Ana Sayfa / Tahminler / 27 EYLÜL 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

27 EYLÜL 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bayramı noktaladığımız son günün yarışlarında İstanbul programıyla birlikteyiz. TJK ve Marmara koşularının olduğu önemli koşularda başarılı isimler sahne alıyor. Detaylı yorumlarımla İstanbul tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Haklarında bilgi sahibi olmadığımız koşularda tahmin vermekten bile kaçındığım programlar olmuştur. Giriş paragrafında ifade ettiğim gibi ilerleyen ayaklarda o kadar güzel isimler bir araya gelmiş ki yorum mecburi oldu desek yeridir. Yarışa katılan diğer isimlere nazaran daha uzun süreli bir çalışma dönemi geçiren 4 (İRFAN) önceliğim. Anneden Metecik-babadan Kırdeniz gibi başarılı safkanların kardeşi 12 (MAVİŞ HANIM) çalışmalarıyla da dikkat çekmiş. Kafkaslı yavrularından 10 (EMİRANUR) ağır kilolu çalışmalarda iyi neticeler elde etmiş. İyi sonuçlar almış Veli Can Kızı-Sezar-Atmaca Bey'i gibi babadan kardeşleriyle Gobakbey yavrusu 5 (KIRCALIBEYİ), çalışmaları şu ana kadar önerdiğim isimler kadar olmasa da yavruları başarıdan başarıya koşmuş Bilgin yavrusu 8 (SİVEREKLİ) ile bu ayağı noktalayalım.

2.Ayak: Verdiği 1 yıllık ara olmasa banko olarak hatta tercih edebileceğim bir isim var koşuda. 8 (OLGUNABİ). Fakat yazdığım gibi verdiği ara yanına isim ilavesini gerektiriyor. Son yarışını 5 boy farkla ve dereceli kazanan 5 (GİRESUN), heralde son yarışını galop niyetine koşan ve ilgililerince bir daha uzun mesafeye kaydettirmeyeceklerini düşündüğüm 3 (FAUSTİNO) önereceğim isimlerdir.

3.Ayak: TJK koşusunda 3 yaşlı dönemini anımsatmaya başlayan 4 (FLY BY ME), Celal Bayar koşusunda örnek bir koşu sergileyerek son dönemlerin en iyi 2400 derecesiyle kazanan 3 (ENYALİOS) ve bu mesafedeki yarışlarda kuponumda her zaman kendine yer bulacak olan 7 (SANZATU) ile yeterli buluyorum. Tabii ki bazı isimlere yer vermemem nedeniyle eleştiri olabilir, kendi takdiriniz doğrultusunda uygun bir kupon oluşturmam nedeniyle inandığınız isimleri de ilave edebilirsiniz.

4.Ayak: Son dönemin İngiliz atlarının en formda ismi olan 5 (PERFECT WARRİOR) son Topkapı koşusunda sadece Godolphin ekürisine geçildi. Devam ettirdiği formuyla küçük kuponların tek tercihi olacaktır. Geniş oynayacaklara bu forma cevap verebilecek isim olarak idman görüntüsüyle 6 (TEMELHAN) ve son uluslarası koşuda 5.lik almış olsa da uygun mesafesinde 7 (HARD BABY)'yi görüyorum.

5.Ayak: Her ne kadar iki yarışını da sentetikte önemli farklarla kazansa da acaba çimde de başarılı olur mu? diye düşünmek yerine ekonomik kupon için 1 (HEADWAY)'i tek değerlendireceğim.

6.Ayak: Alışılagelmiş istikrarlı tabela ve dereceleriyle tabii ki Karataş da varken 1 (DUKE OF KENT) öncelikli gelir. Düzenli idmanlarıyla 6 (SUPER STEP), son bir kaç yarışında beklentilerin ötesinde kalan, takı değişikliği ile gidermeye çalışacak olan 4 (PRİNCESS FİONA), son 2.liğinde dikkatimi çeken idmanda da iyi iş çıkartan 7 (WİN EVERY DAY) ve geçmişinde güzel yarışlarını andıracak çalışmalarıyla 8 (BETİFERİ) günün son tercihi olarak kuponumda yerini alır.

