük olasılık olarak görüyorum. Açıkçası son yarışına istinaden yanına at yazmak elimden gelmiyor. Tek olarak başlayacağım (2) numaralı TANCAN BEY riskli de olsa BANKOMDUR.

2.koşu: Pistte çıktığı ilk yarışında Ankara kumunda yağ gibi aktı. Seyretmesi çok keyifli bir safkan olacak ve gün geçtikçe daha iddalı konuma gelecektir. Burada sıkı rakipleri görünse de soru işaretleri olan bu tip yarışlar da tek olarak denemek istiyorum. (5) numaralı YEMEN GÜZELİ çok riskli de olsa BANKOMDUR.

3.koşu: Kazandığı son yarış sonrasında bu rakipleri önünde yanına at yazmak çok zor. Ancak nereye kadar tek yazacağım?  Zaten ilk iki ayak tek geldim. O yüzden ben (1) ALDERAMİN yanına rakip yazacağım. Hiç olmadık yerde günün sürprizini gerçekleştirebilecek iki safkan görüyorum. Bunlardan bir tanesi iç kulvar avantajını lehine kullanıp son düzlük dönüldükten sonra bariyere yapışıp artırarak kısa mesafe de işi bitirmeye çalışacak olan (8) TEMİZKAAN bir diğeri ise bu yarışta plaseye girmesini kesin gördüğüm (7) numaralı SEFİRA sürpriz yapabilecek iki ismim olacak.

4.koşu: (1) THE DERWISH, (2) WİND ve (3) DRONGO arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

5.koşu: Tercihim hepsi

6.koşu: tercihim hepsi

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 tek

2.ayak: 5 tek

3.ayak: 1 /// 8-7

4.ayak: 1-2-3

5.ayak: hepsi

6.ayak: hepsi

tutar: 25 lira 20 kuruş /// 75 lira 60 kuruş

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muto

Bol şanslar Bombacı.

dodin67

Elinize sağlık hocam

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x