Ana Sayfa / Tahminler / 27 HAZİRAN 2015 İSTANBUL ALTILI TAHMİN (MUSTAFA KEMAL)

27 HAZİRAN 2015 İSTANBUL ALTILI TAHMİN (MUSTAFA KEMAL)

Öncelikle bilmenizi isterim ki beni çok yoran bir program oldu sablonuma oldukça güvendigimi bilmenizi isterim.

1.KOŞU: 

Son yarışında extra mesafe kat eden ve aksiyonlarini çok beğendiğim 1- ÇAMDİBİLİ nin bu grubu geçmesi gerekir diyor ve banko olarak yapmanızı öneriyorum...
2.KOŞU:
Tüm yarış sever gibi benimde tek olarak düşündüğüm isim 2- LORD OF İSTANBUL dur. Zaten 4 isimin  koştuğu bir yarışı tek bulmak lazım herzaman...
3.KOŞU:
Formda 6- KIZILHAN bu koşunun tartışmasız favorisidir zira ben çok yüksek kan hattına ve iyi ahır bakımı olmadan ilk kez koşacak bir tayin pişkin bir tayı geçmesi benim için açıklanması çok zor bir izahat. Neyse bunu neden yazdım rakip olarak gösterilen 4- KADİREFE nin bugün için bu ismi geçeceğine inanamadığım için. 6- KIZILHAN BANKO tercih edilebilir. Rakip yazmak isteyenler 1- BÜYÜKYENER ve eküriler 2- ÇİZMELİ  yeterlidir.
4.KOŞU:
Koşuyla birlikte liderliği eküriler mi üstlenir yoksa 9- WHİTE RAM mi alır kestiremedim lakin şu bir gerçektir ki yarış liderliğini kim alırsa alsin yarış yavaş tempoda geçecek gibi bu durumlarda yarışı forse eden ve ön gruba yakın giden isimler çok şanslı olacaktır. Bu tanıma uygun 10-YILDIRIMBEY,  3- KULOĞLU dur ben riske girip bu iki isimle bu ayağı geçeceğim. Rakip yazmak isteyenler eküriler 2- FLY BY ME ve  9- WHİTE RAM yazabilirler.
5.KOŞU:
2-ÇİĞKOPARAN ve 9- SELVİHAN arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir...
6.KOŞU:
5- YARAMAZ ÇOCUK BANKOMDUR. .. Neden diye sorarsanız jokeyi ÖZCAN YILDIRIM ati belkide artık kendinden iyi tanıyor ve sanırım son yarısından bayaa bir ders almıştır. Yarışı kendi temposunu 3.cülükte veya 4.cülükte takip edip viraj donülürken liderin hemen arkasında yer alacak olan Safkan inanılmaz güçlü olan düzgün sprintiyle öndeki GALİPHAN i atlaması zor olmayacaktır.
7.KOŞU:
3- HOSLİ ve 9- YES OF AFRIKA arasındaki mücadelenin fotoya kadar sürmesini bekliyorum.
8.KOŞU:
Ben buraya hepsi diyerek geçeceğim. Sıralama şablondadır.
9.KOŞU:
4- COELACENTHE , 6- EMIKA, 5- DARİN SULTAN ve 7- GRAND AKARCA ihmal edilmemelidir.
ALTILI SABLONUM
1.KOŞU : 1
2.KOŞU : 2
3.KOŞU : 6,1,2//4
4.KOŞU : 10,3//2,9
5.KOŞU : 2,9
6.KOŞU : 5
7.KOŞU : 3,9
8.KOŞU : 7,4,3,2,5,8,1,6
9.KOŞU :4,6,5,7
HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
bariyerdibi
Ziyaretçi
bariyerdibi

2.KOŞU: COCHABAMBA…

Levent
Ziyaretçi
Levent

Merhaba arkadaşlar bugün benim istanbul için yaptığım kupon ve yorumum şöyle..2.ci altılı ganyan..1.ayak. 3.numaralı kuloğlu ve 10 numaralı yıldırımbey aras

Levent
Ziyaretçi
Levent

Bir türlü yazılmıyor hemen gönderiyor… Birinci ayak 3 ve 10 ikinci ayak 1..2..3..5..6 ve 9 üçüncü ayak 1 numara articman 4 numara kalimdor ve 5 nolu yaramaz çocukk. 4 ayakta 7 noluwestern powerden sürpriz bekliyorum…5 ayak ta ise6 numara hasanşah 7nolu kırmınşah ve 8 nolu bilgekurt.tabi son ayakta tokaçoğluyla grand akarcayı tek tutuyorum bol şanslar..

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar, telefon ekranı kaç inç acaba?

hakan
Ziyaretçi
hakan

1.Koşu KATHMANDU ve DOĞUBEYLİM
7.Koşu zuhat
8.Koşu BİLGEKURT

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.