27 EYLÜL CUMARTESİ İZMİR ALTILI TAHMİNİM

CANKARDESLER GÜNÜN BANKOSU…

1 ayak altılı nın zor ayaklarından olup suprize musaittir. Favorim 6 UCANKARINCA dır. 8 CANKOPARAN ve 11 SIS ilk rakipleridir.Genis oynayanlar için kazanabilecek isimler sırasıyla şablonumda.

2 ayakta maiden yarış olup suprize musaittir. Bir türlü kazanamayan 5 UNVERGEL favorimdir.Kazanabilecek diger isimler sırasıyla şablonumda…

3 ayakta M.çiçek idaresinde yarışa katılan 5 LILYANA GRACE  favorimdir. Cimci safkan 2 TRUE LEGEND  ilk rakibidir.  8 ŞEKER NEJ 6 BEZMI ALEM daha sonra şans verdiğim isimlerdir.

4 ayakta ISMAIL DINAR idaresindeki yarışa katılan 2 CANKARDESLER in kazanmasını bekliyorum ve banko olarak öneriyorum…

5 ayakta supriz bir isim olan 7 MACHETE benim kazanmasını bekledigim 2 bankomdur.Tek yazmayanlara çok at yazmalarını öneriyorum…

6 ayakta zor kazanan isimler bir arada.Hepsi denecek bir yarış ama ben 13 SERTBOGAC ve 14 YAVUZSAH yazarak bu zor yarışı geçmeyi düşünüyorum. Dedigim gibi zor yarış bütçelere göre at yazılmalıdır.

1 ayak. 6*8*11*5*4*3*7

2 ayak. 5*6*8*11*3*4

3 ayak. 5*2*6*8

4 ayak. CANKARDESLER

5 ayak. 7 MACHETE

6 ayak. 13*14

Bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Özcan

Avatar