27 EKİM 2015 SALI ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Altılının ilk ayağına unutulan (4) DİZDAR YILDIZI eklenmiştir. 2. altılının 5. ve 6. ayağında değişiklikler olmuştur.

1- Ayak Koşuya baktığım zaman rakiplerine oranla kum piste daha yatkın olan (6) KÜÇÜK MÜJGAN bir önce ki kum koşusunda sert temposunu rakiplerine kabul ettirip önde ki temposunu düzlüğe kadar rahat korumuştu. O gün biraz aksiyon sıkıntısı yaşayan safkan bugün önde çok bozulmasa bankom olurdu lakin PESENRÜZGARI’nın bu safkana baskı uygulaması önde temposunu erken yitirmesine neden olabilir o yüzden favorim olarak önereceğim. Bu safkana ilk rakip (11) ZEYNEPSUDE önereceğim daha sert gruplarda mücadele etmiş olan safkan tecrübeli aprantisiyle önlerde önereceğim isim. Son koşusu her ne kadar sürpriz gibi gözükse de DB eklentisinin çıkarılması çalışmalarına da yansıyan (8) ŞARK CEYLANI sonrasında ise (9) ŞEYMA SULTAN yazacağım.

2. Ayak Her ne kadar tereddütüm olsa da önde ki temposunu rakiplerine vermeyecek olan (1) STROMWOLF serisine devam edecek diye düşünüyorum çünkü koşunun mantığı bunu gösteriyor. Nedir bu mantık PENTOLINE yarışı önde kabullenen bir isim STROMWOLF ise rakiplerinin kendisine baskı yapmasına rağmen tempoyu her daim arttırıp liderliği rakiplerine bırakmıyor. ARYA SULTAN ANKARA pistinde ki yarışını mükemmel buldum lakin kum görmemiş olan safkanı da elemek zorunda kaldım. ICE PRINCESS baktığım da ise karakterli bir safkan lakin önde ki tempoyu vurabilecek kadar gücü kalır mı orası muamma. Grupta güçlü bir sprinter safkan olsa rakip yazabilirdim lakin bu şartlarda safkanın beyaz bayrak ayna yapması güvenmesem de mantıklı duruyor BANKOMDUR.

3. Ayak Çok ilginç koşu benimde merakla sonucu beklediğim bir koşu diyebilirim. Önde kaçacak safkan kim onu bile çözemedim diyebilirim. Lakin çok güvendiğim bir safkan var ELAZIĞ ağır pistinden ADANA çim pistine gelip daha ilk yarışında çok kolay galibiyet elde eden (4) KARAESER net favorim olacak. Safkanın yarışı yarım boy farkla kazanması sizi aldatmasın o gün ki yarışında ciddi bir faul yediği için aprantisinin safkanı tekrardan en dışa alıp ciddi bir avantaj kaybedip son 100 de mükemmel bir geri dönüşle yarışı rahat kazanan safkan sürprizi gerçekleştirebilir. Bu safkana öncelikli rakip son yarışında rakibine geçilmesine rağmen o yarış çok gerilerde bekleyen biraz daha önlerde gitmiş olsa yarışı kazanan taraf olacağını düşündüğüm (5) ÖZDEMİR, her yarış üzerine biraz daha koyan (2) PİANO PİANO son yarışında gerçekten çok hoşuma gitmişti bu yarışta aynı mesafe de şanslı gördüğüm bir diğer isimdir. Son olarak ise hırslı jokeyiyle sürprizde (1) ASTRAL JOURNEY’e şans vereceğim.

4. Ayak Rakiplerine oranla hem derece hem çalışma olarak üstün gözüken (2) BECENE GÜLÜ bankom olabilirdi lakin apratisi yanıltıyor. O yüzden bu safkana rakip olarak (12) ZEBRAKIZI, (3) DEMET, (10) PRAG, (7) KIZIM AYŞE,(11) SEVİMKIZ ve (4) DİZDAR YILDIZI yazacağım.