Şablonum:

1.Ayak4-12-10-5-8

2.Ayak: 8-5-3

3.Ayak: 4-3-7

4.Ayak: 5 /// 6-7

5.Ayak: 1

6.Ayak: 1-6-4-7-8

Kupon Tutarı: 13,50 TL. (4.Ayakta 6-7 ilavesiyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 6 (Atlıoğlum) olacaktır).

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

20
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Kurgu güzel, bol şanslar.

UZMAN PROF.6.
Ziyaretçi
UZMAN PROF.6.

İYİ GECELER SAYIN BEYLER

DİKKAT DİKKAT DİKKAT İSTANBUL

ÇOK CAZİP ALTILI ÇOK GÜZEL İKRAMİYE

BEKLİYORUM. İKİ SÜPRİZ BANKO TEKİM

VAR BİRAZ DAHA ÇALIŞIP YARIN BURADAN

AÇIKLICAM SAYGILAR

UZMAN PROF.6.
Ziyaretçi
UZMAN PROF.6.

SAYIN CAN BEY İKİNCİ AYAK CANÇAŞ

HİÇ KOŞMAZMI ACABA BİN İKİYÜZ

MESAFEDE HİÇ BAHSETMEMİSSİNİZ

ÜÇ AT ÖNERDİGİNİZ HALDE DÜŞÜNCENİZİ

ÖGRENEBİLİRMİYİM KUSURUMA BAKMASSANI TEŞEKKÜR EDERİM

SAYGILAR

AYHAN
Ziyaretçi
AYHAN

Sayin uzman prf yorumlarinizi ve supriz teklerinizi bekliyorum saygilar

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bol sanslar

fikret
Ziyaretçi
fikret

Kaleminize sağlık can bey

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

1.ayak
12 maviş hanım ve 8 Numaralı siverekli Arasında bır yarış olacağı kanaatindeyim.yanlarına rakip
Olarak 4 Numaralı irfan yazıldığı bu ayağı geçeriz diye düşünüyorum.at yazmak isteyenler
800ü 54 yapan 9numaralı yorukbeyi ve 600ü 39 rahat yapan 3 Numaralı büyük bostancıyıda ekleyebilirler
2.ayak
Öncelikle 6 cancaş 5 Giresun 8 olgunabive 3 faustino Arasında geçmesi muhtemel yarışta süprizde
Düşündüğüm 1 Taylanhan 10 şahbey ve 11 vanlıcan benim kuponunda olacaktır..bana göre en tehlikeli Koşu diye düşünüyorum
3.ayak
8 Numaralı Suzi gold 2 blaze TO win 3 enyalios ve 4 fly BY me Arasında görünüyor
4.ayak
Çalışmaları çok iyi olan 6Numaralı temelhan en Şanslı safkandır.ve 5 Numaralı perfect warrior rakibimiz.ben 1 Numaralı el conqoerador da yazacağım.bugun bu safrandan çok ümitliyim.
5.ayak
Sınıf bir safkan olduğunu gözlemlediğim 3 Numaralı FAIRLY BORDER bence günün bankosu olur.
Rakip yazmak isteyenler son iki yarışında start öncesi ve sonrası problem yaşayan 6 Numaralı
BLOW THE WIND i yazabilirler.
6 ayak
8 Numaralı betiferi favorim.sonrasında 6süper step 1 düke of kent ve günün süprizi olacağını düşündüğüm 12 Numaralı Power dıp yazacağım..bu ata özellikle dikkat !!!!!!!!!,

Herkese bol şanslar diliyorum.

12.8.4.9.3
6.5.8.3.1.10.11
8.2.3.4
6.5.1
3 Fairly BORDER BANKO
8.6.1.12

ali
Ziyaretçi
ali

3.üncü ayak suzigold mutlaka yazın

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla