27 ARALIK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (OZGUN)

1.AYAK: Hayatının ilk koşusunda usta atlar gibi kazanan, bugünkü rakiplerinden Megic Ivailo’nun bütün baskılarına rağmen pes etmeyip tam bir karakter ortaya koyan ve çok güçlü bir isim olduğunu daha ilk yarışında gösterdiğine inandığım, çok iyi galoplarıyla formunu koruduğunu gösteren, favori getirme konusunda olsa sıkıntılı bir isim olduğunu düşündüğüm N.Avcı’ya rağmen tayın kendisinin kazanacağını düşünerek, 6-STRONG HEART ile güne başlamak istiyor ve riski ilk ayaktan almak istiyorum.. BANKOMDUR..

2.AYAK: Neresinden tutarsan elinde kalacak bir koşu. Kısa ara sonrası gördüğü koşuda çıkardığı derece ve 3.lükle dahada iyi duruma gelen 13-WATCH ME’nin koşuyu kazanmasını bekliyorum. Yüksek AGF beklediğim bu ismin kazanamaması durumunda cazipleşecek bir oyun olacağını ve ikramiye hedefini yükseltmek adına yanına rakip olarak; kosu tecrübesini elinde bulunduran ve hep iyi kosup kazanamasada 8-NINALIS, şampiyon Belmont’un idmanlarında aşama kaydettiğini gösteren tayı 4-HORİZON, hayatının ilk yarışında startta oyalanmasına rağmen yaptığı etkili ataklara rağmen tabela şansı kalmayınca jokeyinin sonlarda enseye bastığı ve kazananla arasında sadece 3-4 boy fark olmasının dikkate değeceğini düşündüğüm aynı sorunu yaşamazsa ismini en üst sıralarda duyabileceğimiz 1-EGE GÜZELİ, sahaya adım attığı ilk günden beri takip listemde bulunan ancak hicbir beklentime şimdilye kadar karşılık vermesede nezaman yazmaktan vazgeçsem ogün çok iyi koşacak hissiyatı uyandıran 6-MIA SOLE ve son kosusundaki derecesi bu gruba yetebilecek 10-RUN FOR LINA favorimin sallanması veya en ufak hatasında şanslı olacak isimlerdir.

3.AYAK: Son yarışını büyük bir kesimin kazanmasını beklediği ancak 3.lukle yetinen 5-KAYANSEL benim bu koşuda favorim olsada, çok riskli gördüğüm bu koşunun Hepsi yapılarak rahat izlenmesi taraftarıyım.. Şans sıralaması şablonumdadır.

4.AYAK: Tabelaya yakın bitirdiği kosusuyla toparlanma emareleri gösteren, aynı jokeyinin birkez daha tercihi ile ağır kilolara alışık 1-ONURBEY, mesafeyi seven isimlerden 2-CUPIDS ARROW ve kazandığı koşu sonrası formunu koruyan 5-VICTORY WAY ve nispeten uygun kilosunun avantajıyla 7-MAVİ GÖZLÜ DEV arasında geçmesini beklediğim bir koşu..

5.AYAK: KV8 Güllük Koşusunda, kaliteli arap atları bir araya gelmiş. Bursada yapmış olduğu uzun galoplar bu koşunun hedef yapıldığına işaret olan grubun kalitesi 3-SEMEND formda jokeyi Özcan idaresinde kazanmasını beklediğim isimdir. Bu kilolara alışkın şampiyon 1-GÜMBÜR GÜMBÜR en sert rakibi olur diye düşünüyorum.

6.AYAK: Günün ikinci ayağında bahsettiģim konu burası içinde geçerlidir. Günün belkide en yüksek AGF yüzdesini alacağını düşündüğüm, grubun bu mesafede ve 1200 mesafesinde en iyi derecelerini elinde bulunduran ve cok iyi galoplarıyla 6-GIALLO RAGAZZA haklı olarak koşunun favorisidir. Kuponunu sona getirmek isteyenler ve başka bir tek ihtiyacı duyan yarışseverlerimize Alternatif Banko olabilir. Yine ikramiye hedefi için rakip yazacağım. Olumlu ilk koşusu sonrası 2-BRAVE ACTRESS, kalite eküri Sponza’ya ait 9-LADY ZOFKA ve iyi koşusu sonrası galoplarındada cok iyi gözüken 11-LADY EMİNE ve koşuda büyük bir sürpriz olacaksa, en büyük adayın 5-COME TO FLY olacağını düşünüyor ve 5 isim arasında en sürprizini bekliyorum..