5. Ayak Aslında banko tercihimi BECENE GÜLÜ‘nden yana yapacaktım lakin henüz çok tecrübesiz olan aprantisine ciddi anlamda güvenmektense gerçekten içimin sindiği güvendiğim tecrübeli aprantisiyle Süratli gidecek olan koşu da starttan 2-3 boy geç çıkacak olmasına rağmen yarışı ortalarda takip edip düzlük dönülmeye yakın ataklarını sıklaştıracak olan (6) HIGH TIDE son 300 veya 200‘de liderliği alıp geride ki rakiplerine varıyla yoğuyla direnmesini bekliyorum BANKOMDUR.

6. Ayak Günün zorlu mücadelelerinden biri olan koşuda karışık gözükse de pisti ve mesafeyi çok iyi koşan (5) KATI EFE sevdiği piste döndüğü yarışta kazanabilir favorim. Bu safkana rakip olarak uygun grupta start alacak olan (13) KIŞ GÜLÜ ve (10) SANCAR BEY ilk rakip önereceğim. Sürprizde ise şanslarını yüksek bulduğum (2) SERKANAĞA, (11) HULUSİBEY ve (12) SONDİPLOMAT yazacağım.

7. Ayak ANKARA pistinde sert rakipleriyle mücadele ettikten sonra sevdiği piste ADANA‘ya dönen bu pistte 8 yarışın 6’sını kazanıp 2’sinden 2. ayrılan (1) BORDONARO bu pistte geçildiği ilk rakibi OĞLUM BERAT‘tı kalitesi tartışılmaz safkana bile 1 boy farkla ucu ucuna geçilmişti. 2. geçildiği safkan ise çok iyi form tutmuş olan GOOD CURRY‘di bugün gruba baktığım zaman kendisine diş geçirebilecek rakipleri var lakin bu kadar formda bir BORDONARO uyumlu olduğu jokeyiyle bu gruba geçilmemesi gerekir ayakları düz bassın BANKOMDUR.

8. Ayak ZAFER YOLU ve ALTIN ÖZLEM‘in süratlendirmesini beklediğim koşu da rakiplerine oranla çok önde gördüğüm ön gruba yakın yürüyüp düzlük üzerinde ki etkili ataklarıyla kazanmasını beklediğim (4) ZEMZEMKIZI net favorimdir. Bu safkana rakip olarak (9) IRKIM, (1) HABER KARTALI ve (2) KARPATLI yazacağım.

9. Ayak Gerçekten kendimi ne kadar zorlasam da içinden çıkamadığım aklımı allak bullak eden bir ayak. Kimin geleceği kimin ne yapacağı belli olmayan bir koşu adeta burada safkan ayırmak milli piyango toplarının çekilmesini bekleyip kendi top numaralarımızın çıkması gibi. Sırası ile birçok safkana şans vereceğim (3) DERVİŞDAYI, (12) ADALI HALİL,(5) JEKFER, (2) CANIM ÇİĞDEM, (10) BİNENBİLİRyazacağım.

1- ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 6,11,8,9

2. Ayak : 1 TEK

3. Ayak : 4,5,2,1

4. Ayak : 2,12,3,10,7,11,4

5. Ayak : 6 TEK

6. Ayak : 5,13,10,2,11,12

ŞABLON TUTARI : 40,32 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 2,12,3,10,7,11,4

2. Ayak : 6 TEK

3. Ayak : 5,13,10,2,11,12

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 4,9,1,2

6. Ayak : 3,12,5,2,10

ŞABLON TUTARI : 50,40 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarlıar Bycreed

serdarowskiii

adanada son ayakta 2 numara en sansli isim yaris icinde cok kolay bi at uzerindeki bariyeri tercihlerse rahat kazanir

ERTANBEY

Bol şanslar başarılar By creed..

Ramazan Yılmaz

Buda benim çıtır kupon:
10 // 1.2.5.6.7.9.11.13.14 // 3.5.7.9.10.11.12.13.14.15 // 1 // 3.9 // 12

cudayra

Saol kardeş

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x