ALTILIM

6 STRONG HEART
13-4-8-1-6-10
5-6-3-2-1-4-7
1-2-5-7
3-1
6 — 2-9-11-5

Bol Şanslar..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol sanslar

ercancan

( İZMİR ) Perşembe Analiz
..
1 Ayak
2.HASFIRTINA 1.DAYKOMIO Yarış tecrübesini sahaya yansıtmaya çalısacaktır 4.S.RUNNER 6.STRONG 3.MEGICIVAILO bu ayak saglama alınabilir
..
2 Ayak
Hızlı bir orjine sahıp olan 6.MIASOLE bugün farklı koşabilir Dikkat koşunun favorileri 8.NINALIS 13.WATCHME 10.RUNFORLINA olacaktır ikramiye arayacaklara 3.GÜZPINARI 9.PERİRUHSAR Önerecem
..
3 Ayak
3.KRALARTUR 2.FEYATBABA Arasında Bir Yarış Olabilir
..
4 Ayak
Bir yarış önce koşudan cıkarılan 7.MAVİGÖZLÜDEV son yaptıgı Galopda iyi durumunu korudu Sablon Üzerinde Bankom olacak
Eksik koşması durumunda bır önceki yarışını kazanan 5.VICTORY WAY ile 4.SÜPHAN Devreye girecek iismlerdir

5 Ayak
Kupalı koşuda 1 GÜMBÜRGÜMBÜR 3.SEMEND 4.CELALİYE Sürpriz Ekürü 5.ERTEMİZ Gelebilir
..
6 Ayak
6 GIALLORAGAZZA Yarışın favorisi Mutlaka Koştugu koşu ile Dıkkatmı ceken 7 GÜZİNKA bir yarış daha seyretme fırsatı yakalayacam 9.LADY ZOFKA ve 13.PRENSESUTKUN Gözden uzak tutmayalım
..

( Ercan Can ) Herkese Bol Şans Olsun.

ozgun1

Bol şanslar eline sağlık Ercan Bey.

Şükrü

Bol şanslar Ercan. Bence 2.ayağa bukadar atta 1 de eklenebilir

ercancan

7 GÜZİNKA KOŞTUGU İLK KOŞUDA DİKKATIMI CEKMİSTİ BÜGÜN KAZANDI 8,40 GANYAN

ercancan

EMEGİNE SAGLIK (OZGUN)

Derince

Cazip izmir

1) en az uc atin taraklama potoya girmesini bekledigim yaris tercihim hepsi

2) 116 gun ara versede hem anne hem babadan muthis orjini , tek startinda 3_4 boy starta kalip duzlugu sonuncu donsede tesvik bile almadan kendi halinde birinciyle bir saniye altinda farkla 6. Ligi ve bu kez mesafenin uzamasi ile gokhan gokce avantajinida katarsak 1 numara EGE GÜZELi banko ( nasil 6 olmus izlemenizi tavsiye ederim )

3) hangi ati cikarsam o gelir HEPSİ (2543176)
4) 1257
5) sinif atladigini dusundugum CELALİYE banko

6)156789 13

ozgun1

Bol sanslar Derince

Dogan

Ozgun beyin yaptigi altılı ne kadar tutuyot

ozgun1

Kuponun tamamı 117.60 tl.
Son ayakta alternatif tek kullanılırsa 23.50 tl..

binbastar

bol sanslar ozgun

Derince

Tşkler ozgun1

Devirli urfa tahmini asagidadir.

Hepsi
3
5911
4610
2
2347 10 11 12 13

Bol sans.

DOĞAN

Ozgun beyin yaptığı kupon bir şey kazandirdimi ben ilk defa oynadimda

admin

Kupon 4 te kaldı. Siz yine de bayiye sorun.

DOĞAN

Sormaya gerek yok siz kazanmadi diyorsanız kazanmamistir

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x